Cześć!
Czy są tu osoby pracujące w Biedronce??
Dziś idę na rozmowę kwalifikacyjną i przyznam ,że się trochę obawiam.
3 lata nie miałam styczności ze spożywka więc nie wiem czy sobie dam rade.
Pozdrawiam
ja wynajelam nianie/sasiadke/ no a co do wynagrodzenia to calkiem calkiem hehe colorwomen kiedy wpadniesz do mnie po ta hustawke pokojowa bo niszczeje w piwnicy
Dziękuje!
Bedronka robiłaś wszystkie badania??
Mi dziś powiedziano ,że mam zrobić wszystkie nawet kał(który robiłam jakiś czas temu)
Mówili ze zwracają za to pieniądze ..jak było u Ciebie??
KriAmelka choć raz zajączek okazał się hojny :))
Czekają mnie badania lecz póki co dostałam @ więc muszą poczekać, i mam nadzieję że to nie będzie problem.
Rybka-dawno nie miałam styczności ze spożywką więc nie wiem co i jak.
A orientujecie się ile teraz kosztuje badania kału??
koszt,to 64 zł za 3 próbki kału przywiezione przez 3kolejne dni,od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 10.(przynajmniej w Sanepidzie w Gdańsku tak jest) warto kupić w aptece ,,kałówkę" co by na pusto nie jechać i bez sensu,po same probówki.