Widok

Rekrutacja do I klas szkół podstawowych Gdańsk

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Drodzy Rodzice, czy widzicie w systemie informację o zakwalifikowaniu do SP na swoim koncie? Jeśli tak, gdzie? U mnie na 1 stronie widnieje napis "moja kandydatura", ale pod nią pusto...
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam pod napisem moja kandydatura:
"Kandydat zostal zakwalifikowany do" i nazwa szkoly. Ale my skladalismy do zerowki.
Moja kandydatura
I niestety informacja pod, że nie zostało zakwalifikowane do przedszkola.

Byłam przekonana że się uda, bo brat już uczęszcza. Teraz zostaje pisanie odwołania, nawet nie ma jak podejść i się spytać co i jak, bo przecież jak :(
U mnie też pusto. Dziecko idzie do 1 klasy, do szkoły z poza obwodu. Ciekawe czemu nie ma wyników.

to jestem trochę uspokojona.. już czarne myśli, że posiali nasz wniosek (też poza obwodem).
Zapewne opóźnienie, z uwagi na ogólną sytuację

Dziwne że nie dali jakiegoś komunikatu!

Moja poza obwodem nie dostała się :(
Nie ,,z poza" tylko spoza ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego posyłacie dzieci do szkół spoza obwodu? W taki właśnie sposób dzieci w swoim obwodzie się nie dostają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzieci z swojego rejonu nie muszą brać udziału w rekrutacji dostają się ,, automatycznie ,, wystarczy że rodzic potwierdzi taką wolę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasami absurdalnie szkoła spoza obwodu jest bliżej domu niż ta rejonowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i prawdą jest, że dzieci z obwodu są przyjmowane do szkoły automatycznie a jak zostaną miejsca to szkoła przyjmuje dzieci spoza rejonu jeśli są chętni.

Na naszym koncie wciąż brak info, pomimo komunikatu na GPE (https://portal.edu.gdansk.pl/jst/gdansk/rejestr.aspx), że wyniki są już dostępne :( a telefon, który podany jest jako "kontaktowy" milczy, żart..

bo szkoła rejonowa jest dwa razy dalej

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

PZU - ile za urodzenie dziecka? (18 odpowiedzi)

W pracy za ubezpieczenie płace coś między 50-60 zł to ubezp grupowe. Ile wynosi kwota za...

Jak rozpoznać czy żel na ząbkowanie pomaga? (15 odpowiedzi)

Moja córka od tygodnia jest bardzo marudna, dużo popłakuje ma stany podgorączkowe. Moja mama...

AZS (32 odpowiedzi)

dziewczyny czy jest na forum osoba której dzieciatko cierpi na ASZ?jak pielegnujecie skórę...

do góry