Widok

Pieluszki- jakich używacie i gdzie kupujecie???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam!!! :)
Jestem mamą maleńkiej Julki. Rozpoczęłam właśnie poszukiwania dobrych i w miarę niedrogich pieluszek.
W szpitalu dostałam pieluszki Belli i powiem, że bardzo jestem z nich zadowolona i na razie tylko ich używam:)

Chciałabym poznać Wasze opinie na temat różnych pieluszek i miejsc, w których je kupujecie.

Zapraszam do dyskusji i proszę o Wasze opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biedronka- DADA albo Lidl -Touyours
Chociaż ostatnio kupiłam okazyjnie pieluchy od znajomej po 22 zł za paczkę i okazały się nawet niezłe ,zrobiłam spory zapas bo na 2 paczkach oszczędzam 10 zł a to już sporo jak ma się dwójkę maluchów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
DADA biedronka
BABYDrem Rossman

wczesniej tylko pampers ale coś dupka mojej M po roku wrażliwsza sie zrobila i niestety :(


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieluszki DADA premium BIEDRONKA
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pieluszki dada beznadziejne!!!!
Nie polecam mój Mały miał straszne uczulenie na ich wkład chłonny!!! ich jakość idzie w parze z ceną...

Dziewczyny postawcie na pieluchy dobrej jakości...
to w końcu dla waszego Maleństwa, nie ma co żałować pieniędzy :)

ja osobiście używam Happy i jestem bardzo zadowolona z ich rozciągliwych ściągaczy i rzepy też są super.
Belle kupuje w Realu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja dotychczas używałam pieluszek z Rossmanna ale ostatnio koleżanka mi poleciła na Allegro pieluszki Happy i teraz tylko te kupuje:) oczywiście na allegro
kategoria dla dzieci --> pieluszki jednorazowe

Rewelacja super ceny tym bardziej, że mam bliźniaki i troche mi tych pieluszek idzie hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dejwi, to chyba nie dupka wrażliwsza tylko pampersy się popsuły :(. Tez muszę poszukać czegoś nowego.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zawsze byłam przeświadczona, że Pampers jest najlepszy odkąd nie spróbowałam Bella HAppy, też uważam że są super. Stanowią sporą konkurencję dla Pampersa:) i co najważniejsze... są tańsze a jakość taka sama!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
pieluszki wielorazowe są najlepsze. wydajesz raz i masz długo długo spokój
. koszt na początek spory no i można wpaść w nałóg kupywania ale naprawde polecam !!!!

http://www.pieluszkarnia.pl/pol_m_PIELUSZKI-WIELORAZOWE_Pieluszki-All-in-One-121.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również używam pieluszek happy bella są bardzo dobre wchłaniają rewelacyjnie synek ma 17 miesięcy i od ponad roku używamy tylko bella happy mogę szczerze polecić bo nigdy nie miał problemów ze skórą na pupie chusteczki też bella a kupujemy pieluchy na allegro 4 opakowania do tego dostajemy kilka paczek chusteczek no i w pieluchach są dodatkowo pachnące woreczki na pieluchy i nie trzeba wnosić bo kurier dostarczy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pampers lub Huggies czasami toujours z Lidla.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam bella happy ale wg. mnie sa za sztywne i wcale nie tanie
wyszly drozej niż pampers w promo po 43 za 70 szt

bella 45 za 54 szt

więc odpadły u mnie

dada i rossmanowaskie mieciutkie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używałam bella przez chwilę, jak testowałam pieluszki i wcale mi nie podpasowały.
Huggies nam przeciekały więc też kupiłam raz.
Pampersy i Dada używane były na przemian przez 2 lata ;).
Dopiero teraz, jak już się powoli odpieluchowujemy używamy rossmanowskich, ale zdania jeszcze nie mam.
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
38pln/70szt=54gr/szt bella happy

http://www.blizejciebie.pl/pieluszki.html,151_207,0?gclid=COCQtNKJpqgCFQWDDgodcGC2Hg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Happy, najlepiej kupić w Internecie - duża paczka po 38 - 39 PLN, na allegro są ostatnio zestawy z gratisami. W opakowaniu są woreczki, które normalnie kosztują parę złotych, więc w porównaniu innymi pieluszkami dobrej jakości są raczej tańsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja miałam Bellę i nie zrobiły na mnie wrażenia ,nic specjalnego,wolę DADA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przy jednej corce uzywalam huggies i nie mogla zalozyc innych,poniewaz od malego ja do tych wlasnie przyzwyczailam :((
Przy drugiej corce kupowalam co paczka to inne ale zostalismy na "dada" z biedronki.nie ma uczulen a to dlatego ze miala "kontakt" z roznymi rodzajami.
Uczulenie robi sie,gdy pupa jest przyzwyczajona do jednej firmy pieluch i nagle po roku mamusia stwierdza ze czas "przejsc' na tansze pieluchy .WTEDY KAZDA PUPKA SIE UCZULI!!!
ps. pieluchy z lidla tez sa ok,ale biedronka ma lepsze :) i tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamusia = Dejwi
nie zmianiała pieluch by zaoszczędzić ... zmieniła dopiero jak dupsko jej córki w dotyczasowych pampach zaczeło sie psuć ...

"mama z Gdańska" nie wyciągaj sama wniosków ...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz po urodzeniu kupowałam pieluszki Bella (moim zdaniem bardzo dobre), później huggies lub pampers a od ok 4 miesięcy Dada - super pieluchy za dobą cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My najpierw jechaliśmy na belli na przemian z pampersami. Jak młody się urodził to testowałam też huggisy ale nam sie nie spodobaly i baby dream 2 ale te byly za grube.
Ale od rozmiaru 4 uzywamy w sumie tylko baby dream, są mięciutkie i cienkie - jak dla mnie taka sama jakosc jak pampers, wole je od belli i huggisow a cena rewelacyjna.
W pieluszkach tez wszystko zalezy od rozmiaru - zazwyczaj 1,2 a nawet 3 sa ciut grubsze i sztywniejsze od 4 i tak na poczatku jedne moga byc w naszej ocenie slabsze aby w kolejnej rozmiarowce okazac sie swietnymi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorha Babydreamy robi pampers....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Używałam Huggies, Pampers, Bella, Dada, m-ki Tesco, żadne nie uczuliły mojego dziecka. Dla mnie najlepsze są Belli, potem Pampki. Obecnie używam Bella i zamawiam poprzez http://www.blizejciebie.pl Ceny niższe, ekspresowa przesyłka i pod drzwi, więc nie muszę nigdzie jeździć i taszczyć tych pieluch. Ja polecam i pieluchy i sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie cały czas Bella Happy - 3ki - nie wiem jak będzie dalej bo 4ki mają albo dość drogie tej starej serii albo jakieś nowe flexi ...zobaczymy czy te nowe nie uczulają ...

Kupuję tylko w sklepie internetowym blizejciebie.pl - najtaniej i z darmową wysyłką ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rossmmanowskie niemal od początku uzywam i jak dla mnie rewel;acja szczególnie te pieliuszki oznaczone na noc
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pampers.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od urodzenia Magdusi używam Dada i nic sie nie dzieje jestem bardzo zadowolona. Na początku dostaliśmy prezenty Pampersy i Huggiesy i dla nas były nawet gorsze :) Dla nas lepiej bo taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my głównie pampers
a kupujemy przeważnie w hipermarketach
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Testowaliśmy chyba wszystkie jakie są z wielorazówek, po tym jak mała uczuliła się na pampersy. Nie było tylko Dada.

Obecnie od dłuższego czasu używamy tylko LIBERO- można kupić na allegro lub w Auchan w Rumii. Za 60szt. 39zł. Rewelacja- nie przemakają, nie odparzają, mają ściągacz z tyłu, po prostu genialne!
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na początku (pierwsze 2 rozmiary) używaliśmy Bella Happy :) (nam pasowały newborny szczególnie ze względu na wycięcie na pępuszek)

później spróbowaliśmy Dadę z Biedronki i jakiś czas używaliśmy tylko ich :)


do fajnej promocji w Leclercu ;) kupiliśmy na próbę Pampersy i od tamtej pory używamy tylko tych pieluch (już jakieś 14m-cy) :) oczywiście Pampers Active baby :)

gdzieś w międzyczasie na próbę zużyliśmy 1-2 pieluchy Huggies (nie pasowały nam, szerokie, sztywne, grube) :P


pieluchy kupujemy większymi partiami - jak akurat jest dobra promocja w jakimś hiperze :) bierzemy 10-12 paczek :) i mamy spokój na ok 4-4,5 m-ca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zwróćcie uwagę na numery IP pani, która promuje bellę - różne nicki, a te same powtarzające się 2 numery IP.
oj, nieładnie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w tej chwili babydream ale uzywałam pampersów activ baby, szlep and play,hugiss :P
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie ;) masz rację :D

~pajkania 2011-04-18 13:54 195.66.68.*
~Zadziorka_fk 2011-04-18 14:26 195.66.68.*
~kornelia 2011-04-18 14:05 195.66.68.*
~Izka- Rumia City 2011-04-18 14:19 195.66.68.*
~A. 2011-04-18 14:40 195.66.68.*



ktoś z nas robi łosie? czy sprawdza spostrzegawczość? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
używałam różnych pieluszek: Pampers Newborn i Sleep&Play, Huggies, Dada, Babydream, Belli Happy i Belli Happy 3d flexi sysstem.

Z moich obserwacji wynika:
- Pampers Newborn dobry był na początku dla małego, pieluszki chłonne i wszystko bez problemu. Choć akurat przy noworodku, gdzie pielucha jest zmieniana parenaście razy na dobę sądzę, że każda pielucha wytrzyma :P Fajne były elastyczne boczki, obrazki, a do minusów zaliczam to,że kupka potrafiła zawędrować wysoko na plecki :P

-Pampers Sleep&Play - używaliśmy bardzo krótko, bo mały dostał od nich pięknego uczulenia niestety.... widocznie na początku miał mniej wrażliwą pupę :P

- Huggisy Premium - nie uczulały nigdy, bardzo chłonne, godne polecenia nawet na całą noc, choć przy zmianie rozmiarów czasem wyciekało coś boczkiem, co mnie denerwowało (ale może to ja za szybko zmieniłam małemu rozmiar i to dlatego?). Czasem zdarzało się, że mały miał na skórze żel chłonny z pieluszki przy zmianie. było tak tylko kilka razy, ale wtedy też zmieniliśmy pieluchy po prostu na inną markę. Boczki miały elastyczne i nie przypominam sobie by kupa wywędrowała z nich na plecki :)

- Babydream z Rossmana - ogólnie fajne, chłonne. Ale mnie osobiście odstręczyło od nich skutecznie to,że żel chłonny wydostawał się na skórę małego....

- Dada Premium - w lekkości podobne do Pampresów, o reszcie ciężko mi się wypowiadać, bo mały szybko dostał od nich uczulenia....

- Bella Happy - byłam z niej naprawdę zadowolona. Używaliśmy jej głównie na początku zaraz po Pampersach Newborn. chłonność bez zarzutu, uczulenia brak, i co dla mnie było ważne nie pozostawałżel na skórze :)

- Bella Happy 3d flexi system - los pokusił mnie na nie, gdy 1. raz zamówiłam je przez ten sklep internetowy: http://www.blizejciebie.pl
W porównaniu do zwykłych Happy mają elastyczne boczki i bodajże ściągacz. Chłonność podobna do zwykłych Happy. Nie miałam im nic do zarzucenia do czasu,aż przy trzeciej z rzędu paczce (zamówiłam 4 przez net by nie płacić za przesyłkę,bo ta gratis jest przy zamówieniu powyżej 115zł bodajże) uczuliły małego. Wtedy poszły w odstawkę niestety. Sama żałowałam, bo osobiście lubię wybierać rodzime marki, a Bella na naszym rynku pieluch jest chyba jedyną polską firmą.


W każdym razie mi na Twoim miejscu rozum podpowiadałby trzymać się pieluch sprawdzonych póki finanse i wrażliwość skóry Twojego dziecka na to pozwolą ;)

A co do sklepu http://www.blizejciebie.pl - zamawiałam 1 raz. Przesyłka faktycznie ekspresowa. Cieszyłam się,że nie musiałam latać po promocjach, bo cena była rewelacyjna za paczkę w porównaniu ze wszystkimi marketami. Do tego wniesione do domu, zero taszczenia, chusteczki nawilżane gratis i tampony bodajże. Jedyne co to to,że zamówieni musi być za te 115zł minimum jeśli dobrze pamiętam. Więc ogólnie nie ma w tym ściemy. Jeśli wrócę do happy a przyznam, że chciałabym (obecnie przez uczuleniowe sprawy małego jedziemy na Huggisach Premium i testujemy Happy Flexi po raz drugi) to zapewne zamówię tam właśnie. Ale tanio, tzn. niecałe chyba 33zł za paczkę Happy można kupić też w Tygrysku, więc jeśli masz go gdzieś blisko siebie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
temat ip był wałkowany na tym forum 1000 raz;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Online szukajcie promocji. Teraz mają w Empiku darmową dostawę.
I najlepiej zamawiać przy takich okazjach. Macie wtedy dobrą cenę.
Taniej się nie da. Kupujemy tak za każdym razem.
Po prostu dzięki temu się nie przepłaca. Tyle ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

do góry