Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam! :) wątek zamknięty zmiana właściciela,a co za tym idzie wystroju, menu, jakości potraw itp....
~chiquita
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

ewa - opinia wątek zamknięty Pizzeria Torino już nie istanieje !!! Na jej miejscu powstała nowa pizzeria &...
~ewa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Istny skandal wątek zamknięty Mieszkam w odległości ok. 3km od tej pizzerii, a na zamówione jedzenie...
~Pedo Bear
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Nie polecam nigdy w życiu nie dostałem tak dramatycznej pizzy wątek zamknięty Pomyslałem sobie ze jeżeli jest nowa pizzeria to musze dać jej szanse...
~Wielbiciel dobrej pizzy
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Pizzeria Torino wątek zamknięty Witam, Wczoraj jadłem u nich pozycje 12 pizze kebab. Bardzo mi smakowała,...
~Tomasz
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

najlepsze jedzenie w gdyni wątek zamknięty Witam Pizzeria Torino reaktywowana zupełna zmiana lepsza obsługa lepsze...
~gdynianin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Spalone Pizze + brak kluczowego składnika wątek zamknięty Dotychczas bardzo sobie chwaliliśmy tą pizzerię, stawiałem ją w swoim...
~Pogórzanin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Masakra wątek zamknięty Niestety, ale opinia całkowicie negatywna. Zamówiliśmy 2 pizze calzone,...
~Kaplica
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Olewka szefa wychodzi tylko na minus wątek zamknięty Byłem dość stałym klientem tej zacnej restauracji, lecz od tego roku zaczęły...
~Pan i Murzyn
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

staly feliz wątek zamknięty kochani takie dania ze wariuje,polecam goraco a jaki klimat przystojni...
~feliz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2011

Poziom obsługi wątek zamknięty Wielokrotnie korzystaliśmy z usług pizzerii Torino. Do dzisiaj. Jakieś 3...
~Patryk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

:) Rewelacja wątek zamknięty Polecam z pełnym szacunkiem. Pizza przyjechała gorąca, smaczna. Ciasto...
~woda :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

masakra wątek zamknięty Pierwszy raz zamawiałam w tym barze,,ale ostatni..jedzenie jak dla świnek:)...
~ALEX
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Pychotka wątek zamknięty Pizze jak pizze, rewelacyjne może nie są, aczkolwiek też lubię tam zjeść....
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

Pyszne obiadki:-) wątek zamknięty Polecam przede wszystkim smak. Menu dopasowane idealnie do potrzeb, dostawa...
~mikaola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

bardzo długi czas dostawy wątek zamknięty Hej, Niestety - nie polecam. Godzinę po zamówieniu zadzwoniłem do firmy, żeby...
~KS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

jestem na nie wątek zamknięty pizza średnia, lekko ciepła. obsługa ok, ale dowóz a w szczególe ten kierowca...
~OLIVIER
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z menu tej restauracji z polecenia znajomych i...
~Lidka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

ekstra !!! :) wątek zamknięty Na pewno będę jeszcze korzystać z usług tej Pizzerii pysznie i szybko a...
~Tusia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Jak dla mnie rewelacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z tej pizzerii uważam, że nie ma lepszej w okolicy...
~Ryszard- nie z KLANU !!!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry