Widok

Ovarin - która zaszła po nim w ciaże?

Staram się i staram i nic :( Lekarz zdiagnozował u mnie PCOS, stąd brak ciązy :( Pocieszał że to nie wyrok :( Zapisał Ovarin i diete https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ która na tym zaszła w ciaże? On mówi, ze to skuteczne, ze tak niejedną pacjentke poprowadził do 2 kresek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bierz bez obaw. Pomaga a nie szkodzi jak hormony. Nic nie tracisz a możesz zyskac. T spora dawka witamin i kwas foliowy, same pozytywne rzeczy plus składniki co regulują gospodarkę hormonalną. Pomoże
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja brałam i zaszłam. Wcześniej straciłam ciążę - miałam puste jajo płodowe. Ovarin polecam :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po jakim czasie udalo sie.zajść
Ja odstawialam tabletki anty. I po odstawieniu ok 5 miesiecy kupiłam ovarin i do tego castagnus . Zuzyłam 2 opakowania i zaszłam w ciążę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi właśnie lekarz kazał brać ovarin mam nadzieje ze pomoże
Hej, ja biorę aktualnie drugie opakowanie. Przy Pierwszym opakowanu w 20 dniu cyklu plamienie, ktore trwało tydzień, poźniej krwawienie jak przy miesiaczce. Mam nadzieję , ze ureguluje cykl i niebawem zobaczę dwie kreseczki.
Cześć, właśnie kończę pierwsze opakowanie, dwóch kresek niestety jeszcze nie ma. Czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii, zwłaszcza dziewczyn, które mają bardzo nieregularne cykle i postanowiłam spróbować. Zobaczymy co pokaże czas.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dywan typu SHAGGY do pokoju dziecka? (9 odpowiedzi)

niby jest miły w dotyku i ładny ale jak w użytkowaniu - mam wrażenie że w te włosy włazi brud i...

mięczak zakaźny - dermatolog (27 odpowiedzi)

Dziewczyny poradźcie mały ma mięczaka zakaźnego - 5 czerwonych kropek, dermatolog powiedziała, ze...

Gdzie rodzić? Zaspa, czy Wojewódzki? (99 odpowiedzi)

Stoję przed dylematem jaki szpital wybrać. Zaspa ma chyba wiecej pozytywnych opini, jednak mój...

do góry