Widok

Ovarin - która zaszła po nim w ciaże?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Staram się i staram i nic :( Lekarz zdiagnozował u mnie PCOS, stąd brak ciązy :( Pocieszał że to nie wyrok :( Zapisał Ovarin i diete https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ która na tym zaszła w ciaże? On mówi, ze to skuteczne, ze tak niejedną pacjentke poprowadził do 2 kresek ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bierz bez obaw. Pomaga a nie szkodzi jak hormony. Nic nie tracisz a możesz zyskac. T spora dawka witamin i kwas foliowy, same pozytywne rzeczy plus składniki co regulują gospodarkę hormonalną. Pomoże
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja brałam i zaszłam. Wcześniej straciłam ciążę - miałam puste jajo płodowe. Ovarin polecam :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po jakim czasie udalo sie.zajść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja odstawialam tabletki anty. I po odstawieniu ok 5 miesiecy kupiłam ovarin i do tego castagnus . Zuzyłam 2 opakowania i zaszłam w ciążę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ile brałaś tabletki anty bo ja tez sie staram o dzidziusia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam jajniki z cechami PCOS. Mi udalo sie zajść w ciążę podczas stosowania 2 opakowania ovarinu. Pierwszy raz bardzo wyraźnie czułam moment owulacji. Dziś moj synek ma juz 14 miesięcy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Jak udalo sie Tobie to osiągnąć ?
Tylko ovarin??..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, po jakim czasie stosowania zaszłas w ciążę, i ile bralas dziennie tabletek. Bo ja też się staram, i mam strasznie niereguralne miesiączki, a nawet co 2,miesiace,teraz nawet już ponad 4,podejrzewam psco,.. Proszę o odp. Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi właśnie lekarz kazał brać ovarin mam nadzieje ze pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja biorę aktualnie drugie opakowanie. Przy Pierwszym opakowanu w 20 dniu cyklu plamienie, ktore trwało tydzień, poźniej krwawienie jak przy miesiaczce. Mam nadzieję , ze ureguluje cykl i niebawem zobaczę dwie kreseczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam podobnie, przy pierwszym miesiącu stosowania plamienia po owulacji... przy drugim podczas owulacji śluz z krwią... tylko nie wiem czy to normalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, właśnie kończę pierwsze opakowanie, dwóch kresek niestety jeszcze nie ma. Czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii, zwłaszcza dziewczyn, które mają bardzo nieregularne cykle i postanowiłam spróbować. Zobaczymy co pokaże czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a macie tak ze libido wam po nim wzroslo? ja już drugie opakowanie biorę, widze u siebie zmiany, sluzu więcej wic jestm dobrej mysli...czytałam ze nawet przy tak poważnych problemach jak Policystyczne jajniki polecają Ovarin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie libido bez zmian, śluz jakby rzadszy niż zanim zaczęłam stosować ale po drugim opakowaniu pojawiły sie dwie kreseczki na tescie owu, więc mam nadzieję, że wreszcie coś ruszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć mój lekarz również zdiagnozowal u mnie PCOS. Ovarin zaczęłam brać już wcześniej natrafiajac na opinie. Mój lekarz w leczeniu nie rozpisal mi diety, a przepisał lek na cukrzycę. Jestem aktualnie w 7 tygodniu. Cud, bo straciłam nadzieję. Zagadaj do ginekologa o Metformax
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
metformax też brałam tylko że uderzenia gorąca po nim mam i strasznie się pocę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam przez 1 rok i nic, zmieniłam dietę na lekkostrawna, pilam olej z wiesiołka, do dawałam do salatek lniany, konopny. Witamina d3 2000, A + E. Jedna ciąża biochemiczna, druga mam nadzieję że szczęśliwe rozwiązanie. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam do oddania 2 opakowania z datą sierpień 2019. Chętna proszę o kontakt email Emilia.szymanska@outlook.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kulka318@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny ! Od ponad 2 lat prowadzę dziewczyny, które mają trudności z zajściem w ciąże o charakterze idiopatycznym (czyli bez specjalnej przyczyny medycznej) albo mają problemy z jej utrzymaniem (głównie przez autoagresję- jak komórki NK), ale ostatnio przestałam się wyrabiać czasowo i przygotowuję kurs on-line, gdzie pokazuję krok po kroku, jak przez balansowanie hormonów, pozbywanie się lęków, napięć, stresów ale też zmianę przekonań i uleczenie swoich emocjonalnych ran zdecydowanie zwiększyć szansę na zajście w ciążę lub jej utrzymanie. Bardzo chciałabym porozmawiać z dziewczynami (innymi niż te, które przychodzą do mnie stacjonarnie) o ich trybie życia, oczekiwaniach, przetestować to co przygotowałam w wersji beta. Jeśli któraś z Was ma na to ochotę proszę o kontakt na nr 532420204 lub na FB @heartmonia. Mam nadzieję, że do zobaczenia- Ania Heartmonia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się też wspomagałam Ovarinem ale przede wszystkim zmieniłam sposób odżywiania się. zaczęłam jesć lekkostrawne potrawy, wiele rzeczy w oóle wyeliminowałam. I w końcu się udało. Ale Ovarin mogę polecić pomaga wyregulowac hormony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiednia dieta, wyeliminowanie z jadłospisu pewnych produktów w połączeniu z Ovarinem i i mnie sie udało zostać mama. Wyregulowałam gospodarkę hormonalna i jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można wiedziec jakie produkty pani wyeliminowała z diety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno tłuszcze ograniczyłam , zaczęłam jesc delikatniejsze rzeczy, dużo produktów z błonnikiem spożywam, zrezygnowąłam z produktów zawierających mąke. Soli nie używam dużo. Niby nic , a pomaga. dużo warzyw wprowadziłam do diety, kefiry, jogurty naturalne, warzywa strączkowe. Schudłam sporo i własnie Ovarin brałam i mnie się udało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam ovarin jak mialam totalną burze hormonalną, o dziecko staralismy sie 2 lata ale mialam nieregularny okres, koszmarne PMS i niskie libido. Po ovarinie sie wszystko ustabilizowalo i po 3 miesiacach sie udalo :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No bo Ovarin jest skuteczny. Nie zaszkodzi, a wielu kobietom już pomógł. Połowa sukcesu to wyregulowac gospodarkę hormonalą, a potem to już z górki...powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja juz stosuje ovarin 3 miesiące, jak na razie brak ciąży, jednak łagodniej przechodzę okres i nie mam plamień w trakcie cyklu jak to bywalo wcześniej. Nawet bez staran dobre tabletki na unormowanie cyklu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mi właśnie ginekolog polecił brac Ovarin, a jak czytam opinie o nim zaczynam wierzyć . Że i mnie się uda końcu zajśc w ciąże ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja leczyłam hiperprolaktynemię dostinexem, dodatkowo ovarin. Początkowo brałam 1 tabletkę ovarinu dziennie, jakoś w niego nie wierzyłam. Po 2 miesiącach stwierdziłam ze wezmę tak jak w ulotce, 1 tabl rano i 1 wieczorem. Pewnie zadziałał tez w dużej mierze dostinex, ale zaszłam. Jestem w 7tc:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratulacje, też mi pomógł Ovarin, na prawde skuteczny jest. Pomógł już niejednej kobiecie wyregulować hormony i zajść w ciążę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie ciąża podczas drugiego opakowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie ciąża podczas drugiego opakowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dlugo Pani leczyla hiperprolaktynemie?ja juz rok biore dostinex i ovarin i niestety bez skutku w międzyczasie miałam laparoskopie i histeroskopie przy której usunęli mi torbiel. Już trace nadzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaszłam.ogolnie mam endometrioze i zawsze musze miec menopauze sztuczna zeby wyczyscic wszystko a czasu mam na zrobienie dziecka malo...do 6 miesiecy bo znowu endo wraca i ovarin pomaga :) pierwsza ciaża po 3 miesiacach stosowania a teraz druga i po miesiacu zaszlam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi spóźnia sieokres już ponad 2 tygodnie czy to normalne biorę Ovarin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też biorę 1 opakowanie i też się spóźnia, mam bardzo ciężkie i wrażliwe piesi, co jakiś czas mam ból jak na początek okresu, ale jeszcze nie dostałam. Biorąc ovarin wydaje mi sie że czułam owulacje bo miałam bardzo kłócić w jajniku raz lewym A raz prawym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrobiłam test i wyszły 2 kreski chociaż ta druga trochę bladsza, ale zrobię jeszcze beta hcg dla pewności
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli jednak udało się po ovarinie?? A długo się Pani starała o ciążę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja starałam się ponad 2 lata. Po jednym opakowaniu ovarinu zaszłam. Niestety w 9 tyg ciąża obumarła ale 2 miesiące później znowu byłam w ciąży. Nie wiem czy ten suplement pomógł czy to tylko zbieg okoliczności ale Jestem mama
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

do góry