Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jakosc dan wątek zamknięty Co sie stalo z plackiem po wegiersku tym z przed remontu? Gdzie jego swiezosc...
~Aska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

słabo słabo słabo wątek zamknięty jadłem kilkakrotnie... na poczatku ok 1.5 roku temu jeszcze uszło. ogolnie...
~marcin
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

KOS po remoncie stracił to co miał najcenniejsze - dobre jedzenie wątek zamknięty Wybraliśmy się do KOSa po przerwie spowodowanej remontem. Pozytywne...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Profesjonalna obsluga wątek zamknięty Wczoraj mialam przyjemnosc wybrac sie z chlopakiem do odnowionego Kosa,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Nowy Kos juz otwarty ! wątek zamknięty W końcu koniec remontu , restauracja otwarta !:) Nowa aranżacja wnętrz ,...
~Ulubienica Kosa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Rewelacja wątek zamknięty Dzisiaj odwiedziłam z mężem restaurację po remoncie. Jest pięknie! Doskonałe...
~Wrocławianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Rozczarowanie obsługą, Beznadziejna łacznie z Kierwoniczką wątek zamknięty Z wcześniejszym wizyt byłem pewien jednego, porcje ogromne, jedzenie trochę...
~Jacek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Bistro = fatalne jedzenie ? wątek zamknięty Jasną rzeczą jest, że bistro nie reprezentuje standardu renomowanej...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

lepiej? już było... wątek zamknięty niestety, nie byłem w Kosie trochę czasu, ale ostatnio wizyta zmieniła moje...
~A.G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

swieta wątek zamknięty bylem z dziecmi niedawno w fabryce sw Mikolaja i ku mojemu zaskoczeniu...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Pizza to jakieś wielkie nieporozumienie. wątek zamknięty Przyszedłem. Zamówiłem pizze. Zjadłem. Dziękuję - więcej nie skorzystam....
~Buzy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Obsługa chyba odbywa tam zastępczą karę więzienia wątek zamknięty Kos stał się miejscem które wybieram już tylko i wyłącznie z konieczności a...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

bistro kos na piwnej gdańsk wątek zamknięty żeberka zimne, frytki zimne, surówki takie sobie, kotlet z serem do kitu,...
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

Kto u Kosa kupuje ten w domu nie gotuje wątek zamknięty Pod takim hasłem reklamują się Delikatesy Kos. Niestety karta upoważniająca...
~jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Super wątek zamknięty Wczoraj z mężem, siostrą i szwagrem odwiedziliśmy restaurację KOS. Namówił...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Karol Wierzyniec 2 dni temu udaliśmy się z żoną do Kosa na kolację .Bardzo...
~Karol i Agata Wawrzyniec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

Polecam :) wątek zamknięty W Kosie bywam od kilku lat i zawsze wszystko było w porządku. Dania bardzo...
~Banana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

Jedna z lepszych "starówkowych" knajp wątek zamknięty Pomimo kilku ostatnich negatywnych komentarzy wybraliśmy się z mężem do KOS'a...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

porażka wątek zamknięty Tragedia. Był wieczór ale klienci jeszcze byli, pani kelnerka podeszła dość...
~Zosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Porażka wątek zamknięty Chodziliśmy regularnie do Kosa bo było dobre jedzenie, stosunkowo niedrogie i...
~Olsen_gda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
194

postów

165

wątków

do góry