Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aagaa - opinia wątek zamknięty Wczoraj, w niedzielę, wezwaliśmy pogotowie do nieprzytomnego człowieka. Byłam...
~Aagaa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Grazyna - opinia wątek zamknięty Głęboki ukłon i wielkie podziekowania dla Pana doktora Karola Richert i 2 Pan...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziekuje Panu Dr Tarcha za przyjecie mnie i wykonanie zabiegu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Joanna Dobrzańska - opinia wątek zamknięty Pragnę bardzo podziękować ratownikom medycznym, którzy przyjechali wczoraj...
~Joanna Dobrzańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Profesjonalny, niezwykły lekarz, diagnoza bardzo trafna, ale dodatkowo...
~Halina Grzegorczyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Należy zamknąć to miejsce!!! wątek zamknięty Jestem ciekaw po co to miejsce jest otwarte, podświetlone itd. i po co...
~m.s
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

dziękuję za szybką reakcję wątek zamknięty 14 sierpnia 2017 w godzinach późnowieczornych , na Pogórze skierowano karetkę...
~mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Pogotowie Stomatologiczne wątek zamknięty Około godziny 22:00 udałam się na pogotowie stomatologiczne na Żwirki i...
~SpuchniętePodniebienie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Do Wymiany na Nowy Lepszy wątek zamknięty Odwiedziłam w dniu wczorajszym to unikatowe pogotowie pani w okienku ok idę...
~Xxxx Brak mi Slow
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Irena Altmark - opinia wątek zamknięty Pani przyjmująca zgłoszenia telefoniczne w dniu 4.05.2017 koło godziny 21...
~Irena Altmark
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Pogotowie stomatologiczne- DRAMAT wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Po wizycie został...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Czy dyżur całodobowy już nie funkcjonuje? wątek zamknięty Dzisiaj o 21 odesłano mnie z dzieckiem (prawdopodobnie nagłe zakażenie rany)...
~Anonim
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2015

Polecam pogotowie gdynia wątek zamknięty Dzisiaj około 19:50 uratowali mi życie, ledwo mąż mnie dowiózł z atakiem...
~Danuta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

lke.med. Michel Tarcha chirurg wątek zamknięty Nie polecam nikomu. Zgłosiłem się na pogotowie z problemem intymnym coś mi...
~Przemek
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Porażka wątek zamknięty 3 miesiące po urodzeniu dziecka dostałam bólu w kręgosłupie, zgięło mnie w...
~Ania
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Geriatria wątek zamknięty Proponowałabym pójść niektórym lekarzom na odkładaną emeryturę!!! Jak...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Masakra omijajcie z daleka na niczym się nie znają!!! wątek zamknięty Witam 2 lata temu dostałem duszności i nie mogłem oddychac żona zadzwoniła na...
~Seba
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Kpina. wątek zamknięty Kpina, kpina jeszcze raz kpina! Personel medyczny chirurgii powinien przejść...
~Weronika.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

miki - opinia wątek zamknięty Kto normalny z grzybica fiuta, idzie na pogotowie- k**** ludzie od czego...
~miki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Stacja Pogotowia NIE Ratunkowego wątek zamknięty Stacja Pogotowia NIE Ratunkowego
~Henryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

32

wątków

do góry