Widok

Pończochy uciskowe na wymiar

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, szukam miejsca w Trójmieście gdzie uszyta mi na miarę pończochy uciskowe przeciw zakrzepowe, ktoś coś wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem czy ktoś to szyje, ale proszę popytać w sklepach medycznych, mają różne rozmiary, a być może wiedzą gdzie ew uszyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może lepiej wybrać się na konsultacje do chirurga, zrobi usg, ewentualnie zabieg (pianka) i dobierze pończochy. Na Morenie jeden przyjmuje prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep na Polankach- polecam. Sami zmierza, doradza...sa tam podkolanowki, ponczochy, rajstopy- za ponczochy 2 stopnia ucisku placilam ok 300 zl, ale pomogly w ciazy. Przewaznie 1 stopien wystarczy, wiec cena powinna byc nizsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ona-1 stopien - to raczej jakiś zarcik..hmmm, to zalezy co kto ma 'na nozkach', przy zylakach to 2 stopien , nie sadze by gdzies szyli, sklepy medyczne zamawiaja odpowiedni rozmiar u producenta i po kilku dniach do odbioru, a za 300 to prawie 2 pary mozna kupic :), ja zamawialam w eter medzie -ale pewnie kazdy sklep medyczny ma w ofercie, wybor rozmiaru to tez niewielka sztuka, trzeba tylko nozki centymetrem pomierzyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ja ostatnio znalazłam dobrą hurtownię medyczną jak https://medycznie.com.pl/ . Dla mnie zakupy tutaj okazały się mega udane, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry