Pizzeria Jazz

Jedzenie na wynos Pizzerie

Gdynia, Wielkopolska 305

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jest ok... wątek zamknięty Pyszna gorąca pizza na telefon oraz w lokalu. Stosunek jakości do ceny w 100%...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Fajna pizzeria wątek zamknięty Bardzo fajna pizzeria, zamawiam juz od dluzszego czasu i zawsze jedzenie jest...
~Angelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Pizzernie jakich ... chyba wiele. wątek zamknięty Obsługa jest profesjonalna. Troszczą się o klientelę na każdym kroku. Menu...
~Blue Fox
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

By być klientem trzeba się prosić. wątek zamknięty Wielki problem z dowozem powyżej 2 km na Redłowo. Na 10 zamówień 3...
~Katarzyna
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Długo zajęło zanim znalazłem tak DOBRĄ pizzerie wątek zamknięty Obsługa- w porządku , dzwonie zamawiam i tyle. Menu - każdy coś znajdzie...
~B@rti
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

jack 23 - opinia wątek zamknięty nie wiem czym się wszyscy tak ekscytują, pizza przeciętna, do tej prawdziwej...
~jack 23
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Bardzo polecam ! wątek zamknięty dowiedziałam sie o tej pizzeri dzieki Gruponowi i jestem bardzo milo...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

A. - opinia wątek zamknięty Obsługa wspaniała, atmosfera bardzo przyjemna, pizzeria otwarta w weekendy aż...
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Ogromny plus! wątek zamknięty Zacznę od tego,że poziom usług gastronomicznych w Polsce – acz z...
~Mirek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

Cudownie! wątek zamknięty Naprawdę polecam pizzerię - smaczne jedzenie na telefon to rzadkość, a ta...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Wiola - opinia wątek zamknięty Przepyszna pizza i przesympatyczna obsługa, polecam w 100%
~Wiola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Smacznie i niedrogo! wątek zamknięty Pizze i dania obiadowe są świeże, smaczne i dostarczone gorące. Korzystałam...
~Magda M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

bardzo smaczna pizza wątek zamknięty odwiedziłem ostatnio nowo otwartą pizzerie na karwinach, ogólnie muszę...
~robert Karwiny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Jest pysznie! wątek zamknięty Bardzo dobre pizze. Super klimat, kominek rewelacja. Polecam 100% Pozdrawiamy.
~Daria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry