Przedszkole nr 54 Fantazja

Przedszkola

Gdańsk, Piastowska 92B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty Świetne przedszkole z cudowną kadrą, najlepszą pod słońcem ! Panie pracują z...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

tatuś - opinia wątek zamknięty Zarządzaniem przedszkolem to pomyłka. Dyrekcja jest z poprzedniej epoki....
~tatuś
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Przedszkole jak to przedszkole, ale zarządzanie przedszkolem jest tragiczne wątek zamknięty Pani dyrektor nie jest w stanie otworzyć wymaganej przez miasto liczby grup...
~tata
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2018

Najlepsze przedszkole! wątek zamknięty Super przedszkole! moja dwójka dzieci chodzi do niego! Bardzo bogaty program!...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

nie ma lepszego przedszkola:) wątek zamknięty Wspaniała kadra,pani dyrektor która organizuje mnóstwo atrakcji dla dzieci:)...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Najlepsze przedszkole :) wątek zamknięty Już drugi rok moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola do grupy Kids. Pani...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Najlepsze ! wątek zamknięty Poświęciłam troche czasu na wybadanie przedszkoli zanim dokonałam wyboru...
~Mama
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

POLECAM 😊 wątek zamknięty Kochani Rodzice. Jeśli będziecie mieli to szczęście i uda Wam się zapisać...
~Zachwycona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Najlepsze przedszkole wątek zamknięty Przedszkole bardzo przyjazne dziecku. Nie ma zmuszania do jedzenia, w grupie...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

super przedszkole wątek zamknięty Rewelacyjna opieka, domowe, bardzo smaczne posilki, zaangażowana kadra.
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Wspaniałe,przyjazne przedszkole. wątek zamknięty Witam.Nasze dziecko już trzeci rok uczęszcza do Fantazji.Bardzo chwalimy...
~Arek Świerczewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Wspaniałe przedszkole wątek zamknięty Uważam, że wszyscy rodzice, których dzieci dostały się do FANTAZJI to...
~tata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

bajeczne misie wątek zamknięty dziś moje dziecko było po raz pierwszy w tym przedszkolu w pierwszej grupie....
~wniebowzięta mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Skrzaty wątek zamknięty Przedszkole ok-spoko!!! Polecam!!!! Tylko mam jedno ale-nie tylko zreszta ja...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Jestem zawiedziona wątek zamknięty postawą Pani Dyrektor i podporządkowanych jej bez reszty Pań. A gdzie w tym...
~Anna Z.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Fantazja- przedszkole przyjazne dziecku wątek zamknięty Uważam,że jest to najlepsze przedszkole,do jakiego może trafić dziecko.Przede...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2013

Same plusy wątek zamknięty Zanim się zdecydowałam wpadłam niezapowiedzianie, dzieci szczęśliwe i...
~mama
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Najlepsze w okolicy! wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole, wykwalifikowana i przyjazna kadra, czysto, miło i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

Fantazja!!! wątek zamknięty najwspanialsze Przedszkole pod słońcem!!! drugiego takiego nie ma!!!polecamy...
~Ania
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Ewa - opinia wątek zamknięty Wspaniała kadra pedagogiczna z ogromnym zaangażowaniem opiekuje się dziećmi i...
~Ewa
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

22

wątków

do góry