Widok

Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny w weekend przyjeżdżają do nas goście z małym dzieckiem. Chcemy gdzieś ich wyciągnąc na obiad. Kojarzycie moze jakąś fajną restaurację gdzie można z dziećmi zjeść na dworze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy można zjeść na dworze - chyba tak :P

http://checzrybacka.pl/pl/index.html Restauracja Checz Rybacka w Borowie :) pyszne jedzenie, wielkie porcje :)


ponoć po drugiej stronie drogi (lekko skosem) też jest bardzo dobra restauracja :) nie pamiętam nazwy - tam jeszcze mnie nie było ;)



też jestem ciekawa miejsc z dobrym jedzeniem ;) bo jutro jedziemy na 4 dni na Kaszuby ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po drodze z gd do koscierzyny przed Wieżyca chyba w Wyczechowie polecam tam pierog-najlepsze jakie jadlami- jest knajpka taka cala drewniana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Wyczechowie no właśnie byłam tydzień temu i jedzonko mniam, moja rodzina też ubi tamtejsze pierogi ja jadłam pierś słodko pikantną mniaaam, i mają tam fajnie na zewnątrz i w środku, a i swoje wyroby też mają dobre kabanoski, buły z dżemem :))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to tam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to chyba sprawdzimy te sławne pierogi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie lubię tej knajpy w Wyczechowie. Trzeba stać w kolejce do złożenia zamówienia. Do tego często jest tam taki zapaszek jak z kurnika. Knajpa stoi przy samej szosie, przez co jest dość głośno.

Ja polecam nieco bliżej w Babim Dole:
http://naszachatababidol.pl/
Żarełko równie smaczne, jak nie lepsze. Nie ma takiego wielkiego ruchu. Kelnerki przyjmują zamówienia przy stolikach. Restauracja jest oddalona nieco od drogi i dookoła jest pełno drzew, więc nie ma takiego kurzu. Dodatkowo można sobie zrobić malutki spacerek na zaostrzenie apetytu, bo za restauracją droga prowadzi do rezerwatu Jaru Raduni - bardzo malownicze miejsce, można dojść tam asfaltem, jest bardzo blisko.
image
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeszcze w Babim Dole jest ciekawostka, w sumie dla facetów - opuszczona baza wojskowa. Więc można sobie zrobić wyprawę na cały dzień :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobre jedzenie jest w Krzywym Rogu w Garczu tylko to dość blisko ulicy i nie mają placu zabaw ani nic jedynie stoliki na zewnątrz. Wyżej wymienione lokale potwierdzam bardzo smaczne jedzonko ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :]


dzisiaj bardzo dobry obiad jedliśmy w Pensjonacie u Stolema w Ostrzycach :) mają ogródek :) w środku jest bilard, kącik dla dzieci ze stolikiem, krzesełkami, 2 jeździkami, jakimiś drobnymi zabawkami i krzesłem do karmienia :)

jest park linowy, mini golf, kózka i świnka(+ładne kurki nie wiem jaka odmiana) :) huśtawki, w weekend rejsy statkiem Stolem :) grota solna :)



obiad był pyszny, domowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie znacie takich restauracji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak wyżej pisałam - polecam obiad w Pensjonacie u Stolema :) http://www.pensjonatustolema.pl/


spędziliśmy tam 4 dni :) jedzenie pyszne :)


no i dzisiaj wracając do Gdańska wjechaliśmy po Wyczechowa po pierogi :)
ale tam mają ruch!!!!!!!! a ile ludzi zatrudniają!!!! jak w mrowisku ;)
najlepsze kupne pierogi jakie jadłam :) pyszne, delikatne, mięciutkie ciasto :)
wzięliśmy wszystko na wynos - 2xpierogi z jagodami, 1xpierogi z mięsem, 1xpierogi z kapustą i grzybami :)

rewelacja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia pilnie szukam czegos na wakacje polecasz ten osrodek u stolema, warunki itp
bylam kilka lat temu w ostrzycac wiec wiem jak plaza i jezioro ale wtedy bylam tam pod namiotami:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monia - ogólnie pensjonat super :) ładny, zadbany, czysty i wygodny pokój z łazienką, lodówką, tv z satką(kilka kanałów), wi-fi :)

udostępniają czajniki itp.

wyżywienie super :)


w restauracji kącik dla dzieci - piłkarzyki dla starszych, dla młodszych 2 jeździki, jakieś autka, drewniane zabawki z Ikei, tablica, stolik i krzesełka do siedzenie, krzesełko do karmienia :) w ogródku restauracyjnym też stolik i krzesełka :)

brak jakiejś piaskownicy. zjeżdżalni itp. dla najmłodszych dzieci - są tylko huśtawki dla starszych :P

fajnie, że są zwierzątka - koza, świnka, kurki :) Młody co i rusz chciał chodzić do świnki ;) co chwilę chrumkał ;)

dla dorosłych fajne atrakcje - grota solna, bilard, siłownia, park linowy, mini golf, nordic walking, można zorganizować spływ kajakowy, przejażdżkę bryczką, rejs statkiem :)

my mieliśmy fajny, duży pokój :) z łożem małżeńskim - żeby spać z Gabrysiem :) http://www.pensjonatustolema.pl/pl/galeria.html?func=viewcategory&catid=3 zdjęcie 9-11 w pokojach :)



jeśli szukacie ciszy i spokoju - to nie polecam :P

teraz akurat jest chyba szczyt wycieczek szkolnych ;) my mieliśmy 2 noce z małolatami, którzy wieczorami wrzeszczeli i biegali po korytarzu... całe szczęście nie obudzili Gabrysia ;)
a dzisiaj wesele - dobrze, że nie zostaliśmy dłużej...
wczoraj myśleliśmy, że będzie spokojna noc - akurat byliśmy sami, żadnej wycieczki :] to syn właściciela miał imprezę ze znajomymi :) a pokoje są nad restauracją... ;P w nocy obudziło mnie dłuuuuugie trąbienie auta - chyba brama była zamknięta i nie mogli wyjechać ;)

ogólni chyba są bardziej nastawieni w pensjonacie na grupy i imprezy okolicznościowe niż indywidualnych gości... nie wiem - może w szczycie sezonu jest inaczej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeeee tam, bujać taki kawał, żeby pierogów się najeść ;)

dziewczyny jak piszecie "smaczne jedzenie" - to jakie to dania, co to za jedzonko ?

byłam na Kaszubach u szadego i pełna chamówa, tłuste jedzenie, aż mdłe, kapusta z cukrem do kotleta chabowego, no takie jedzenie typowo domowe to chyba nie warte tego zachodu

zrobiliśmy sobie kiedyś wycieczkę na kaszubskie jedzenie i zajechaliśmy do Kartuz a tam vs.strostwa taka restauracja ichniejsza kartuzanka czy cuś takiego. Wystrój jak za komunistycznej Polonii na swietojańskiej w Gdyni no i babka nam poleciła placek po cygańsku - myśleliśmy że umrzemy ze śmiechu

napiszcie co uważacie za kaszubskie potrawy ? bo chyba nie chleb ze szmalcem i maślanka ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzieki agusia:-)

ja to wlasnie pragne ciszy i spokoju takze nie skorzystam, chyba że juz nigdzie nie bedzie wolnych miejsc:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy była któraś z Was w Hotelu Niedzwiadek na Wdzydzach???Ja wlasnie zarezerwowalam tam pobyt tygodniowy z familią i ciekawa jestem Waszych opinii.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monia jesli szukasz ciszy i spokoju to polecam agroturystyke POD KLONEM w Wąglikowicach. kilka razy juz tu zachwalałam-poszukaj na forum, nie mogę podać linka, bo piszę z telefonu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga , znalazlam obejrzalam:-)a jak tam z jeziorem ? blisko ?jest plaża?
ja w sumie juz prawie zarezerwowalam tutaj http://www.krefta.pl moze ktoś był???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monia - tuż koło tego gospodarstwa nie ma jeziora ale jest gdzieś blisko - kolega z rodzinką był w innym gospodarstwie agro w tej wsi i wiem, że gdzieś się kąpali w jeziorze ;) (my i tak nie pluskamy się, więc nie szukaliśmy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monia13 wg mnie to najlepszy ośrodek w Chmielnie (nie włączając w to gosp.agroturyst.). Myslę, że będziesz zadowolona. Oby tylko pogoda sprzyjała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Nordowi Mol - w Celbowie na drodze do Pucka. Polecam, piękne miejsce, świetne jedzenie, wspaniała obsługa, rewelacyjne ceny ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy posiadacie swoje ulubione restauracje, które regularnie odwiedzacie? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę usmiech.szczecin.pl , na której znajdziecie fantastyczną restaurację w Szczecinie, gdzie możecie smacznie i domowo zjeść, a także zorganizować imprezę okolicznościową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjątkowo natrętna reklama , bleeee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

do góry