Widok

Proszę o opinie nt Catering Pyszotka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moja córeczka ma chodzić do przedszkola w Gdańsku, gdzie posiłki dostarcza Pyszotka catering z Gdańska z ul. Suchej. Jeśli macie jakieś doświadczenia proszę o opinie. Czy jedzenie jest smaczne, czy używają soli,dużo cukru, konserwantów, ulepszaczy smaku itp? Ile razy dziennie przywożą posiłki i czy są na czas i czy są ciepłe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W naszym przedszkolu jest pyszotka i mam pozytywny odbiór...posiłki są ciepłe, smaczne, bez kostek rosołowych, poprawiaczy smaku, cukru i soli dodają śladowo, dużo potraw tworzonych w piecu konwekcyjnym. Dostajemy menu, wraz z wykazem składników na miesiąc na przód. Dziecko je w przedszkolu, są dokładki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A posiłki na pewno są na czas, ile razy dziennie przywożą to zapytaj w przedszkolu jaka jest organizacja w tym względzie. Mają też w ofercie menu beznabiałowe, wegetariańskie, ale pewnie od przedszkola zależy czy będzie zamawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli mogę coś polecić od siebie, to rewelacyjny katering dla dzieci ma Smakuś. Moje dziecko w końcu zjada całe obiadki, zawsze ciepłe i z tego co widzę , to zawsze pyszne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Błagam, tylko nie smakus !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

do góry