Widok

Potrzebuję pomocy w zdiagnozowaniu mojego problemu psychicznego

Mam 22 M, 5'10, 180 funtów, bez leków, palę/vape, to jest mój główny problem medyczny, nie miałem wcześniej nic poważnego. Mam problem od około roku.

Tak więc pełnię służbę w armii amerykańskiej i mam problem z dostaniem się do szpitala z powodu moich problemów zdrowotnych. W każdym razie w zeszłym roku, na krótko przed rozmieszczeniem, miałem coś, co uważałem za atak paniki. Byłem w drodze i nagle wpadłem w panikę bez powodu, moje serce biło, myślałem, że umieram na atak serca. Nigdy wcześniej nie miałem. Po ataku miałem poważne problemy z jazdą. Potem miesiąc później wdrażam się i nigdy nie jeżdżę samochodem przez 7 miesięcy. Zauważyłem, że po wdrożeniu zaczynam mieć poważne problemy z koncentracją, a moja wizja zaczyna się rozmazywać. Kiedy się stresuję, nie mogę sobie z tym poradzić. Czuję, że coś jest o wiele gorsze niż jest w rzeczywistości. W ogóle nie radzę sobie ze stresem. Wracam z rozmieszczenia i znów zaczynam jeździć, a to jest naprawdę trudne. Mam 0 świadomości sytuacyjnej, która jest potrzebna do prowadzenia pojazdu. Najlepszym sposobem, w jaki mogę wyjaśnić, jak się czuję na drodze, jest to, że jeśli dwa samochody kierują się prosto w moją stronę, próbując mnie uderzyć, mogę uniknąć jednego z nich, ale z powodu braku świadomości sytuacyjnej zostanę potrącony przez drugi samochód.

Tracę rozum z żalu, nie wiedząc, na czym polega mój problem, a mój łańcuch dowodzenia nie daje mi żadnej pomocy medycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam 22 M, 5'10, 180 funtów, bez leków, palę/vape, to jest mój główny problem medyczny, nie miałem wcześniej nic poważnego. Mam problem od około roku.

Tak więc pełnię służbę w armii amerykańskiej i mam problem z dostaniem się do szpitala z powodu moich problemów zdrowotnych. W każdym razie w zeszłym roku, na krótko przed rozmieszczeniem, miałem coś, co uważałem za atak paniki. Byłem w drodze i nagle wpadłem w panikę bez powodu, moje serce biło, myślałem, że umieram na atak serca. Nigdy wcześniej nie miałem. Po ataku miałem poważne problemy z jazdą. Potem miesiąc później wdrażam się i nigdy nie jeżdżę samochodem przez 7 miesięcy. Zauważyłem, że po wdrożeniu zaczynam mieć poważne problemy z koncentracją, a moja wizja zaczyna się rozmazywać. Kiedy się stresuję, nie mogę sobie z tym poradzić. Czuję, że coś jest o wiele gorsze niż jest w rzeczywistośc https://speedtest.vet/ i. W ogóle nie radzę sobie ze stresem. Wracam z rozmieszczenia i znów zaczynam jeździć, a to jest naprawdę trudne. Mam 0 świadomości sytuacyjnej, która jest potrzebna do prowadzenia pojazdu. Najlepszym sposobem, w jaki mogę wyjaśnić, jak się czuję na drodze, jest to, że jeśli dwa samochody kierują się prosto w moją stronę, próbując mnie uderzyć, mogę uniknąć jednego z nich, ale z powodu braku świ https://showbox.tools/ adomości sytuacyjnej zostanę potrącony przez drugi samochód.

Tracę rozum z żalu, nie wiedząc, na czym polega mój problem, a mój łańcuch dowodzenia nie daje mi żadnej pomocy medycznej.
issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Aparat grupon platinum dent (26 odpowiedzi)

Witam jak wygląda na dziś dzień korzystanie z grupona w sensie założenia aparatu? Opinie są różne...

Brak bliskości i libido (7 odpowiedzi)

Witam, nie kochałam sie z partnerem dokładnie 38 dni. Nic, cisza, zima. Nie gwałcę go, choć...

Aplikacje dotyczace zdrowia (5 odpowiedzi)

Witam, zaciekawiła mnie opcja zainstalowania na swoj smartfon aplikacji która pelni fukncke...

do góry