Widok

Plagiat...

....sadze ze kazdy ma takie dni ze czuje sie samotny..odrzucony i niezrozumiany...ale roznic a pomiedzy nami polega na tym ze ty masz do kogo sie zwrocic w razie potrzeby...ja nie...
Niejestes szarym czlwiekiem jakich wielu... swiadczy o tym min to ze zareagowales na to co napisalam...choc niezdajesz sobie sprawy kim jestem...
A wiesz ze mozna polaczyc romantyzm ze skonnosciami pesymistyczno-realistycznymi?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Tak, słucham.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Z Ta strzykawka to do tego obok. Wczoraj wziął moją szafkę za Pamelę Anderson. Wrrrrrrrrrrrr. I w tyłek tą strzykawą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktorze, mam pewne sugestie....

Co do naszych pacjentów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cisza na oddziale!!!!

Jak to spóźniam?!
Byłam tu o 8 rano, ale kto zrobi doctorkowi kawę??? No kto?
A teraz pacjenci idęęęęęęęęęęę........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

Nadzieja jest twoją jedyną szansą. I nie żądaj zbyt wiele od obiektu. Zbyt wygórowane żądania to objaw strachu przed związkiem. Nie można dać się też zeszmacić i zniżyć do bycia z ..... kimś nieodpowiednim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

Dobrze animujemy to środowisko że rekordy padają.

"Rise my deathless legions! Rise!"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul Nneb

Czy ty wierzysz w Boga? Czy jest to jakieś standardowe ujęcie czy twoje osobiste. Jak ma się do tego tworzenie pornografi? Czy sądzisz , że to oni JEJ to zrobili? A nie zastanowiłeś się że to była w zdecydowanej większości twoja wina. Czy ty przyznajesz się do swoich błędów?
Odpowiedz choć na dwa z powyższych pytań. Jeśli na nie nie odpowiesz uznam i będę to tu twierdził , że jesteś tu jedynie dla poklasku i szukasz ludzi których wykorzystasz do spełnienia swoich chorych pragnień.
Ale jak na razie czekam na rzeczową odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

Czy wiesz co to jest samospełniające się proroctwo?
To taka postawa w której przewidujesz że coś się stanie a potem podświadomie dążysz by to się stało, bez względu prawie na to jak bardzo jest to dlatego złe.
Więc najpierw przestań się nad sobą użalać i znadź sobie cel do którego będziesz dążyła i uwierz że morzesz go osiągnąć. I nie mów że ci się nie uda większoś problemów jest możliwa do rozwiązania (patrz statystyki). Więc do roboty! koniec obijania się i umartwiania się nad sobą. Jeśli będziesz miała problemy jak coś określić czy coś jest realne itd. to napisz. Jesteśmy tu by pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Oczywiście że dr. Lecter jest postacią fikcyjną, lecz obrałem sobie go za mojego idola. Jest wspaniały. Nie wim czy istniał kiedykolwiek ktoś tak wspaniały. Niektórzy byli naprawdę nieżli (Manson) ale ten spokój inteligencja szyk wyrafinowanie gust wszystko było wspaniałe... I dlatego przechodzę przemianę w niego.
Ksiązki i filmy na ich podstawie : Czerwony Smok, Milczenie Owiec, Hannibal (wbrew recenzji większości ten film był dlamnie jak lekka przekąska, gdy się skończył zapytałem się siebie dlaczego był tak krótki).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apocalypse

Powstałem by cię zatrzymać, by cię odwrócić. Ciemność szarości jest potężna ale mam broń którą ja pokonam Tu w tym mieście. Zwyciężę a ty mnie nie powstrzymasz. Od lat rosłem w potęgę by móc tozrobić i zacząłem. Gdy świat ogarnia ciemność ja buduję zamek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

(...)Tropic(...)

Dr. Lecter nie ma rodwojenia jaźni. On jest Neurotyczn Psychopatą, a to co niektórzy tu sugerują to zwykła pospolita Schizofrenia. Niewielką schizofrenię ma natomiast dr. Albert (choroba zawodowa). A co do udawania, no cóż, w pewnym stopniu jest postacią fikcyjną --> zmyśloną na potrzeby filmu i książki "Milczenie Owiec" Prawda, doktorze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

Jak najmniej tej wody. Wysyłam Ci skondensowaną wiązkę światła. I ochroniarza, żeby pilnował co by nie zgasło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Kurna blaszka, pierwszy dzień w nowej pracy a Ty się spóźniasz. DO ROBOTY. Nie spać, pracować!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otwieramy

Leeeeeeeeeeeeeeeeeecteeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!! Pobuuuuudkaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

....ano uzywam takich okreslen...moze dlatego ze wlasnie jestem taka nijaka....nieokreslona....jedna sposrod wielu...jak sam slusznie zauwazyles...
Co do osoby to... tak... owszem czekam na konktretnego...z kosci.... KTOSIA... ktory by mnie zaakceptowal ze wszystkimi wadami...wiem ze ich ejst duzo...i wiem ze to nierealne znalesc w owczesnym swiecie taka osobe.... ale ja...ja glupia wciaz mam nadzieje...
PS Angielski swietlik tzn?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jezeli ktos lubi :)

MOCNE GRANIE 9 MARCA W KLUBIE MOJAVE - GDYNIA REDLOWO ODBEDZIE SIE IMPREZA pt. STACJA HC, NA KTOREJ BEDZIE MOZNA USLYSZEC muzyke ZESPOLOW GRAJACYCH METAL, ROCK, ALTERNATIV I NU-METAL.
START godz. 21.00, PRZEWIDYWANY KONIEC NA GODZ. 3.00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MIXER...

...piszesz mi o trzeźwości? Ty?...
...myślałem, że wiesz jaką ja mam głowę?
...tak mocną, że mnie trudno upić...bardzo trudno...
chyba, że to sam zrobię...
Ale ja się raczej nie upijam mój drogi Mixerku...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a co do tej stronki...to nie wiem, czy wiesz(ale teraz wiem przecież ...że nie wiesz...)...- to jest taka...no jak to Ci napisac(?!)...INACZEJ spróbuje : to są takie...wnyki...plaster miodu ...lep...
...STRON moich jest kilka...a wejściem do nich jest własnie ta "stronka pułapka"(którą każda przeglądarka odczyta)...ale wejść do właściwych nie każdy może...
Tak...to właśnie KOD...z przepustką do Strefy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
...w życiu nie przeczytałem publikacji internetowych z ksiegarni...Ale może to jeszcze zrobię...

mam znajomych, którzy są powiązani...ze strefą cienia...
(nie będę Ci tłumaczył co to jest i co to znaczy, bo
zapewne wiesz)
(nie zastanawiałeś się nigdy nad tym...dlaczego ja mam aż tyle adresów mail'owych ?...i jeszcze więcej...i po co mi one?...NIEWAŻNE. )
I właśnie dlatego nie muszę czytać tych książek...
To ta ich wiedza(a nie skromna -jeszcze-moja)pozwala stwarzać ...iluzjje...być i...nie być zarazem...
Ale Boże...o czym my piszemy...

ja przecież nic nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JEZELI KTOS LUBI :)

MOCNE GRANIE 9 MARCA W KLUBIE MOJAVE - GDYNIA REDLOWO ODBEDZIE SIE IMPREZA pt. STACJA HC, NA KTOREJ BEDZIE MOZNA USLYSZEC ZESPOLY GRAJACE METAL, ROCK, ALTERNATIV I NU-METAL.
START godz. 21.00, PRZEWIDYWALNY KONIEC 3.00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdulu

Teraz Ci już wierzę w te kropeczki, ale wcześniej miałem wątpliwości, czy to ty czy nie ty. Nie pij tyle piwa, głowa Ci się kiwa. Z fasonem stój pod barem i pij z umiarem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul Nneb

Jeżeli znajomość ochrony internetu kończy Ci się na DŻAWASRIPCIE i książkach z księgarni to jeszcze długa droga do poznania tego medium Cię czeka. A może się mylę. Analizując kod twojej strony "domowej" chyba jednak nie pomyliłem się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry