Widok

Pytanie w sprawie okulisty

Przymorze Małe Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chodzi konkretnie o wizyte u okulisty w trakcie ciąży. Aktualnie jestem w 36 tc i jeszcze nie bylam u okulisty. Nie wiem czy powinnam...jestem krótkowidzem z wada -2,5 i -2,75. Nie jest to duża wada ale słyszałam ze wszystko zależy od siatkówki oka. Działać coś w tym kierunku czy czekać aż mój ginekolog da skierowanie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ginekolog najprawdopodobniej nie da Ci skierowania,
osoby z wadą wzroku powinny być pod stałą, regularną opieką lekarza okulisty
na wszelki wypadek idź sama do okulisty
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam u okulisty i dostałam zaświadczenie o braku przeciwwskazań do porodu naturalnego, podobno może być potrzebne na porodówce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama poszlam
ginekolog nawet nie zapytal
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się wybieram sama, mam dośc dużą wadę na minus i musze wiedzieć, jak właśnie stan mojej siatkówki i czy będzie możłiwy poród sn. No i nie chciałabym rodzić w okularach, bo się w nich bardzo niekomfortowo czuję...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój ginekolog zapytał czy mam wadę wzroku (mam -4,5) i zalecił badanie okulistyczne, ale nie dawał skierowania bo nie jest potrzebne - można się zarejestrować w dowolnej przychodni NFZ, tylko nie wszędzie są wolne terminy. Mam wizytę w październiku, to będzie 8 miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli musze szybko działać bo za wiele czasu mi nie zostało;) Najgorzej jak nie bedzie wolnych terminów. No cóż...zobaczymy co da sie zrobić. Dziekuje za Wasze odpowiedzi;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpowiem, że wolne terminy mogą być jeszcze w przychodni na Wrocławskiej w Gdyni i w przychodni wojskowej na ul.Grudzińskiego (tam mogli mnie przyjąć od razu). Nie ma już terminów w przychodni na ul.Pułaskiego i na Porębskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Teściowie. Nie mam siły już. (9 odpowiedzi)

Jestem 6 lat po ślubie. W trakcie narzeczenstwa wszystko słodko, co niedzielne obiadki,...

Ciąża a wakacje za granica i latanie samolotem (16 odpowiedzi)

Dziewczyny, zanim urodzi sie dzidzia, chcielismy z mezem wyskoczyc jeszcze na wakacje w jakies...

do góry