Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Naprawa przeprowadzona szybko, a co najważniejsze...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Polecam, szybko, fachowo, solidnie. wątek zamknięty Laptop dla którego w innych serwisach nie dawano już szans, w tym serwisie...
~Mariusz M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

naprawa laptopa wątek zamknięty szybko, sprawnie w przystepnej cenie
~viruuss
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Naprawa Laptopa wątek zamknięty Chyba najlepszy serwis Laptopow z jakim mialem stycznosc. Naprawili wszystko...
~newpolish
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Serwis Prometeusz,szybko,fachowo i komicznie wątek zamknięty Jakiś czas temu oddawałam laptopa Fujitsu siemens,laptop po prostu przestał...
~anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Zaloba wątek zamknięty Po pierwszej naprawie i wymianie 3 czeswci (800pln) komputer nadal chodzil...
~Krzysztof Kus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2011

Nie polecam, strasznie drogo i strasznie niesolidnie, zepsuli mi laptopa. wątek zamknięty Laptop został zostawiony do naprawy z uszkodzoną kartą graficzną, zotał...
~???
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Tanio i solidnie wątek zamknięty Naprawili mi laptopa za nieduże pieniądze, a na dodatek zaproponowali mi...
~Marcin K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Pozytywnie wątek zamknięty Witam Laptopa dostałem na święta, jednak przez przypadek został on zalany!...
~Zalewacz laptoów
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

FATALNY SERWIS -... wątek zamknięty Zepsuł mi się laptop DV6000 nie wyświetlał nic na ekranie. Serwis mi...
~adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

POLECAM!! wątek zamknięty A ja jednak polecam, szukalem laptopa na prezent, od dawien dawna bylem...
~Eli
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

Bardzo nie polecam dla laptopów dell wątek zamknięty Laptopa, który się w ogóle nie uruchamiał oddałem do diagnostyki.Po 12 dniach...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 listopada 2009

Omijać wątek zamknięty Serwis sprawia wrażenie dobrego poziomu. Kontakt bardzo dobry. Na tym koniec....
~znak
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2009

Polecam, goście znają sie na rzeczy ! wątek zamknięty Biegałem z moim laptopem po całym mieście i żaden serwis nie chciał go nawet...
~Mariusz- Gdansk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

a ja nie polecam wątek zamknięty Mam problem z laptopem (działa ale podejrzewam usterkę) i chciałam go w tej...
~basia
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

Polecam! - Znają się na żeczy wątek zamknięty Potrafią szybko i sprawnie diagnozować i mają dostęp do części w naprawdę...
~M Cz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 marca 2008

Polecam ten serwis wątek zamknięty Bardzo miła i rzetelna obsługa. Bez cienia pogardy dla komputerowego laika...
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 czerwca 2007

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Najlepszy serwis z jakim miałem do czynienia. Naprawili mi komputerek za...
~Piotr
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2007

Grant - opinia wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie poskładali mój sprzęt do kupy po zalaniu klawiatury,...
~Grant
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

19

wątków

do góry