Widok
Najgorsze te oczekiwanie na telefon. Ty mogłabyś tylko popołudnimi pracować? kurcze fajnie żeby się zgodzili. Ja mam córkę ale praca na zmiany. Mam już nianię do której będę musiała ją prowadzać. Szkoda mi jej tak rano budzić ale nikogo nie znalazłam kto chciałby przychodzić do mnie do domu. A ty z kim będziesz zostawiała dziecko?
KRiAmelka merci!!
Bedronka wiesz mnie także pytali z życia i trochę z CV, ale pytania z kart byly aż 4 i tylko minutka na zastanowienie się.Na spotkaniu bylo nas 5 ,gdy wychodziłam widziałam kolejne 5 osób.Więc może nowe sklepy czy jak??
Jutro będą dzwonić czy przyjeli ,także czekam.
Zanim wyszłam moja córeczka dala mi do torebki gumowego konika(na szczęście) i oby je przyniósł :P
Bedronka wiesz mnie także pytali z życia i trochę z CV, ale pytania z kart byly aż 4 i tylko minutka na zastanowienie się.Na spotkaniu bylo nas 5 ,gdy wychodziłam widziałam kolejne 5 osób.Więc może nowe sklepy czy jak??
Jutro będą dzwonić czy przyjeli ,także czekam.
Zanim wyszłam moja córeczka dala mi do torebki gumowego konika(na szczęście) i oby je przyniósł :P