Widok
Surin ....Biedne umeczone delfiny! Skoro one takie umęczone,to
Greenpeace by sie tym zajął . I po co w takim razie szłaś na pokaz?
Niestety nie mam na razie ,żadnego innego marzenia tylko właśnie
pływanie z delfinami.
Jak to sfinalizuję ,znajdę nowe i też będziesz miała jakieś żale.
Ja znalazłam oceanarium z możliwością pływania z delfinami/ rekinami w Turcji . Oferta za 40min to 100-120euro.
POPROSZĘ O INFO OSOBY KTÓRE PŁYWAŁY czy to jest dobra cena?
Greenpeace by sie tym zajął . I po co w takim razie szłaś na pokaz?
Niestety nie mam na razie ,żadnego innego marzenia tylko właśnie
pływanie z delfinami.
Jak to sfinalizuję ,znajdę nowe i też będziesz miała jakieś żale.
Ja znalazłam oceanarium z możliwością pływania z delfinami/ rekinami w Turcji . Oferta za 40min to 100-120euro.
POPROSZĘ O INFO OSOBY KTÓRE PŁYWAŁY czy to jest dobra cena?
Nie bylam na pokazie a w parku wodnym- naturalne akweny wodne xel-ha. Obok byl basen gdzie plywalo sie z delfinami. Greenpaleace nie zajmuje sie malymi sprawami i bylaby to.walka z wiatrakami bo na swiecie jest wiele takich miejsc ktore po przykrywka dbania o delfiny wykorzystuja je.
Smutne, ze masz marzenie poplywac z ssakiem w niewoli. Tania rozrywka...
Smutne, ze masz marzenie poplywac z ssakiem w niewoli. Tania rozrywka...
Jaga skoro chcesz latać w próżni ,to się sama zapisz na lot w kosmos.
Napisałam ,iż jest to obecne moje marzenie .
Wróciłam właśnie z Hiszpanii gdzie ten pomysł się narodził
po wizycie w delfinarium
Skoro cię nie stać na wyjazd to nie komentuj .
Jakie komentarze ,takie osoby .
I te durne wywody pod płaszczykiem dobroci i użalania się nad delfinami. Dla mnie twoja pisanina jest tanią rozrywką.
Zawsze znajdzie się osoba na tym forum zawistna.
Napisałam ,iż jest to obecne moje marzenie .
Wróciłam właśnie z Hiszpanii gdzie ten pomysł się narodził
po wizycie w delfinarium
Skoro cię nie stać na wyjazd to nie komentuj .
Jakie komentarze ,takie osoby .
I te durne wywody pod płaszczykiem dobroci i użalania się nad delfinami. Dla mnie twoja pisanina jest tanią rozrywką.
Zawsze znajdzie się osoba na tym forum zawistna.
Surin odpowiedź była do Jaga.
Dzisiaj od 2 w nocy wypisuje w kilku postach takie głupoty
że mnie to bawi.
A skoro nie umiesz liczyć to gratulacje .Trzeba dojechać na miejsce,
gdzieś mieszkać i coś jeść ,za 40 min wywalić 120euro.
Oczywiście jeszcze inne wydatki. Nie jestem bogata ,ale stać mnie
na spełnianie moich marzeń czego niektóre z was nie mogą strawić.
Pytanie jest jasne i wyraźnie skierowane do osób które pływały
z delfinami .
Dzisiaj od 2 w nocy wypisuje w kilku postach takie głupoty
że mnie to bawi.
A skoro nie umiesz liczyć to gratulacje .Trzeba dojechać na miejsce,
gdzieś mieszkać i coś jeść ,za 40 min wywalić 120euro.
Oczywiście jeszcze inne wydatki. Nie jestem bogata ,ale stać mnie
na spełnianie moich marzeń czego niektóre z was nie mogą strawić.
Pytanie jest jasne i wyraźnie skierowane do osób które pływały
z delfinami .
Ja dlatego nastawiam się na Turcję która jest dosyć tania.
Zostawiam adres stronki http://www.plywaniezdelfinami.pl/turcja-alanya.
W dalszej części są inne propozycje dla bardziej zasobnych finansowo.
Są też informacje na temat delfinoterapii.
Planuję termin wypadu na październik.
Zostawiam adres stronki http://www.plywaniezdelfinami.pl/turcja-alanya.
W dalszej części są inne propozycje dla bardziej zasobnych finansowo.
Są też informacje na temat delfinoterapii.
Planuję termin wypadu na październik.