Widok
Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ
Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu jakieś mamusie doświadczone w tym temacie??
Ja obstawiam przedszkola:
http://www.p15gda.pl - na Waryńskiego, przedszkole nr 15
http://www.przedszkole-28.prv.pl - na Gołębiej, przedszkole nr 28
przedszkole nr 52 na Jaśkowej Dolinie
http://www.przedszkole7gda.com - przedszkole nr 7, na Zator Przytockiego
tylko nie wiem które jako pierwszego wyboru, które drugie a które ostatnie.
Ja obstawiam przedszkola:
http://www.p15gda.pl - na Waryńskiego, przedszkole nr 15
http://www.przedszkole-28.prv.pl - na Gołębiej, przedszkole nr 28
przedszkole nr 52 na Jaśkowej Dolinie
http://www.przedszkole7gda.com - przedszkole nr 7, na Zator Przytockiego
tylko nie wiem które jako pierwszego wyboru, które drugie a które ostatnie.
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
Ojka ono jest niedaleko kolejki,boczna od Zator Przytockiego,jak idziesz wzdłuż kolejki w stronę dworca to jest po lewej stronie,niedaleko tunelu ,można też od Waryńskiego tam wejść.przedskzolem jestem zachwycona,super wychowaczynie,pyszne jedzenie,Natala je wsyztsko,w domu były czasem cyrki:)dużo atrakcji i fachowa opieka
hej kobietki moja córcia chodzi do zerówki do tej szkoły
http://sp49gdansk.edupage.org/ tam jest przedszkole z tego co wiem to chyba prywatne .
Tak na marginesie jeśli któraś z was by poszukiwała niani to jestem zainteresowana :) , opieką u siebie w domku przy moich dzieciaczkach .Pozdrawiam
http://sp49gdansk.edupage.org/ tam jest przedszkole z tego co wiem to chyba prywatne .
Tak na marginesie jeśli któraś z was by poszukiwała niani to jestem zainteresowana :) , opieką u siebie w domku przy moich dzieciaczkach .Pozdrawiam
moja córka 3 lata chodziła do przedszkola nr 15 "niezapominajka". Zdecydowanie polecam. Z wszystkiego byliśmy zadowoleni i co najważniejsze mała uwielbiała tam chodzić.
Teraz do tego przedszkola chodzi moja siostrzenica, która tez bardzo lubi to przedszkole i siostra też bardzo zadowolona.
O przedszkolu na gołębiej słyszałam same negatywne opinie, kiedy sama się orientowałam w temacie.
Teraz do tego przedszkola chodzi moja siostrzenica, która tez bardzo lubi to przedszkole i siostra też bardzo zadowolona.
O przedszkolu na gołębiej słyszałam same negatywne opinie, kiedy sama się orientowałam w temacie.
nr 7- Muchomorek
Mam tam dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona.
Jak juz pisano wyżej- dobra opieka, dobre jedzenie ( 4 posiłki ), angielski w cenie opłaty podstawowej, dodatkowo tańce, logopeda
2 wycieczki autokarem w roku, raz w miesiącu przedstawienie w przedszkolu, wyjścia do miniatury, imprezy dla rodzin ( święto ziemniaka, dzień mamy, dzień dziadków)
Super
Mam tam dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona.
Jak juz pisano wyżej- dobra opieka, dobre jedzenie ( 4 posiłki ), angielski w cenie opłaty podstawowej, dodatkowo tańce, logopeda
2 wycieczki autokarem w roku, raz w miesiącu przedstawienie w przedszkolu, wyjścia do miniatury, imprezy dla rodzin ( święto ziemniaka, dzień mamy, dzień dziadków)
Super
Ja jestem w totalnym dylemacie :(
Nie wiem do którego przedszkola zapisać małą, w sumie to na Gołębiej od nas jest na rzut beretem ale słyszałam, nie za dobre opinie o nim :(
Co do przedszkola w szkole podstawowej 49 to tam sumy za pobyt dziecka strasznie duże są :( dzwoniłam ostatnio i zostałam poinformowana o cenach:
- 300 zł wpisowego (bezzwrotnego)
- 300 zł czesnego miesięcznego
- 200 zł posiłki
jak dla mnie to strasznie dużo :(
Nie wiem do którego przedszkola zapisać małą, w sumie to na Gołębiej od nas jest na rzut beretem ale słyszałam, nie za dobre opinie o nim :(
Co do przedszkola w szkole podstawowej 49 to tam sumy za pobyt dziecka strasznie duże są :( dzwoniłam ostatnio i zostałam poinformowana o cenach:
- 300 zł wpisowego (bezzwrotnego)
- 300 zł czesnego miesięcznego
- 200 zł posiłki
jak dla mnie to strasznie dużo :(
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
moja córka chodziła do przedszkola na Jaskowej Dolinie od I grupy do zerówki. Przedszkole fajne, pani dr fajna, tylko plac zabaw mały- ale dzieciaki chodzą na spacery do lasu;). Jedzenie dobre- gotowane na miejscu. Dużo zalezy na jaką Pania w grupie trafi dziecko -jest jedna, która krzyczy na dzieci i dzieci sie jej boją.... Moja córka akurat miała b. fajne panie.