Widok

Prywatne ubezpieczenie medyczne

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ostatnio zastanawiamy się z mężem nad prywatnym ubezpieczeniem medycznym. Nie wiem jednak, jak się za to zabrać...
Mieszkamy blisko Wejherowa, ale może być też Gdynia. Orientujecie się, gdzie najlepiej się ubezpieczyć? Co takie ubezpieczenie obejmuje? Jakie to koszty?
Zależy mi przede wszystkim na dobrym pediatrze dla dzieci.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio sprawdzałam oferty prywatnych ubezpieczeń medycznych, z mojego wywiadu najbardziej podobała mi się oferta Allianz, program "Medica Polska", duży wybór placówek w całej Polsce, pakiet "Komfortowy" (naprawdę szeroki zakres) wycenili mi na 60 zł miesięcznie z tym, że to była oferta dla 6 osób.
Dobrą opinią cieszy się Swissmed ze względu na bdb lekarzy, ale tu opłata miesięczna jest ok 200zł. Dodam, że w programie "Medica Polska" jest też dostęp do Swissmedu. Progma działa na tej zasadzie, że dzwonisz do centrum rejestracji, mówisz do jakiego lekarza chcesz się umówić i jeśli chcesz do konkretnej placówki to ją podajesz, jeśli nie rejestratorki umwaiają Cię same.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w Hestii płacę 47 zł m-czne. Mam w abonamencie internistę i ginekologa dla siebie a jakbym chciała pediatrę dla siebie to musiałabym wykupić osobną polisę dla dziecka. Oprócz tego na skierowanie badania. Inni specjaliści to -10%, takie ubezpieczenie obejmuje też pobyt w szpitalu oprócz pobytu związku z ciążą i porodem. Przychodnia luxmed
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam platna opieke medyczna wlasnie w Medica Polska, sama mam pakiet i jestem bardzoz adowolona, maja placowki w calym kraju zreszta a jesli chodzi np o sama Gdynie to podpisana z nimi umowe ma Polmed na Witominie, Evi Med na wzgorzu, Swissmed w centrum, Clinica Medica na Grabowku i maja swoja palcowke na Starowiejskiej wiec mysle, ze dostep jest szeroki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rownież polecam Medica Polska.
W Gdansku dzięki temu ubezpieczeniu korzystam z usług:
Lux Med,
Swiss Med,
Falck
Polmed
Invicta

jest tam cała lista placówek współpracujących, ale nie pamiętam ich bo z nich nie korzystałam:)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Program Medica Polska został wycofany ze sprzedaży. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą Allianz Opieka Zdrowotna.

(info ze stronki)

A ubezpieczacie się same, indywidualnie? Czy w firmie?

Nie wiem, jakby to miało wyglądać... Mąż ma jednoosobową działalność gospodarczą. Chcemy ubezpieczyć jego, mnie i dwójkę dzieci.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://kancelaria-domena.pl/co-oferuja-pakiety-ubezpieczen-lekarskich-oc/ dobre rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam pakiet indywidualny z Medica Polska (bezposrednio, z pominieciem Allianz), maja tam tez pakiet rodzinny.
na razie jestem zadowolona, korzystalam juz z kilku specjalistow.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yeacth ja pracuję w Swissmedzie. Jak jesteś zainteresowana poznaniem zasad jak działają abonamenty "na firmę" to napisz - mój mail w profilu

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja NIE POLECAM MEDICA POLSKA!!!!!!!!!!!! Fatalnie, beznadziejne zasady, olewają klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam prywatną abonamentową opiekę medyczną SIGNUM. Prywatna opieka medyczna to przede wszystkim:
• SZYBKO, bez lekceważącego odsyłania Cię od jednych do drugich drzwi
• TANIO, bez ukrytych kosztów i wydatków na kolejne wizyty i badania
• FACHOWO, u dobrych specjalistów, z nowoczesnym sprzętem medycznym
• TERAZ, nie za 4 czy 8 miesięcy
• INDYWIDUALNIE, bo takie powinno być podejście do pacjenta
• WYGODNIE i przyjemnie, w miłej atmosferze, bez stresującego oczekiwania od świtu w kolejce do rejestracji
• PROFESJONALNIE i KONKRETNIE, na określoną godzinę
• NOWOCZEŚNIE, bo każdy pacjent zasługuje na właściwą opiekę
• KOMPLEKSOWO, bo tylko takie leczenie ma sens.
Prywatna Abonamentowa Opieka medyczna SIGNUM to 5 pakietów świadczeń medycznych, w ramach których otrzymujesz dostęp do lekarzy 30 specjalności (na wizytę czeka się max 5 dni!!), 230 badań diagnostycznych, badań laboratoryjnych, szczepień, rehabilitacji, transportu, zabiegów jednego dnia i wielu innych usług. Realizacja OM SIGNUM odbywa się w ramach współpracy z POLMED SA, pierwszą siecią centrów medycznych notowaną na GPW, gwarantując wysoką jakość obsługi wg wysokich standardów potwierdzonych certyfikatem jakości ISO 9001:2008. Pacjent może zarezerwować każdą usługę medyczną w dowolnym miejscu Polski, dzwoniąc pod nr Infolinii medycznej. Konsultant Infolinii uzgadnia z Pacjentem preferowany termin i oddzwania do Pacjenta z potwierdzeniem terminu wizyty. W dniu wizyty Pacjent otrzymuje SMS przypominający. Jeżeli chcesz poznać szczegóły napisz do mnie: malgorzata.krasucka@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam sie do zapoznania sie z ofertą ubezpieczenia zdrowotnego bez wychodzenia z domu: https://www.inseco.pl/ubezpieczenie-zdrowotne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do takiego dodatkowego ubezpieczenia to nie mam wątpliwości, że najbardziej rozwiniętą usługę ma Medicover. Wystarczy zobaczyć ile ma placówek w całej Polsce. Pakiety można dobrać indywidualnie pod siebie lub całą rodzinę. A nawet dla starszych osób są takie pakiety. Warto poczytać tutaj na ten temat, bo jak to mówią - zdrowie najważniejsze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytajcie wątek http://forum.trojmiasto.pl/poleccie-pakiet-medyczny-t492569,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź ofertę w Medicoverze. Mają naprawdę bogatą ofertę pakietową + karta stomatologiczna. Warto poczytać i zapytać :) Pozdrawiam http://www.medicover.pl/klienciindywidualni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam prywatną opiekę medyczną SIGNUM.
Niedrogo i naprawdę warto!

http://online.s7mc.com/account/register/client?referrer=PMB97524638
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli planujecie otworzyć prywatną przychodnię to wiem, że Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów wspomaga takie inicjatywy. Pomagają w organizacji i logistyce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

do góry