Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super serwis tylko do nich wątek zamknięty Po przenosinach nadal trzymają poziom . Ostatnio wymieniali mi uszczelkę pod...
~janisz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Clio 3 wątek zamknięty Jestem ich klientem od kilku lat , mam dwa auta Lagune i Clio zony . Nigdy...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

polecam przegląd i rozrząd w audi wątek zamknięty W tym serwisie byłem na wymianie rozrządu i przeglądzie . Bardzo miła obsługa...
~Pan Audi
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Nie polecam, a wręcz przestrzegam.. wątek zamknięty Warsztat mogę polecić jedynie osobom, które mają nadwyżkę pieniędzy, którą...
~Prawie oszukany..
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa,a szczególnie Pan M, który doskonale...
~Pola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Polecam ten PROFESJONALNY serwis wątek zamknięty Serwis godny polecenia! Nie jest najtańszy ale mam pewność, że naprawy jakie...
~Michał T.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Polecam wszystkim wątek zamknięty Jestem już stałym klientem który serwisuje samochody firmowe w firmie PITSTOP...
~Stanisław M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Fikcyjna kontrola pojazdu przy wymianie opon - niesprawny układ hamowania wątek zamknięty Serwis nie gawarantuje usług zawartych w pakiecie wymiany opon. Przy wymianie...
~Dariusz i Dominika
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

rumianin - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry i niedrogi serwis. Przyjeżdżam tu regularnie od czasu do czasu...
~rumianin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jako kierowca z kilkunastoletnim doświadczeniem i właściciel kilku samochodów...
~Pan Mercedes
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Na Panów z Pitstop mogę zawsze liczyć i polecam innym poszukującym porządnego...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty OD 2012 SERWISUJE W PITSTOP SWÓJ I ŻONY SAMOCHÓD. ZA KAŻDYM RAZEM JESTEM...
~MEGANE I CLIO Ł.S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

PITSTOP RENAULT - OPINIE I PRZESTRZEGAM !!!!! wątek zamknięty Jak jajko wielkanocne - z zewnątrz ładnie, ale w środku ZBUK. Osoba...
~KLIENT
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

NIE POLECAM! wątek zamknięty Nie mają ludzi którzy się specjalizują w renówkach.
~Vectra C
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Profesjonalizm, właściwe podejście do klienta. Naprawiałem lagunę. Polecam...
~Maciej
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Tak trzymać! wątek zamknięty Polecam wszystkim tym, którzy szukają specjalistów w profesjonalnej obsłudze...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2012

Zapytanie. wątek zamknięty Dlaczego dla hasła "zdunek" wyświetla się Pitstop Polska ???? Dlaczego jako...
~T.Z.
12

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2012

KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU wątek zamknięty W dn.28.07 po odstawieniu auta zostałem poinformowany telefonicznie o kilku...
~Łukasz
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Artur z Lęborka wątek zamknięty Witam. Jest prawdą, iż wiele "warsztatów samochodowych" nosi tylko taką...
~Artur z Lęborka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Świetny serwis wątek zamknięty Serwisuje w Pitstop-renault dwa swoje samochody, różne marki, zawsze jestem...
~WW
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry