Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez weterynarzy z tej...
~Dorka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

Ania - opinia wątek zamknięty Nie polecam tego weterynarza. Prawdopodobnie pracują tam dwaj Panowie więc...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 grudnia 2009

super! wątek zamknięty mam jednego weta blisko domu ale jak sie okazuje nadaje sie on tylko do...
~lil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 października 2009

Nie polecam wątek zamknięty Byłam z chorą świnką morską, aby zweryfikować diagnozę pierwszej weterynarz....
~bjetris
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 września 2009

super weterynarze wątek zamknięty Ja rowniez jestem stala klientka tej lecznicy, a raczej moj pies. Chodze tam...
~Snupi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 czerwca 2009

Ocena negatywna wątek zamknięty Zgłośilismy się z naszym 2 letnim pieskiem Shi Tzu do gabinetu w niedzielę...
~Ryszard Szypulewski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 maja 2009

super ludzie wątek zamknięty Byliśmy z naszą suczką w tej przychodni dopiero dwa razy, u dwóch różnych...
~markofix(k)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 września 2008

Najlepszy weterynarz wątek zamknięty Chodzę tam ze swoim psem. Weterynarze są bardzo mili zarówno dla mnie, jak i...
~cleo14
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 maja 2008

Lekarz z powołania wątek zamknięty Gorąco polecam tę przychodnię, chciałabym mieć takiego lekarza rodzinnego - z...
~Halina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

Super! wątek zamknięty Od kilku lar korzystam z tej przychodni, najpierw z królikiem a teraz z psem....
~Ada
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 listopada 2007

Polecam wątek zamknięty 3 razy miałem okazję skorzystać z usług przychodni. Dwa razy w nocy. Moj...
~uki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

Prawie z kartą stałego klienta:) wątek zamknięty Mam sporo zwierząt (psy, koty), dlatego dość często zdarza mi się korzystać...
~Anka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2007

Mirka M. - opinia wątek zamknięty W środku nocy, w weekend, przywiozłam kotkę z ropomaciczem. Natychmiast...
~Mirka M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lipca 2007

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do pacjenta, dostępność 24h/dobę, trafne diagnozy i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
190

postów

154

wątków

do góry