Przedszkole nr 21 Bajnutkowo

Przedszkola

Gdańsk, Wolfganga Amadeusza Mozarta 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole, piękny ogród przedszkolny, dzieci regularnie sadzą...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

M. - opinia wątek zamknięty W tym przedszkolu kierują się słowami Janusza Korczaka "Dziecko chce być...
~M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Przedszkole, które jest jak drugi dom. Panie dbają o to by każdy dzień był...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Bardzo polecam wątek zamknięty Moja córka przez 4 lata uczęszczała do tego przedszkola i na zakończenie obie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Rozczarowany ojciec wątek zamknięty Jestem rozczarowany jeśli chodzi o higienę w przedszkolu tzn dziwie się...
~Ojciec
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Brak higieny wątek zamknięty Najbardziej rażący choć nie jedyny w przedszkolu jest brak higieny. Ubikacje...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

zadowolona wątek zamknięty Jak najbardziej jestem zadowolona z Bajnutkowa. Moje dzieci są tu szczęśliwe,...
~mama 2jki dzieci
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

POLECAM !!!! wątek zamknięty W stu procentach zgadzam się z poprzednimi opiniami na temat przedszkola.Jako...
~mama 3- latka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Super przedszkole...Polecam wątek zamknięty Wspaniałe przedszkole, atmosfera tam panująca jest bardzo przyjazna, moje...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Chodzi tam juz moje drugie dziecko i mialem okazje poznac to przedszkole...
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Przedszkole położone z dala od ulicznego zgiełku z pięknym, wielkim ogrodem....
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

:) wątek zamknięty Plusy duży plac zabaw, super lokalizacja z dala od głównej ulicy Minusy...
~Mama
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Naprawdę super Przedszkole wątek zamknięty Mója córeczka chodzi do Bajnutkowa i jest bardzo zadowolona, bardzo dobre...
~tata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Polecam Bajnutkowo wątek zamknięty Jestem szczęśliwa, że moje dziecko chodzi do Bajnutkowa. Miła atmosfera,...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Przedszkole jest O.K wątek zamknięty Panie są sympatyczne, różnorodność posiłków, lokalizacja, plac zabaw są...
~tata
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Zadowolona Matka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tego, że moje dziecko trafiło do przedszkola nr 21...
~JUSTYNA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Super wątek zamknięty Super kadra, super atmosfera, super lokalizacja. Przedszkole godne polecenia
~greg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

Symot - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne przedszkole, którego głównym atutem jest podejście wychowawców do...
~Symot
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Placówka godna polecenia wątek zamknięty Placówka godna polecenia pod każdym względem. Znakomita opieka i doskonała...
~Zojka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

Świetne przedszkole wątek zamknięty Do tego przedszkola od 3 lata chodzi moja corka, która jest zachwycona i...
~Beata Tubis
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

22

wątków

do góry