Widok

Praca w Biedronce

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć!
Czy są tu osoby pracujące w Biedronce??
Dziś idę na rozmowę kwalifikacyjną i przyznam ,że się trochę obawiam.
3 lata nie miałam styczności ze spożywka więc nie wiem czy sobie dam rade.
Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak mam wszystkie(tak sądze)
Mam skierowanie do PolMed-u no i do sanepidu.
A więc w poniedziałek sanepid a potem mogę jechać do Polmedu bez niczego tak?Tylko na krew?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na trzy metry uprawnienia? chyba nie. Pierwszego dnia weź próbki kału i moczu. Zrobisz krew i umówisz się na prześwietlenie. Przez 3 dni noszenie próbek na nosicielstwo i później 5 dni czekać na wynik. Masz już skierowanie na badania? myślę że w 2 tyg może niecałe się wyrobisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz niewiem..na karcie masz zaznaczone ze prace do 3 metrów(no ale musisz mieć chyba uprawnienia?)
Ja idę w pon zrobic pierwsze badania...ile zajmie mi wszystko?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U lekarza nic takiego nie miałam. A do pracy powinnam iść w tamten poniedziałek ale nie wyrobiłam się z lekarzem medycyny pracy. prawdopodobnie w ten pn pójdę ale czekam na tel. Może te testy to w już w racy na miejscu będą, a wysokościowe to jakie? Matko każą gdzieś się wspinać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedz mi mialas testy na wózek i wysokościowe?
Jak to wygląda??No i kiedy zaczynasz prace:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam wszystkie badania chociaż też miałam z przed kilku lat. Ja za badanie na nosicielstwo(kał) płaciłam 90 zł i wziełam fakturkę. A za resztę nic. jak pójdziesz pierwszy raz to weź od razu próbkę moczu i kału to zawsze trochę szybciej bo na wyniki trzeba czekać 5 dni. I kup dla wszystkiego nową książeczkę bo to czy wpisze zależy od lekarza. Podobno jest tak że co zakład pracy to musi być nowa ale to zależy od lekarza. Ogólnie 2 tyg nie twoje... Powodzenia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie Mercii :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musisz kupowac nowej. Lekarz medycyny pracy,do którego pójdziesz z wynikami wpisze je Tobie do tej właśnmie książeczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję...
a jeszcze małe pytanie.Czy jak mam książeczkę Sanepidu , musze kupić nową??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w Gdyni
http://www.psse.gdynia.pl/index.php?id=563
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszt,to 64 zł za 3 próbki kału przywiezione przez 3kolejne dni,od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 10.(przynajmniej w Sanepidzie w Gdańsku tak jest) warto kupić w aptece ,,kałówkę" co by na pusto nie jechać i bez sensu,po same probówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu na popołudnie będę tylko do września.Może się to okazać trochę nie na rękę ale praca jest i trzeba się cieszyć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KriAmelka choć raz zajączek okazał się hojny :))
Czekają mnie badania lecz póki co dostałam @ więc muszą poczekać, i mam nadzieję że to nie będzie problem.

Rybka-dawno nie miałam styczności ze spożywką więc nie wiem co i jak.
A orientujecie się ile teraz kosztuje badania kału??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
badanie kału robi sie przed każdą zmianą pracy. Zmieniły sie przepisy i nie ma tylko raz w życiu jak kiedyś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to gratulacje:) ładny prezent na zajączka dostałaś:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Colorwomen jak ja pracowałam w handlu to taką pracownicę, która chciałaby przychodzić tylko na popołudnia to my byśmy na rękach nosiły :).

Co do samej Biedronki to znajoma mówi, że jest ok są paczki na święta, imprezy integracyjne itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje!
Bedronka robiłaś wszystkie badania??
Mi dziś powiedziano ,że mam zrobić wszystkie nawet kał(który robiłam jakiś czas temu)
Mówili ze zwracają za to pieniądze ..jak było u Ciebie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluję :)


życzę zadowolenia z pracy :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To świetnie! Super że się udało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluję !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry