Widok

Pranie pokrycia wózka. Pomóżcie.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej czy któraś z was prała może poszycie wózka mutsy najlepiej transportera? Macie jakieś wskazówki. Kupiłam używany i ma dziwny zapach, nie wiem czy można to pokrycie poprostu wrzucić do pralki i wyprać w niskiej temperaturze. A może bez wirowania? Pomóżcie, nie wiem jak sie do tego zabrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zawsze piorę bez wirowania, co prawda transportera akurat nie mam. Zaczęłam od ręcznego prania a teraz piorę w pralce w 40 st. bez wirowania.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedz mi moja droga, jak długo potem ci to wszytko schnie? Mam małe mieszkanko i boje się że zawale je sobie suszarką na tydzień.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja akurat mam suszarkę nad wanną:) Ale te materiały schną dość szybko spróbuj aby materiał obciekł z wody a potem to już szybko wyschnie. Możesz też położyć na kaloryfer ale musi być średnio rozgrzany powiedzmy na 2, bo jeśli będzie za gorący może się zniszczyć, powstaną żółte plamy ;(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można prać w 40stopniach z wirowaniem prałam tak i mutsy i implasta,potem na koloryfer na noc i do rana suchutkie i pachnące,tylko uważaj na rzepy przed praniem pospinaj wszystko razem żeby się nie "pomechaciło",powodzenia:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja swoje pokrycia prałam zawsze w niskiej temperaturze, z normalnym wirowaniem - nic się z nimi nie działo. Przez noc spokojnie wyschną np. na kaloryferze. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurcze myślałam że da się zdjąć poszycie daszka gondoli a tu d*pa... Eh czli czeka mnie czyszczenie gąbką i czystą wodą... A może pralnie chemiczne czyszczą takei rzeczy? Wiecei coś o tym? Ten daszek tak naprawde jest najbrudniejszy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej podejdź do najbliższej pralni i zapytaj. Wydaje mi się, że powinni Ci to wyczyścić, ale nie wiem, czy nie bałabym się, że mi coś schrzanią podczas czyszczenia. ;) Może jednak lepiej i szybciej pójdzie Ci tą gąbką?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwonilam do paru pralni i wszytkie mówiły że oni tylko w automatach piorą więc nie ma szans... Spróbowałam już gąbką z wodą i plynem do prania da dzieci ale efekt jest mizerny... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może spróbuj cały element zamoczyć wiem, że to dość trudne ale może to jedyne rozwiązanie. Albo firmy co piorą dywany Karcherami dadzą radę:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje Ci wymyć tą budkę mydełkim dr beckers z rossmana, i zamoczyć w proszku na noc, rano powinna być czysta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kiedyś prałam budkę właśnie od gondoli i też nie dało rady zdjąć materiału,nalej gorącej wody do wanny wsyp dużo proszku i weż czystą gąbeczkę,zanuż całą budkę z drutami nic jej nie będzie,wypierz w tej wannie i szoruj/spieraj gąbką możesz jeszcze ewentualnie bardziej brudne miejsca potraktowac dodatkowo mydełkiem,potem wypłucz pod prysznicem,wyciśnij na ile się da i powieś na lince koniecznie nad wanna czy miską bo będzie mocno kapać,jak wyschnie będzie super czysta:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha pralnie nie wezmą ja też się pytałam osobiście w batorym kiedyś jak była prlania nie wiem czy jeszcze jest i powiedziała babka,ze z drutami odpada bo do bębna wkładają i nie wejdzie i nie da rady.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez nie mogę z mojeo wózka zdjąc samego pokrowca, zdejmuje sie go razem z takimi dechami do pleców i siedzenia, a budke z pałąkami wewnatrz, nawet obszycia pałąka nie można zdjąć - niestety jest to bardzo niekomfortowe...

A ze wózek jest jasno niebieski to nie musze pisac jak wyglada....

Ja właśnie szoruje go gabka lub szczoteczką (woda z proszkiem) i naszczeście wszystkie zabrudzenia schodziły, mam przy tym zachlapana całą chate... ale schnie szybko! :) Rozkładam na suszarce, albo wyrzucam do suszarni :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Transporter ma dyktę na dnie gondoli więc zanurzenie odpada, pomijając fakt że mam w domu tylko prysznic :/ Kurcze że ja nei zwróciłam uwagi na to to bym się bardziej targowała przy zakupie. A w tamtym świetle nie było tego widać. Boję się namaczać tego w czymś ostrzejszym bo nie ma nawet jak spłukać. No nic, bede czyścić gąbką i suszyć do momentu aż zejdzie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobyłko całej gondolki nigdy nie wypierzesz ja miałam urbana ridera i tez całej nie prałam,możesz jedynie wypiąć budkę samą i tak jak wyzej napisałam wsadzić do wanny,a reszta gondoli gabką:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eh jakie życie bło by łatwiejsze gdyby tak poprostu dało się ściągnąć ten daszek, a tak spróbuję doszorować to jakoś....Taka fuj żółta plama. Jestem zła na siebie ze tego nie zauważyłam i że sprzedawcy mi o tym nie powiedzieli a w sztucznym świete nie było tego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A spróbuj jakimś delikatnym wybielaczem, np Vanisch
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odplamiaczem miało być:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyściłem wózek cybex w Warszawie w firmie Clean Life. Bardzo polecam! https://cleanlife.pl/sprzatanie/pranie-wozkow-dzieciecych.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do pralni parowej można cały wózek zanieść. Wyczyszczą para.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pytałam materiał z gondoli, spacerówki i nosidełka w 40 i 50 stopniach i wszystko było ok, materiał się nie zniszczył i dobrze się upral. Cześć rzeczy pytałam także w 60 stopniach i wszystko było ok, zwłaszcza że pralam elementy szaro-biale. Kolor nie zmienił się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli są elementy z eko skóry to w jakiej temperaturze wyprać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

Ile czasu bawicie się ze swoimi dziećmi? (4 odpowiedzi)

Witajcie:) mam na myśli dzieci w wieku 8 lat- czy i ile czasu dziennie się z nimi bawicie? Jakie...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry