Widok

Przetłuszczające się włosy

Poradźcie proszę jak poradzić sobie z przetłuszczającymi się włosami. Jakieś zabiegi? Kosmetyki? Sposoby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też z chęcią się dowiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


suchy szampon w sprayu pomiędzy myciami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Suchy szampon trochę załatwi sprawę, ale fajnie byłoby pozbyć się tego problemu bardziej efektywnie. Szampon z pokrzywy częściowo pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre są ampułki Joanna "Rzepa" do wcierania w skórę głowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomóc powinny wcierki z kropli żołądkowych. To zmniejsza przetłuszczanie się włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,kup wodę brzozową i w pierwszym tygodnie stosuj 3 razy po myciu wcierajac w skórę głowy. Później tak dla przypomnienia 2 razy w miesiącu jeżeli jest taka potrzeba.Tylko nie przesadzaj z czestoscią wycierania bo efekt może być odwrotny .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram pomysł z kroplami żołądkowymi, mi bardzo pomogły swego czasu. Trzeba tylko uważać latem, bo przy ostrym słońcu może dojść do nieciekawej reakcji, najlepiej porządnie umyć głowę po zastosowaniu wcierki i nie wychodzić od razu na słońce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

do góry