Widok

Pytanie do stałych użytkowników forum

Witam. Zgłębiając kwestię spędzania wolnego czasu przez ludzi, zajrzałam także na forum. Przejrzałam tematy/wątki itp. W wielu z nich pojawiają się wypowiedzi tych samych osób. Odpowiadacie, piszecie między sobą, radzicie innym o różnych godzinach - aczkolwiek podsumowując, bardzo aktywnie przez cały dzień. Oczywiście nie chcę "wnikać" w Wasze prywatne sprawy, ale czy moglibyście napisać coś o Waszym korzystaniu z forum? Czy to wynik tego, że nie pracujecie? Czy macie pracę, która pozwala na ciągłe korzystanie z forum? Czy jesteście tak bardzo "przywiązani" do tego forum? Czy z osobami, z którymi dosyć często piszcie, spotykacie się także na żywo? (nie będę podawała nicków, ale pewne grono osób zwróciło moją uwagę - pewna osoba raz dwa odpowiada na nowe posty, daje porady. Odnosi się wrażenie, jakby cały dzień spędzała przed komputerem). Chętnie poznam Wasze podejście do forum i powody do tak intensywnego korzystania z niego. Co ważne - nie oceniam, tylko chętnie poznam mechanizm/podejście i Wasze zdanie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zapytaj ishtar bo najwyraźniej ma sugestie. Brzmi jakby wiedziała o co chodzi ;) Nie pierwszy raz zresztą ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
No właśnie zastanawiam się , w co Woder chce mnie wkręcić :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czemu sponsorowany ? Co chcesz przez to powiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
...nie wiem o co chodzi????;)
a jak tak- to
pewnie chodzi o pieniadze!

watek sponsorowany????ppp
jakas afera w która Wdr probuje wkrecic rudą Ruda
i reszte Pasteli??pp

jakby co ja niczego nie podpisywałam:):)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr , czyżbyś wymieniając rudą , miałeś na myśli moją skromną osobę ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jemu chyba chodziło o auto bardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, wdr, zapędziłeś się w wyliczeniach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> "...nie znasz mnie..."
powiem tobie jedno nie uwierzyłabyś ile razy już to słyszałem* ;P
*- (mikro,vilette,ilona,isztar, ruda i pontiac chyba też itd itp )

Ale, że ja tak mówiłam ? Nie sądzę ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I widzisz ? Znasz mnie :]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakoś Ci nie wierzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Znam Wdr`a. Mówisz i masz ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pozwolę sobie nie poruszać wątków wyjątkowości, bądź jej braku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, szansa zawsze jest. Może kiedyś ktoś napisze : znam Wdr'a :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
"...nie znasz mnie..."

powiem tobie jedno nie uwierzyłabyś ile razy już to słyszałem* ;P - wniosek , może nie jesteś wyjątkowa :P , a jak nie jesteś wyjątkowa to może w jakimś stopniu mam już jakiś obraz ciebie wyklarowany ? ;P

*- (mikro,vilette,ilona,isztar, ruda i pontiac chyba też itd itp )
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic mi o tym nie wiadomo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A GTW pobiera jakieś składki, dba o swych podwładnych, daje talony na wczasy itp.? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczekaj chwilę, a usłyszysz o Grupie Trzymającej Władzę ;) Na Forum oczywiście ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mam być w gotowości na jakąś komisję, nakazy, rozkazy, castingi wzajemnej sympatii? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Czy ktoś każe nam się lubić, tolerować, akceptować? "
Oj, zdziwisz się o ile prędzej nie czmychniesz ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Oj, do poszukiwania akceptacji to mi daleko :) Jestem, jaka jestem, Wy także - nie znasz mnie, ja Ciebie. Czy ktoś każe nam się lubić, tolerować, akceptować? Nie :)
Czuję parcie na codzienny spokój, bo mi go brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry