Pinata Mexican Food

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Artura Schopenhauera 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga - opinia wątek zamknięty Ulubiony zdrowszy fast food, który regularnie zamawiamy z mężem. Dużo...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne bistro z meksynanskimi smakami. Czesto zamawiam na wynos, ale z...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

sobmar - opinia wątek zamknięty Petarda! Wcześniej wziąłem raz jedzenie na wynos, więc odgrzewane w domu nie...
~sobmar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Szpitalne jedzenie ( lokal Gdynia) wątek zamknięty To jedzenie nie ma smaku, najgorsza restauracja meksykańska ( to określenie ,...
~Qba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

Viva La Mexico wątek zamknięty Czwarty raz byliśmy z dziewczyną i nie żałujemy; ona standardowo Quesadilla...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Meksykańskie niebo w gębie :-) wątek zamknięty Fajna lokalizacja, super jedzenie. Zjadłem Quesadilla z kurczakiem i muszę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Zadbajcie trochę bo szkoda fajnego lokalu wątek zamknięty Byłem dzisiaj. Zachecony fajnym wystrojem klimatycznym rozmiarem i kuszacym...
~Tomasz Morawiecki
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Przepysznie! wątek zamknięty Prawdziwe meksykanskie jedzenie❤️ Smaczniej niz w Meksyku
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Wizyta w lokalu w Oliwie wątek zamknięty Samo jedzenie jest ok. Otrzymujemy dokładnie to czego się spodziewamy za...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Najlepszy Meksyk Jaki jadłem! wątek zamknięty Ekspresowa dostawa, wszystko gorące i smaczne, na pewno tu wrócę.
~R.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczna qesadilla. Obsługa w porządku. Fajny klimat.
~Enemi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Najlepsza kuchnia Meksykańska wątek zamknięty Jako miłośnik i częsty gość w Meksyku uważam, ze Piñata to zdecydowanie...
~M80
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

szkoda ze nie ma nic dla dzieci wątek zamknięty stracona sobota. Pani przyjela zamowienie dla dzieci i dostalismy pikantne...
~a w
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Traumatyczne doświadczenie kulinarne wątek zamknięty Spróbowałem Pinaty w trakcie otwarcia „Podwórka”. Dziwiło mnie dlaczego...
~Michał M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Opis zamowienia wątek zamknięty Zdecydowalem sie na burito wegetarianskie (uwaga 19zl). Na wstepie pani...
~Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Kapryśna Pinata wątek zamknięty Różnie tu bywa, smaki nierówne, obsługa podobnie. Przepraszam bardzo ale...
~Ka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Porażka na wszystkich możliwych płaszczyznach wątek zamknięty Czekałem 2,5 godziny, quesadilla była zimna, sosy były 2 a nie 3, obsługa...
~Artur R.
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Bardzo polecam! wątek zamknięty Byliśmy wczoraj zachęceni opinią w artykule dot.quesadilli. Wzieliśmy dwie...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Jeżeli macie znajomych z Meksyku, musicie ich tam zabrać! wątek zamknięty Meksykanin od kilku lat mieszkający w Polsce powiedział mi, że wreszcie...
~Iberofil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Bez szału wątek zamknięty Lokalik malutki (4-5 stolików). Burrito mocno przeciekające od spodu - palce...
~TomStar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry