Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Pierwszy samodzielny przejazd pociechy rewelacja!! Obsługa w recepcji jak i...
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Regularnie odwiedzam tor na stadionie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam....
~AnnaTuchoń
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Często jeżdżę do tego miejsca z dziećmi. Chętnie tam wracają (Jeszcze im się...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

polecam wszystkim! :) wątek zamknięty świetne miejsce! super zabawa, bardzo miła i profesjonalna obsługa, a do tego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Idealne miejsce na organizację imprezy integracyjnej! wątek zamknięty W ramach imprezy integracyjnej korzystaliśmy z gokartów, paintballa...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Mega atrakacja wątek zamknięty Byłem ostatnio z dziewczyną na gokartach i bawiliśmy się super. Kulturalna...
~Filip z Gdańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Super zabawa wątek zamknięty Fajnie spedzony czas,wiele atrakcji,bardzo mila obsluga,potrafiaca...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

ODRADZAM !!!! wątek zamknięty Dzisiaj odwiedziłem z synkiem TEN podmiot gospodarczy. Wszystko przebiegało w...
~PUNISHER
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Tor o wiele ciekawszy i większy niż w sopocie, a gokarty o wiele lepsze i...
~3City Kart Team
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Pit Stop na PGE to amatorka! Chamska obsługa! wątek zamknięty Byłem wczoraj na gokartach na PGE. Wcześniej odwiedzałem inne tory. Na...
~Michał
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2015

Obsluga wątek zamknięty Obsługa nie miła pani w ciemnych włosach mówiąca o regulaminie na torze nie...
~Xyz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Mega FUN wątek zamknięty Booomba!! Super zabawa, polecam każdemu kto jeszcze nie był w PitStopie!...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

dużo zabawy! wątek zamknięty koledzy namówili mnie na jazdę i to była jedna z lepszych decyzji ;) świetne...
~kaska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

super miejsce dla rodziny wątek zamknięty witam spedzajac wakacje w gdansku obowiazkowo trzeba odwiedzic tor gokartowy...
~zuza_
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Polecam! wątek zamknięty O PitStopie dowiedziałam się przy wizycie na Stadionie. Nie sądziłam, że to...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Fantastycznie!!! wątek zamknięty Przyjechaliśmy całą rodziną na wakacje nad morze. Nie spodziewałem się, że...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Obsługa tragiczna wątek zamknięty Administracja tego obiektu to jakaś masakra. Próbowałam umówić przejazd...
~KO
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

duża frajda wątek zamknięty dziękuję całej ekipie Pitstop za piątkową imprezę integracyjną, wszystko nam...
~Kondzio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

MS - opinia wątek zamknięty Panie z recepcji robią co mogą pomimo i tak delikatnie lekceważącego...
~MS
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2013

Ania - opinia wątek zamknięty Byłam ostatnio na gokartach ze znajomymi i bylo świetnie. Największą zaletą...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry