Widok

Pytanie do stałych użytkowników forum

Witam. Zgłębiając kwestię spędzania wolnego czasu przez ludzi, zajrzałam także na forum. Przejrzałam tematy/wątki itp. W wielu z nich pojawiają się wypowiedzi tych samych osób. Odpowiadacie, piszecie między sobą, radzicie innym o różnych godzinach - aczkolwiek podsumowując, bardzo aktywnie przez cały dzień. Oczywiście nie chcę "wnikać" w Wasze prywatne sprawy, ale czy moglibyście napisać coś o Waszym korzystaniu z forum? Czy to wynik tego, że nie pracujecie? Czy macie pracę, która pozwala na ciągłe korzystanie z forum? Czy jesteście tak bardzo "przywiązani" do tego forum? Czy z osobami, z którymi dosyć często piszcie, spotykacie się także na żywo? (nie będę podawała nicków, ale pewne grono osób zwróciło moją uwagę - pewna osoba raz dwa odpowiada na nowe posty, daje porady. Odnosi się wrażenie, jakby cały dzień spędzała przed komputerem). Chętnie poznam Wasze podejście do forum i powody do tak intensywnego korzystania z niego. Co ważne - nie oceniam, tylko chętnie poznam mechanizm/podejście i Wasze zdanie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tekwarze, spokojnych i miłych snów:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
> panowie,zagadka dla Was,co to za kolor?:D
Jedni poszli już spać, innych nie ma w ogóle, chyba nie doczekasz się odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pięknooka Ilono...poczekam,jestem cierpliwa;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za miłe słowa. Pytałam u góry, czy może potrzebuje Pan jakiejś pomocy, ale chyba nie widział Pan mojego posta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kolorowych snów Tekwar i zaglądaj jak najczęściej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny - coś z innej beczki. Czy macie jakieś swoje "babskie" słabości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, no proszę Cię :D

Cierpliwość cierpliwością ale życia Ci nie starczy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak
Buty
BuTy
i
BUTY
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś konkretne modele? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja znam faceta, który odróżnia kolor wanilia od cappuccino :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam słabość do... psów. Typowo babskich nie mam. Cholera, niedobrze ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaak....ciacha,czekolada i lody,mniam;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, ale to nie są babskie słabości, tylko obupłciowe ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja, wstyd się przyznać - kawa:) i cola z Lidla:D)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
No to ja też nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikro, bo Ty nie widziałaś jak Inka patrzy na ciastko ;))) żadnemu facetowi tak się oczy nie świecą :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jednego takiego też znam, ale że na forum nie zagląda, to nie ucieszy Inki znajomością palety barw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmm, no dobrze, przekonałaś mnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A ja znam faceta, który odróżnia kolor wanilia od cappuccino :)"
@mikro - gej, albo sprzedawca farb ;-)

żartuję (wiesz o tym), najczęściej ma to związek z zawodem :-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Jakieś konkretne modele? :)
W sumie nie, mam słabość to wszystkich ale jeśli miałabym wybrać to szpilki wygrywają.

k.a. Kawa też nie jest babską słabością, chociaż racja, bez niej nie umiem funkcjonować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry