Widok

Przedszkole.... 3 latek

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam
Mam problem z przedszkolanka ...
Moj 3 latek zdarzył być ledwo 6 dni w przedszkolu od 1 września, 8.09 zadzwoniła do mnie Pani ,że mam odebrać syna bo ma katar i kaszel ( w domu nawet nie kichnąć)
Ok wyszłam z pracy wzięłam go do domu i obserwowałam nic mu nie było, ale stwierdziłam ,że potrzymam go w domu w niedzy czasie starsza córka przyniosła kaszel do domu i obywohe szczekali;)
Do dziś od 8.09 młody nie był w placówce.
Dziś poszedł 1 raz od 8.09 po 3 h znow telefon ,że dzieciak nie doleczoby i kaszle :/
Od dobrych 4 dni nic mu nie było !!!!
Wkurzyłam się odebrałam go i poszłam prosto do lekarza , pediatra mowi ze syn zdrowy o objawów.
Zadzwoniłam do przedszkola z informacją, że byłam u lekarza i syn w 100 proc zdrowy .
To Pani obrażona pyta się mnie czy mam zamiar go jutro przyprowadzić bo niby w przedszkolu miał zielone gile :/
Powiedziałam, że oczywiście i się obraziła:/
Wnisokuje ,że albo sobie nie radzi z nim , albo przeszkadza jej to ,że zdąży mu się posikać czasem ...
Jutro już musze iść do pracy bo mnie wyrzuca jak codziennie po 3 h będę wychodzić:/
Jakieś rady , myślę żeby porozmawiać z dyrektorka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.
W takim przypadku trzeba iść do lekarza i lekarz stwierdza czy dziecko może uczęszczać do lekarza czy nie. Jeżeli tak to niech wypisze takowe zaświadczenie i z takim świstkiem w przedszkolu nie mogą odmówić.
Teraz jest po prostu psychoza tych katarów i kaszlów. Wiadomo, że pora jesienno-zimowa nie jest łatwa do przetrwania. Katary będą. To zależy od Pań przedszkolanek. U mnie na szczęście z kataru nie robią afery. Mam dwójkę dzieci i jakbym miała z byle katarem siedzieć na L4 to by mnie więcej w pracy nie było niż bym była i przedszkole bo nie było potrzebne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja jestem wściekła na te wszystkie mamusie, co to z gilami dzieci do przedszkola wysyłają. Gdyby mamusia miała rozum, to reszta dzieci uchroniłaby się przed gilami, katarkami, kaszlem i innymi objawami, że nie wszystko jest ok. I
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę wziąć zaświadczenie od pediatry i walczyć o równy dostęp do edukacji dla swojego dziecka! Z tymi gilami to już przesadzają, taki okres teraz. Jeżeli dziecko nie ma innych objawów ja bym je zaprowadziła do przedszkola, a Panie niech się wezmą do roboty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, miałam podobną sytuację, tyle, że w żłobku. Dziecko było przez tydzień chore, wróciło teraz we wtorek. Po południu przy odbieraniu dziecka pani stwierdziła, że chyba nadal jest chore bo kaszle. Więc wzięłam sprawy w swoje ręce, poszłam do pediatry i po zbadaniu stwierdziła, że wszystko je ok osłuchowo czysto, gardło blade i o dziwo w ogóle nie kaszle. Teraz mamy taką pogodę zmienna, na zmianę ciepło- zimno, może kaszle na zmiany temperatur i tyle. Wtedy musi napić cię wody. U mnie to załatwiło sprawę, dałam zaświadczenie lekarskie i jest dobrze. Powodzenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

do góry