Widok

Praca w Biedronce

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć!
Czy są tu osoby pracujące w Biedronce??
Dziś idę na rozmowę kwalifikacyjną i przyznam ,że się trochę obawiam.
3 lata nie miałam styczności ze spożywka więc nie wiem czy sobie dam rade.
Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Huura dostałam pracę!!
Będę pracować na Oksywiu :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze wiesz co nie mam gg bo nie zapisywałam prześlij mi na prv ok ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w razie czego masz moj numer gg mozem sie zgadac czasem jestem na kompie jak mam w tyg dwa dni wolnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia to jak dajesz rade z przedszkolem?
Ja niemam nawet 300 zl co miesiąc ;)

Mama Krzysia hmm tak wyszlo a nie inaczej ze urwał się kontakt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój zaczoł prace od dwóch dni pracuje takze byle do przodu he he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
męża zagon do pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wynajelam nianie/sasiadke/ no a co do wynagrodzenia to calkiem calkiem hehe colorwomen kiedy wpadniesz do mnie po ta hustawke pokojowa bo niszczeje w piwnicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plus wada serca i leki od pulmunologa :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie tez mam 350 zl alimentow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu mnie nie stać na prywatne przedszkole :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma 2 lata i 8 msc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja chodzi prywatnie i tez jestem sama itd:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole mi nie pomorze jak będę do 22 w pracy, tylko niania mi zostaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu przedszkole od września o ile się dostanie(21 kwietnia są wyniki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mama a jaka pensja jesli to nie tajemnica:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje w lidlu nie pytali mnie o liczenie badz o cos z cv tylko o dojazd i odpornosc na stres jest ok jestem na okresie probnym niedlugo sie konczy trzymam kciuki za siebie i za ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a przedszkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Mama pracuje do południa więc z nią....nie miałam prędzej tej możliwości dopiero teraz gdy mama wie że o 13 kończy prace.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorsze te oczekiwanie na telefon. Ty mogłabyś tylko popołudnimi pracować? kurcze fajnie żeby się zgodzili. Ja mam córkę ale praca na zmiany. Mam już nianię do której będę musiała ją prowadzać. Szkoda mi jej tak rano budzić ale nikogo nie znalazłam kto chciałby przychodzić do mnie do domu. A ty z kim będziesz zostawiała dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KRiAmelka merci!!

Bedronka wiesz mnie także pytali z życia i trochę z CV, ale pytania z kart byly aż 4 i tylko minutka na zastanowienie się.Na spotkaniu bylo nas 5 ,gdy wychodziłam widziałam kolejne 5 osób.Więc może nowe sklepy czy jak??
Jutro będą dzwonić czy przyjeli ,także czekam.

Zanim wyszłam moja córeczka dala mi do torebki gumowego konika(na szczęście) i oby je przyniósł :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry