Widok

Pies na ul. Halnej!!!

Do sąsiada który posiada psa na ul. halnej (trzeci szereg od Sadeckiego). Czlowieku weź ogarnij tego psa bo wytrzymac juz nie idze. Od rana do nocy ten wilczur szczeka i wyje jak opętany! W ogóle nikt sie nim nie interesuje, nie wyprowadza na spacer. Wlasciciele potrafią go zostawic w ogrodzie na cały dzień i wyjechać. Codziennie rano budzi mnie i pozostałych ludzi ten wasz durny pies. Tv trzeba podglasniac na maxa bo nic przez niego nie słychać. I uprzedzajac głupie pytania typu:,, idz zwrocic uwage osobiscie a nie na forum ", tłumacze ze na zywo z sąsiadem nie porozmawiam bo do niego nic nie dociera. Wiele sasiadow dookola posiada psy i nie ma zadnego problemu. Jezeli nie potrafisz zajac sie zwierzeciem to po cholere go kupowałes/przygarnales?! Jeżeli bedzie sie to powtarzalo to zglosze gdzie trzeba. Nie pozdrawiam.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 11
zglos juz dzis,jak to moj pies to przyjdz I powiedz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Kolejny kozak w necie, p... w świecie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 18
jak nie wiesz gdzie podejsc to podam ci adres
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Panie... owczarek...naprawdę trzeba do .. pana przyjść i dosadnie wytłumaczyć czego panu nie wolno i a co poprostu nie wypada.. ? Jest pan aż tak glupim osobnikiem? Jezeli czyta pan to forum i bierze pan do siebie treść umieszczoną na nim to najwyraźniej (chociaż jestem w ciężkim szoku czytajac pana wypowiedzi) zdaje pan sobie sprawę że jest coś nie tak. Więc albo pan samodzielnie jak przystało na dorosłą osobę upora się z tym jakby nie było problemem albo sprawa w trybie natychmiastowym od powtórzenia się tego incydentu trafi na biurko odpowiednich instytucji zajmujących się tego typu rzeczami. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najwidoczniej trzeba przyjsc I posluchac nieraz siedze w garazu I slysze szczekanie ide go uciszyc bo mysle ze to moj a patrze Moj pies lezy na tarasie grzecznie a szczekanie dalej slysze , szczekanie PSA ktory wydaje podobny glos szczekania co mojego psa. Naprawde zapraszam I nie pisze tego zlosliwie chcialbym wyjasnic ta sytuacje.Po za tym kazdy pies szczeka ,pies nie szczekajacy to nie pies.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19
Co Ty piszesz człowieku.. ,,szczekanie psa który wydaje podobny odgłos szczekanie co mojego psa" No powiem Ci dawno się tak nie uśmiałem. Albo masz na imię brajan i masz z 14 lat A psa kupili ci rodzice albo jesteś tępy w ch.. Co to za tłumaczenie? ludzie piszą że jest problem to weź się w garść i zrób coś A nie przepychasz się słownie i próbujesz zrzucić winę na kogoś innego. Zreszta widac że dyskusja jest gorąca więc faktycznie musi być coś ba rzeczy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

problemem sa koty 20 lat tu mieszkam pieski sie odezwaly na pijaka lisa sarne dzika nie szczekaly na koty sasiada teraz koszmar tumany kotow psow i holera wie czegolazi w tym baninie dzieki stal znak pks nikt go nie zniszczyl 4o lat zrobili wiaty a wy je rozpie**alacie smiecie w okolicy wybijane szyby jestescie zarąbisci d**ile tu potrafi zawiac hhh...jjjj tu nocuje a nastepna wiate d**ilu zobaczysz za 30 lat
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Trochę głupie te Pana komentarze.
Ja proponuję oprócz "uciszania" (jak kolwiek kto to rozumie) spędzać z psem więcej czasu i bez znaczenia czy to Pański czy sąsiada pies wybrać się z nim na spacer.
Sam Pan daje do zrozumienia, że Pański też jest głośny. Nie trzeba robić nie wiadomo czego, wystarczy więcej uwagi.

Ja już pomijam fakt, że pies powinien być w domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

pies sie na irytuje twoim kototem co sie walesa odpie***lcie sie od psa zajmijcie sie tym kocim syfem co zalewa osiedle to nie blokowisko ze w piwnicy 40 smierdzieli siedzi stare prukwy je dokarmiaja tu jest problem nie pies
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

pies ma prawo szczekac na koty i inne badziewie wspieram pana to nie miasto pozdrowienia dla piesa i pana
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pies z pod halnej 21 ? Tam też owczarek od rana do nocy denerwuje, właściciel też ma wszystko w d*pie. Gdzie to zgłosić?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wjezdzajac na Halną trzeci szereg po lewej (od Sadeckiego) o ten nam chodzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jest wieś. Pies ma tak.że szczeka. Pies biega na podwórku bo to jego działka. Zawisze można zamieszkać w mieście
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 20

nie tam ma lisy i nutrie ten zprawej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

zglos sie do specjalisty to wies ja bym kury i koguta kupil
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam bieszczady albo eutanazje w zaciszu by twe scie*wo nie skazilo matki ziemi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co wy wypisujecie. Mieszkam koło halnej i nic nie słyszę żadnego psa. Jeśli ktoś chce coś takiego zgłosić to gratuluje pomyslowosci. Ludzie czy wy macie jakieś uczucia wobec zwierząt??? Popatrzcie na siebie a potem piszcie głupoty. Ciekawe jakby ktoś do was to kierował to co byście zrobili zwierzęciu??? Pod siekierę???? Przecież to jest pies który szczekajac porozumiewa się z nami . Odbieracie naturalny sposób bycia psa. Puknijcie się w głowę.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 13
Wiesz jest różnica pomiędzy wypuszczaniem psa na ogród a wypuszczaniem punkt 6.30 pies ujada godzinę a właściciele mają to w d*pie wracam z nocki o 6 i nie mog zasnąć bo kundel szczeka. Wina właścicieli! Trudno ruszyć d*pę jak pies szczeka i go ogarnąć? Są obroże jest milon opcji.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

to proszę założyć sobie obrożę
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jak zawsze trzeba uświadomić jakiegoś Mariana. Chamie sam tu nie mieszkasz po drugie szanuj sąsiadów a po trzecie w normalnym kraju by Ci dopiep**yli taki mandat za zakłócanie spokoju innym. Dlaczego mandat bo obowiązkiem osoby posiadającej psa jest zajmowanie się zwierzęciem. Skoro czasu nie masz albo masz to w d........e to po co brałes sobie psa. Zgłoście na Policję po 3 interwncji Policja kieruje sprawę na drogę sądową i nagraj najlepiej , będzie dowód. A Państwu współczuję sąsiada buraka .
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

Żukowska policja nie kiwnie palcem w tej sprawie, to mistrzowie unikania roboty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

to panie jest caly czas wies na wsi sa kury psy swinie kocuty i piesek ma prawo wyc cala noc szczekac do kolegi z zukowa i uje.ac cie w jaja jak za plot swe kroki uczynisz i wyluzuj
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

to jest wies nieh szczeka od switu do zmroku a nieh ci wyje cala noc haha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

to pacanie jest wies nie zabije psa bo najebani ukraincy laza pod twoim oknem pies byl pierwszy pajacu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na wsi psy sa na podwórkach dzień i noc szczekają i nikomu to nie przeszkadza. Chyba trzeba wrócić do miast
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10
brawo I z tym sie zgodze widac ktos normalny tez tu mieszka
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wszyscy oprócz ciebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Przyjechali z miasta i szczekajacy pies im przeszkadza. Smierdzi z pola? Kogut budzi rano? Ludzie ro jest Wieś nie osiesle w mieście. Pies może cala dobę biegać w ogrodzie bo to pies podwórkowych nie pudel tapczanowy. Proponuję zamykać okno. A samoloty nie halasuja ? ?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 13
Widzę ze czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży. Autor postu wyraźnie napisał w czym jest problem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nieistotne wieś czy miasto, pies ujadający całymi godzinami tuż pod oknem każdego prędzej czy później do szału doprowadzi.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

popieram dlaczego te bydlo niszczy i zasmieca nasza wies patologia syf idewastacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sam sobie odpowiedziales. Mieszkasz kolo Halnej a nie na Halnej wiec psa nie mozesz slyszec. Zreszta jest wyraźnie napisane w ktorym miejscu Halnej pies dokucza wyjątkowo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pikietę zróbmy pod domem! Jutro o 20.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że to nie koniecznie jest kwestia braku uczuć wobec zwierząt. Wręcz przeciwnie - pies zostawiony godzinami bez opieki w ogródku to nie jest dobry pomysł. Sama mam psa, wychodzę z nim na długi spacer, żeby go wybiegać, a potem na czas pracy zostawiam go w domu. Pies jest bezpieczny, śpi spokojnie w cieple i nie szczeka, nikomu nie dokucza. Współczuję temu psu, który musi całymi dniami siedzieć sam w ogródku.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak to prawda. W czwartym szeregu ludzie mają psy i nie ma zadnego problemu! Dbają o nie i sie nimi interesują. A rodzinka z trzeciego szeregu ma w d*pie swojego psa i sąsiadów. Wypuszcza wcześnie rano do ogrodka i myślą ze sprawa załatwiona. Nikt nie ma pretensji ze jakis pies sobie szczeknie bo to jest ich natura. Ale nie jak w tym przypadku. Ten wilczur szczeka bez powodu! A nawet wystarczy ze ktos gdzies dalej otworzy okno i ujada kilkanaście minut bez przerwy! Jest minuta spokoju i od nowa szczeka jak nawiedzony. A wlasciciele co? Nic kompletnie! Sami tu nie mieszkacie!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo najbardziej przykre jest i smutne ,gdy ludzie - Sąsiedzi myślą tylko o sobie....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

wy w czwartym szeregu to macie problemy ze soba darcie ryja latem nawet do polnocy bo grilla robia od to panstwo kurnik kupili na kredo I I'm wolno wszystko gole klaciska chlopaky pokazuja I to jest spoko wyje,,bka na wszystko I wszystkich ,wysluchiwac ja I moj piesio musimy waszych problemow rodzinnych I jakos ci uwagi nie zwracam takze jak jestes mocny na forum to badz mocny face to face I przyjdz do mnie jak masz problem a nie piszesz ze sie nie da ,To prawda anonimowo sie nie da cwaniaczku drobny.Ja sie chociaz podpisuje I wiesz kto pisze takze pozdrawiam I zapraszam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

a moje pieski sa w kojcah maja siano ciepla wode co rano i cos cieplego do jedzenia biegaja cala noc szczekaja na obce koty meneli sarny i bog wie naco czasami szczura upoluja czasami lisa sa szczesliwe kopia za kretami nornicami szczurami szanuje je i wpisy pies zostawiony sam w ogrodku to jakas lewacka prowokacja piesek ma szczekac gonic koty ujadac wyc szczekac warczec wyc cala noc a moje wyja na karetke na smierc dobranoc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Psom na Halnej mówimy głośno NIE. Albo głośne, albo głupie, albo strach podejść.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
Głupi to jest właściciel, głośne są bo to ich natura, strach podejść? Kup se psa i se do niego podejdziesz! Nie zmienia to faktu iż właściciele owczarków na halnej mają totalnie w d*pie resztę mieszkańców!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
mondrego to i miło poslóhac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mirek z New Portu tanio kupił szereg i hulaj dusza pies napie..................la dniami i nocami bo Mirek myślał ,że ma psa podwórkowego w ogródlu wielkości chustki do nosa. Nie liczy się z sąsiadami bo przecierz pies obejścia pilnuje. Wiejskie burki maja więcej kultury bo szczekają jak ktoś obcy wchodzi do obejścia. Mirek weż Ty się poddaj resocjolizacji czyli :Resocjalizacja to proces przywracania człowieka, łamiącego istniejące reguły, do życia i sprawnego funkcjonowania w społeczeństwie. Ta ponowna socjalizacja poddanej temu działaniu jednostki polega na zmodyfikowaniu osobowości, usunięciu nawyków, treści zabronionych i zastąpienie ich ogólnie przyjętymi, akceptowanymi zasadami postepowania. Finito!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

szanowny panie kupie szczeniaki male wredne halasliwe kontakt na priw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowny Panie ,chętnie sprzedam właśnie hałaśliwy owczarek tzn.suczka się oszczeniła -zapewne maluszki będą hałaśliwe jak mamusia .Pozdrawiam kumatych i zapraszam na oględziny .Wiosna idzie otwórzcie okna będzie weselej :-
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nic się nie zmieniło dalej w d*pie, dziś koncertuję od rana owczarek z pod Halnej 21, dom na rogu, właścicielu ogarnij się!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieszkam obok i nic nie słychać. Pies czasem szczeka ale to to. normalne ze.pies szczeka :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

napewno to czytam,zastanów się trolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie prościej podejść do sąsiada " na ul. halnej (trzeci szereg od Sadeckiego" i zgłosić problem, zamiast od razu wiadro pomyj wylewać na niego, na forum?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie raz były podejmowane próby rozmów, niestety człowiek olewa totalnie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

jesli to trzeci szereg Od sadeckiego to wydaje mi sie ze tylko ja mam owczarka I niestety musze cie zmartwic nikt nie probowal ze mna rozmawiac takze najwyrazniej nie chodzi o mojego psa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chyba ja jestem jakas nienormalna. Po przeczytaniu tego posta dopiero zwróciłam uwage na to, ze po sąsiedzku mam dwa owczarki, ktore cala noc i dzien spedzaja na podwórku i czesto je słychać. Mieszkam juz tu pare lat i nigdy na to nie zwrocilam uwagi. Pies to pies, po prostu szczeka, od tego jest.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

lepiej późno niż puzno,droga zuziu.A zatem będziemy hal,hal o ciut głośniej,dobrze amelko?
wcale nie jesteś o takim małym rozómku jak ci się wydajne hal hał
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

cudo piesku po sąnsiedzku. za to lubiem to nasze foróm (jak sie pycha odpowiada letkim ciólom)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze masz po prostu nadwrazliwosc sluchowa (jest ze spektrum autyzmu)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak masz rację. Jestes nienormalna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale ty głupi jesteś... o twojego psa chodzi bezmozgu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobrze ze choc jeden madry I z mozgiem sie znalazl
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak chodzi o twojego psa. Ale z toba nie warto nawet rozmawiac skoro jestes taki tępy i nie wiesz ze psa sie wyprawdza na spacer a nie zostawia w ogrodzie aby szczekal jak nawiedzony.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

skoro nie warto ze mną rozmawiać bo jestem taki tępy i nie wiem ,że psa trzeba wyprowadzać to po co du.pę zawracasz na tym forum, nie mam czasu na czytanie i odpisywanie mam ważniejsze sprawy jak na przykład obszczekiwanie śmierdzieli .Nie wiem jak wy trolle ale ja idę sobie poszczekać hał hał ,kończę to pisanie bo szkoda mi czasu ,myślę że szczekanie jest lepszym zajęciem.Pozdrawiam wszystkich którym to przeszkadza niestety taka ma natura.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Haha nie masz czasu na to forum? Przeciez ty od początku czytasz ten post i go komentujesz. Zreszta jestec zwyklym bucem to widac patrzac na ciebie. Biedny pies ze ma takiego wlasciciela.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Psa się wyprowadza jak sie mieszka w bloku w domku jest ogród i poesek.sobie biega w czym problem??
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Lepiej zebys nie posiadal zadnego zwierzecia. Ogrodek wielkosci chusteczki do nosa i ujadanie psa caly dzien. rąbniety właściciel i tyle.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12

Tu sie zgadzam.Dzis sobie siedze caly dzien w domu leje na dworze wieje niemilosiernie a piesek ujada od rana siedza w ogrodzie.Taki pies potrzebuje sie wybiegac a nie spacerku na kupke i do domu bo wlasciciel zmeczony.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiaj od wczesnego rana ponownie ten durny pies szczekal jak nawiedzony. Właściciel chyba jest niedorozwiniety bo nic do niego nie dociera.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co ma do niego dotrzec ? Trolu juz trzeci rok z rzedu o tej porze odswiezasz temat ,wiec wez sie w koncu zdobadz na odwage i powiedz to wprost wlascicielowi moze w koncu dotrze bohaterze w necie pipo w swiecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

no to teraz mamy dwa pieski szczekajace, na zmiane :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A teraz doszedl i trzeci.Ohu...c idzie.Czlowiek po calym tyg pracy chce pospac choc do 9 i nie idzie bo przeciez jasnie panstwo wezma pieska i nie chce im sie na spacerek isc tylko puszczaja na mini ogrod.Mamy sie liczyc z tym ze piesek szczeka a kto sie liczy z nami? Na Halnej normalnie schronisko sie zrobilo.Ciekawe czy mieszkajacy w bloku psa na balkon pusczaja czy wychodza? Bo skoro mam mini ogrodek to juz spacerek z glowy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popieram! Niektórzy ludzie nie powinni w ogóle posiadać zwierząt skoro nie potrafią się nimi zająć. Z jakiej racji codziennie mam się budzić przez czyjegoś psa bo właściciele mają to głęboko w d*pie!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

taaaaa napewno ,jęśli o mnie chodzi to żaden troll nie był
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taaa napewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mojej mamy wszyscy sąsiedzi maja psy w tym dwóch ma owczarki. Jak tylko ktoś zjawi sie na ulicy wszystkie psy szczekają. Nikomu to nie przeszkadza bo dzieki temu czują sie bezpiecznie. Pies jak pies szczeka nawet dzieci wiedza ze pieski robią hał hał. Owczarki należą do psów trochę częściej szczekajacych niż inne duże rasy. Sa to psy pracujące. Musza mieć zajecie. Jak go nie maja to sobie znajda. Czesto jest to strużowanie - dlatego robią tyle hałasu, kopanie dziur czy inne zajecia. Oduczenie psa ujadania (nie mowie szczekania bo zaszczekać każdy pies może) nie jest łatwe. I właściciel mimo najlepszych chęci nie zrobi tego w jeden dzień. Moze to trwać nawet miesiącami. Warto zająć czymś psa. Kong, duże kości do gryzienia w mięsnym za 2 zł szt. Spacer po za posesje tez jest wskazany nawet jeżeli ktoś ma ogródek gdzie pies moze biegać. Jest to ciężka praca. I sąsiedzi tez musza się liczyć z tym że na to potrzeba czasu. Polecam skorzystanie z rady jakiegoś dobrego behawiorysty. A sąsiadów pieska w uzbrojenie sie w cierpliwość.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
A sąsiadów kto oduczy ujadac? Widac, ze ktos nie ma zajecia i nasluchuje, czy pies nie szczeka? Madry człowiek czyns się zahmie i nie mysli o tym czy u sąsiada pies szczeka.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11

owczarek z trzeciego szeregu oduczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama nazwa ulicy mówi że ma być tam głośno i będzie cały czas ja kupuje sobie świnie Wietnamskie i niedługo będzie tam kwiczec
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

nie kupuj świń, sam nia jesteś skoro tak piszesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U was szczeka pies ,a w drugim szeregu na końcu Halnej tylko impreza za impreza ciągle bluzgi na ogrodzie ci ludzie nie rozmawiają tylko krzyczą tak ze ich słychać piec domów dalej.Cała Halna nie śpi bo narkomani imprezują tragedia już bym wolała szczekającego psa.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakaś dokładniejsza lokalizacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda !!!tragedia :((
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na Kossaka, tu się dopiero królowie życia wprowadzili, co weekend darcie ryja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic się nie zmieniło!
Owczarek w sumie dwa nie dają nam spać..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kupić stopery do. Uszu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
2 owczarki i oreo ktory informuje w niedziele o 7 ze wlasnie zalatwia sie na ogrodzie i za chwile idzie dalej spac :) a moze by tak zeby bylo blisko z drugiej strony domu je wypuszczac albo spacerek do lasu.Dobrze na forme zrobi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

petardy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Typowy Baniniak - szereg na kredyt , śmieci trawa na działke obok,auto duze by sie pokazac -jazda w stylu bo sie spiesze i opluta przednia szyba , piesek koniecznie duzy i ze schroniska , jedyna wizyta u behawiorysty i kazdy sasiad jest o tym poinformowany po kilka razy by wzbudzic w oczach sasiadów wraźliwosc . A potem .... nasr*ne wokoło pies napierd.... dzien i noc bo własciciela przeciez nie ma w domu i siedzi sam ze spranym beretem caly dzien w domu ,wychodzi obok na 5 min by nie sr*ł na jego mikro działce . zasr*ni miłosnicy piesków...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10
Dokładnie tak. 2 owczarki, oreo i awokado. Kazdy sasiad musi sluchac codziennie szczekania tych psow i darcie papy wlascicielki na cale szeregi. Jesli co niektorzy nie potrafia odpowiednio zajac sie pieskami to po co je biora?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czlowiek czuje sie jak w schronisku.Nie pomysla ze moze ktos nie chce sluchac wieczornego szczekania psa na tarasie.W domu niech ujada przy dobrym filmie!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo pieski są samotne. Państwo Dostojnicy na całe dnie wyruszają do pracy, a psiak zostaje w ogrodzie, bo tam mu lepiej niż w domu zamkniętym siedzieć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Łukasz to taki cwaniak,koty szczekajace ,nie moj pies,itp itd a na serio to nie widac pana na spacerku jak innych sasiadow.Pies szczeka na powietrze,na muche na wszystko.O regularnych porach.Moze zamiast w ten mini ogrodek to w auto i do lasu razem pobiegac?Jakby tak na kilka lat zamknac pana w domu i na spacer do ogrodka to ciekawe ile by pan wytrzymal? Pewnie tez by szczekal
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie da się wytrzymać, zrobiło się cieplej okna otwarte a te owczarki ujadają! weź człowieku się ogarnij!!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Panie od owczarka, wez tego psa wypuszczaj pół godziny później.. zrywasz na nogi pół ulicy o 6:30 albo rusz cztery litery i na spacer.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak! Codziennie ten pies ujada od samego rana. A wlasciciel nie ruszy d*pska aby go wyprowadzić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doszedł kolejny szczeniak w typie owczarka po sąsiedzku, także w przyszłym roku będzie się działo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak słów... Wlasciciel rano idzie biegac a psa zostawia samego w ogrodzie. Nie pomysli ze sa ludzie ktorzy o 6 rano jeszcze spia. Zreszta popoludniu tez ciezko wypoczac przy szczekaniu tego psa. Wlasciciele nie potrafia uszanowac sasiadow. Sami tu nie mieszkacie!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli byłaby w Baninie cisza nocna,a nie ma.. to po 6ej rano pies wogóle moze szczekać.. wkońcu to pies..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

to idź do sąsiada i porozmawiaj z nim anie wylewasz żale anonimowo na forum
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po co kupować psa skoro nie potrafisz się nim zająć?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3


Bo pies smaczny jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo pies ujada albo wlasciciel gada przez telefon zeby go cala ulica slyszala bo to tak po amerykansku na glosnomowiacym,jestem zarąbisty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jaki sens wybudowac psu klatke na ogrodzie?Zeby tui nie ukradli? Ujada cale dnie a sznowne panstwo w domu pozamykane.Zbliza sie wiosna,czlowiek po pracy chce sie zresetowac na powietrzu,i d*pa blada...bo kundel koncert cale dnie daje.Trzeba pieska do domu wziasc moze on czulosci potrzebuje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tej całej głośnej czwórki doszedł jeszcze szczekajacy kot na halnej ,pies jak pies ale żeby kot szczekal to już przechodzi ludzkie pojęcie. Jakaś nowa mutacja covid czy żarcie mu szkodzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wirus grypopodobny go zaatakował to szczeka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

coś tam napiszę bo i**otyczny temat już długo się ciągnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy tak trudno ogarnąć psa rano ? człowieku nie każdy idzie rano do pracy! Ogarnij tego psa!!
Takiego fajnego jeepa masz, a o psa nie potrafisz zadbać? spacer raz na pół roku, rusz się to trochę kilo zgubisz.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Rano jak rano, sa ludzie w tej wsi co wypuszczaja psa na taras(?) I piesek szczęka całe dnie. Ludzie jeśli nie umiecie się zająć swoimi zwierzakami albo nie chce Wam siw chodzić na spacery ( tak, z psem trzeba wychodzic) to je oddajcie w dobre ręce. Pies jest bardziej absorbujący niż kot i praktycznie tak jakbyście mieli dziecko ekstra.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To pewnie ten z halnej 21 i jego owczarek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
W jednym z domów w czwartym szeregu od Sadeckiego na ul.Halnej,codziennie wcześnie rano wypuszczaja do ogrodu psa ktory szczeka bez przerwy 2-3 godziny,skomle,drapie w jakis przedmiot. Wlasciciele, jezeli nie zajmiecie się odpowiednio zwierzeciem, to sasiedzi podejmą pewne kroki. Nie mieszkacie tu sami. Nie mamy zamiaru codziennie budzić się o świcie przez Waszego psa!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Brawo!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Te wpisy o psie na Halnej, robią się już nudne.Dziwie się, że jako sąsiedzi, przez 2 lata,nie potraficie zrobić porządek z tym człowiekiem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale to juz inny czlowiek niz ten o ktorym ten post powstał.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mamy zamiaru codziennie się budzic o świcie !!!, (przez 2, dwa lata) przez waszego psa. (Szok!!!).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nikt nie napisał ze przez dwa lata. Czytaj ze zrozumieniem. Post ktory powstal 2 lata temu dotyczył innego sąsiada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podsyp trutkę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Najlepiej tobie i właścicielowi psa !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Połamałbym ci ręce gdybym zobaczył taką akcję. Tak dla przykładu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Trolle internetowe prężą muskuły, (hahaha) a pies dalej szczeka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry