Widok

Praca w Biedronce

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć!
Czy są tu osoby pracujące w Biedronce??
Dziś idę na rozmowę kwalifikacyjną i przyznam ,że się trochę obawiam.
3 lata nie miałam styczności ze spożywka więc nie wiem czy sobie dam rade.
Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plus wada serca i leki od pulmunologa :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wynajelam nianie/sasiadke/ no a co do wynagrodzenia to calkiem calkiem hehe colorwomen kiedy wpadniesz do mnie po ta hustawke pokojowa bo niszczeje w piwnicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
męża zagon do pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój zaczoł prace od dwóch dni pracuje takze byle do przodu he he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia to jak dajesz rade z przedszkolem?
Ja niemam nawet 300 zl co miesiąc ;)

Mama Krzysia hmm tak wyszlo a nie inaczej ze urwał się kontakt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w razie czego masz moj numer gg mozem sie zgadac czasem jestem na kompie jak mam w tyg dwa dni wolnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze wiesz co nie mam gg bo nie zapisywałam prześlij mi na prv ok ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Huura dostałam pracę!!
Będę pracować na Oksywiu :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluję !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To świetnie! Super że się udało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluję :)


życzę zadowolenia z pracy :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje!
Bedronka robiłaś wszystkie badania??
Mi dziś powiedziano ,że mam zrobić wszystkie nawet kał(który robiłam jakiś czas temu)
Mówili ze zwracają za to pieniądze ..jak było u Ciebie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Colorwomen jak ja pracowałam w handlu to taką pracownicę, która chciałaby przychodzić tylko na popołudnia to my byśmy na rękach nosiły :).

Co do samej Biedronki to znajoma mówi, że jest ok są paczki na święta, imprezy integracyjne itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to gratulacje:) ładny prezent na zajączka dostałaś:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
badanie kału robi sie przed każdą zmianą pracy. Zmieniły sie przepisy i nie ma tylko raz w życiu jak kiedyś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KriAmelka choć raz zajączek okazał się hojny :))
Czekają mnie badania lecz póki co dostałam @ więc muszą poczekać, i mam nadzieję że to nie będzie problem.

Rybka-dawno nie miałam styczności ze spożywką więc nie wiem co i jak.
A orientujecie się ile teraz kosztuje badania kału??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu na popołudnie będę tylko do września.Może się to okazać trochę nie na rękę ale praca jest i trzeba się cieszyć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszt,to 64 zł za 3 próbki kału przywiezione przez 3kolejne dni,od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 10.(przynajmniej w Sanepidzie w Gdańsku tak jest) warto kupić w aptece ,,kałówkę" co by na pusto nie jechać i bez sensu,po same probówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w Gdyni
http://www.psse.gdynia.pl/index.php?id=563
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję...
a jeszcze małe pytanie.Czy jak mam książeczkę Sanepidu , musze kupić nową??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry