Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nocna opieka zdrowotna pediatry wątek zamknięty nie polecam! miałam dwukrotnie kontakt z panią pediatrą, dość młodą...
~Ola P.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Pediatra wątek zamknięty Witam! Mam nadzieję, że szef czasami czyta opinie. Byłam dziś u pediatry, a...
~Beata S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

Pan Waldemar S. wątek zamknięty Witam, czy Pan Waldemar S. jest lekarzem?Czy tak można nazwać tego Pana? Jego...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Monika - opinia wątek zamknięty Bardzo długi czas oczekiwania na to, aż ktoś łaskawie podniesie słuchawkę....
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

profesjonalnych pediatra wątek zamknięty Niestety w święta 26.12.musiałam skorzystać z opieki świątecznej i nocnej....
~matka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

obsługa nocna wątek zamknięty Witam, bardzo polecam tą przychodnię. Byłam ze swoim 1,5 rocznym synkiem....
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

lekceważenie pacjenta wątek zamknięty Miałam nieprzyjemność skorzystać z Poradni K, która jest od lipca dostępna...
~Iza
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Dyżury Nocne wątek zamknięty Jestem zadowolona z nocne i świątecznejj opieki, praktycznie bez kolejki...
~Mania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2013

Masakra wątek zamknięty Masakra
~As
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

zadowolona wątek zamknięty witam,mam przyjemność napisania pozytywnej opinii o przychodni a co więcej...
~anna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Gdzie teraz przyjmuje dr Pasierbska (pediatra)? wątek zamknięty Jak w temacie szukam informacji do jakiej przychodni przeniosła się dr...
~Aśka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

witamy w Polsce! wątek zamknięty Niedawno wróciliśmy do Polski z Czech, przyszła jesień więc dzieci chore....
~Marcin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Negatyw! wątek zamknięty W tej przychodni lekarze i panie na recepcji są bardzo nie przyjazni...
~Wioletta S.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2010

mama - opinia wątek zamknięty Porażka, jak chcesz zarejestrować dziecko do pediatry to tylko niech choruje...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Przychodnia Jasień wątek zamknięty Widzę że dużo osób nie poleca tej przychodni, a według mnie ejst to jedna z...
~...
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

PEDIATRA -Dr Drewek- INFORMACJA wątek zamknięty W związku z zakończeniem mojej wieloletniej pracy w Przychodni Jasień,...
~Drdrewek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2012

BYLE DALEJ OD TEJ PRZYCHODNI wątek zamknięty KORZYSTAM JAK MUSZĘ. NIE NADUŻYWAM WIZYT MIMO , ŻE MAM DZIECKO. LEKARZE...
~RAFAŁ
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

W końcu miła pani pediatra! wątek zamknięty Na szczęście wszystkich dzieci i ich mam odeszła pani doktor Paluszyńska...
~Karinki
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Słomiński to jest problem tej przychodni, ale są INNI wątek zamknięty Ja należę do przychodni i korzystam z jej usług od 1996r. - tyle tu mieszkam....
~ewwwa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

PORAŻKA wątek zamknięty Zapisałam się tam tylko dlatego, że chodziłam tam do ginekologa jak byłam w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

76

wątków

do góry