Patio Espanol

Restauracje

Gdańsk, Tandeta 1/81

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena nowy temat wspaniała paella z owocami morza. Piękne wnętrze lokalu. Polecam.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 10 sierpnia 2024

Iva - ocena Jedzenia zjechało po równi pochyłej Deska na ciepło to żart jakiś Cena ponad...
~Iva
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 lutego 2024

Pati - ocena No cóż chciałoby się ocenić na 6 bo kuchnia hiszpańska jest mega pyszna ale...
~Pati
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 września 2023

mark - opinia w miarę szybka (15-20min) obsługa, jedzenie dobre, sporo miejsca, ceny...
~mark
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Jakib - opinia wątek zamknięty Restauracja bardzo klimatyczna obsługa miła żadnych problemu ze zmiana...
~Jakib
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2022

Martyna - opinia wątek zamknięty Miejsce niewarte uwagi. Jedzenie całkiem ok. Jednak patrząc na cenę to...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Bywam w tej restauracji przynajmniej kilka razy w roku. Wyśmienite jedzenie,...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Bajecznie, smacznie, cudnie wątek zamknięty Byłam 2 razy i będę wracać !!!! Jedzonko przepyszne, jesz i chcesz więcej....
~Smakoszka mięsa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2019

emmett - opinia wątek zamknięty miejsce przyjemne, przytulne , jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła i...
~emmett
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2019

Rewelacyjne miejsce wątek zamknięty Nie wiem, czy osoby wypowiadające się o tym miejscu mocno nieprzychylnie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

viva espania wątek zamknięty Dziwią mnie tak nieprzychylne opinie. Jest to moja ulubiona knajpka na starym...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Przerost formy nad treścią -nie polecam wątek zamknięty Klimat fatalny-głośno jak w "ulu" żadnej muzyczki choćby z hiszpańską nutką,...
~B....
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Niemiła obsługa,olewanie klienta
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Niemiła obsługa wątek zamknięty Niemiła obsługa, olewczy sposób traktowania klienta, słaba znajomość menu...
~Zakochana para
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

patio wątek zamknięty Duże rozczarowanie - kaczka w sałatce okazała się...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

obsługa do poprawy wątek zamknięty Fajne miejsce, warte odwiedzenia. Również i mnie ostatnio nie podoba się...
~ZAWIEDZIONY
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Zdecydowanie gorzej niz poprzednim razem wątek zamknięty To byla nasza (grupa ok 10-osobowa) druga wizyta w tym lokalu. Niestety...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

bardzo polecam wątek zamknięty Zaczne może od tego co się rzuca w oczy od razu po wejściu do restauracji w...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Nie za tą cenę... wątek zamknięty Jedzenie nie każdemu wszędzie musi smakować, jednak klient powinien czuć się...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2015

Brak w menu - naciagający kelnerzy na białą sangrię - 3razy droższą od czerwonej wątek zamknięty Super wystrój, pyszne jedzenie, świetna muzyka. Jednak bezczelne podejście...
~R.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry