Widok

Pranie dywanu i kanapy - warto zamówić czyszczenie?

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
ok ile kosztuje pranie dywanu takiego 200x160 i średniej wielkości kanapy? Ktos korzystał z takich usług? Czy rzeczy potem pozostają mokre i czy faktycznie są dobrze wyczyszczone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam samemu wypożyczyć maszynę i wyprać, ja tak zrobiłam w domku nad jeziorem, gdzie dwa razy pralam dywany i kanapę, efekt był super, po praniu dywan i kanapa były wilgotne, ale szybko wyschly bo było lato
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też sama wypożyczam odkurzacz piorący bo się bardziej opłaca niż firma, ale wcześniej korzystałam z usług firmy i też polecam (bynajmniej tę którą ja brałam - dziewczyna z Gdyni Chyloni) tak jak napisała forumka wyżej, efekt super, ale szybko wysycha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie mogę wypożyczyć taki odkurzacz pioracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam prany duży narożnik ,dywany zabrane ,przywieźli mi następnego dnia,efekt rewelacja.Ja bym się sama nie chrzaniła z praniem ,chłopk przy marożniku wymieniał klkukrotnie wodę,narożnik już następnego dnia był całkowicie suchy.Niestey już nie pamiętam ile płaciłam ale z efektu byłam bardzo zdowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapraszam na pranie tapicerek meblowych oraz pranie dywanów bez przemaczania 784 401 721 Annblue
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

około 50 zł powinno wyjść za upranie takiego dywanu
https://szoruj.pl/pranie-dywanow-warszawa/
https://natwoim.pl Jest Doradcą kredytowym specjalizującym się w kredytach hipotecznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (20 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...

jaki prezent dla 2 letniej dziewczynki? (92 odpowiedzi)

może ktoś coś podpowie? myślałam o puplo, ale sama nie wiem może jakaś lalka? tylko czy dwulatka...

do góry