Widok

Pływanie z delfinami

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie ,zastanawiam się czy któraś z Was mamy była na takiej wyprawie
i gdzie . Czy warto się wybrać ?

Mam wybrane miejsce jednak nie do końca jestem przekonana co do wyboru. Poproszę o opinię
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja nie byłam ale chętnie bym się czegoś dowiedziała, gdzie masz upatrzone miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja slyszalam relacje z wyprawy do Meksyku. Widzialam tez zdjęcia (robione przez obsluge) super sprawa. Plywalo się z delfinami, na delfinach, 2 delfiny podpieraly piety i "plywalo" się na stojąco... raczej było wszystko co można obejrzeć w tv.
Wiem ze można w portugalii :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja plywalam w Egipcie i na Kubie. Niesamowite przezycie i zdjecia ktore mam w ramce i prawie codziennie usmiecham sie na ich widok.
Delfiny sa niesamowite a plywanie z nimi od zawsze bylo moim marzeniem.
Tylko woda jest strasznie zimna :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znajomi pływali jak byli w USA, zastanawiałam się czy można gdzieś w Europie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Europie można,przecież Portugalia jest .
Asia słyszałam ,że w Egipcie to tylko wypływając w morze ?
Chodzi mi raczej o takie pływanie jak pisze as .Bezpośrednio z delfinami.
Na Meksyk mnie nie stać,ale słyszałam o Portugalii właśnie i o Turcji .
Czy ktoś był?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biedne umeczone delfiny! Trzymane w niewoli. Juz naprawde nie ma innch rozrywek na swiecie??? Bylam w meksyku i widzialam w jakim stanie sa delfiny na koniec dnia. Tylko nie piszcie ze maja super warunki i to dla nich zabawa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy na pokazach w Torvajanice i wiem,że tam też można popływać z delfinami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temidartemida w Egipcie w delfinarium przed pokazem sie umowilismy. Nie wyplywalismy w morze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Surin ....Biedne umeczone delfiny! Skoro one takie umęczone,to
Greenpeace by sie tym zajął . I po co w takim razie szłaś na pokaz?
Niestety nie mam na razie ,żadnego innego marzenia tylko właśnie
pływanie z delfinami.
Jak to sfinalizuję ,znajdę nowe i też będziesz miała jakieś żale.

Ja znalazłam oceanarium z możliwością pływania z delfinami/ rekinami w Turcji . Oferta za 40min to 100-120euro.
POPROSZĘ O INFO OSOBY KTÓRE PŁYWAŁY czy to jest dobra cena?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Tak, zająłby się zwłaszcza w Egicie gdzie każdy robi co chce.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
kkasia ,ale ja piszę o Europie ,nie o Egipcie który jest w Afryce.
Interesuje mnie tylko Europa . Zastrzeżenia można mieć do Ukrainy /na Krymie .Nie dość że pieniądze straszne trzeba wydać ,to warunki
dla zwierząt są raczej nie ciekawe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie bylam na pokazie a w parku wodnym- naturalne akweny wodne xel-ha. Obok byl basen gdzie plywalo sie z delfinami. Greenpaleace nie zajmuje sie malymi sprawami i bylaby to.walka z wiatrakami bo na swiecie jest wiele takich miejsc ktore po przykrywka dbania o delfiny wykorzystuja je.
Smutne, ze masz marzenie poplywac z ssakiem w niewoli. Tania rozrywka...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety nie mam na razie ,żadnego innego marzenia tylko właśnie
pływanie z delfinami.
Jak to sfinalizuję ,znajdę nowe i też będziesz miała jakieś żale.

Ty naprawdę istniejesz? bo ostatnio szukali na chętnych w podróż w kosmos? może to będzie Twoje następne JEDYNE marzenie? pusto jak w próżni...:|
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Smutne, ze masz marzenie poplywac z ssakiem w niewoli. Tania rozrywka...

i to jedyne marzenie... jaka rozrywka - tacy ludzie... tania rozrywka -...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jaga skoro chcesz latać w próżni ,to się sama zapisz na lot w kosmos.
Napisałam ,iż jest to obecne moje marzenie .
Wróciłam właśnie z Hiszpanii gdzie ten pomysł się narodził
po wizycie w delfinarium

Skoro cię nie stać na wyjazd to nie komentuj .
Jakie komentarze ,takie osoby .
I te durne wywody pod płaszczykiem dobroci i użalania się nad delfinami. Dla mnie twoja pisanina jest tanią rozrywką.
Zawsze znajdzie się osoba na tym forum zawistna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zawistna?? Za masz 120 euro na plywanie z delifinami. No tak bogata jestes i wow bylas w hiszpanii. Szok!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Surin odpowiedź była do Jaga.
Dzisiaj od 2 w nocy wypisuje w kilku postach takie głupoty
że mnie to bawi.

A skoro nie umiesz liczyć to gratulacje .Trzeba dojechać na miejsce,
gdzieś mieszkać i coś jeść ,za 40 min wywalić 120euro.
Oczywiście jeszcze inne wydatki. Nie jestem bogata ,ale stać mnie
na spełnianie moich marzeń czego niektóre z was nie mogą strawić.

Pytanie jest jasne i wyraźnie skierowane do osób które pływały
z delfinami .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
ludzie zawsze byli zawistni i beda, smutne to , ale na no to nie ma lekartswa. Ja tez zawsze o tym marzylam i co z tego? poki co mnie nie stac , ale jesli bedzie to chetnie sie wybiore w taka podroz gdzie oczywiscie zabiore moja corke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja dlatego nastawiam się na Turcję która jest dosyć tania.
Zostawiam adres stronki http://www.plywaniezdelfinami.pl/turcja-alanya.
W dalszej części są inne propozycje dla bardziej zasobnych finansowo.

Są też informacje na temat delfinoterapii.
Planuję termin wypadu na październik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry