Widok

Podwieszany sufit

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak Waszym zdaniem wyglądałby podwieszany sufit w salonie z aneksem kuchennym 20m2? Mi zawsze marzyła się lampa nad stołem oraz dodatkowe oświetlenie reszty salonu jakaś dodatkową lampa. Mąż się uparł na ten podwieszany sufit i nie możemy dojść do porozumienia. Moim zdaniem będzie za dużo lampek na tak małej powierzchni ... proszę o jakieś wskazówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam obecnie taki sufit. W nim zamontowane 3 spotlighty 12V, każdy 3W, oczywiście LED - pięknie oświetlają blat roboczy, nie potrzebuję włączać oświetlenia głównego. Taśmy mam pod szafkami, również w zależności od potrzeb włączam je, lub pozostają wyłączone - biorą ok. 12 W (2,5 m taśmy). Generalnie polecam takie rozwiązanie, pod warunkiem że nie robi się z domu choinki i nie pcha oświetlenia diodowego w każdy kąt.
Polecam również to miejsce https://sklep.flexgips.com/sufity_podwieszane - zamówisz w nim w dobrej cenie elementy do montazu oświeltenia w suficie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czy osoba po rozwodzie może zostac rodzicem chrzestnym? (78 odpowiedzi)

Dziewczynki slyszalyscie o takim przypadku aby osoba rozwiedziona (a byl slub koscielny) byla...

pediatra z gdyni - pustki, chylonia (12 odpowiedzi)

Witam, niedługo zostanę po raz pierwszy mamą i chciałabym się przygotować do wyboru dobrego...

Angielski w szkole podst. ze szkoły językowej czy warto? (59 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka w kl. II na kurs j. angielskiego prowadzonego przez...

do góry