Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Olimpia - opinia Szkoła dostosowana jest do 600 uczniów a w szkole uczy się ok. 1200 uczniów,...
~Olimpia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Ak - opinia Pani dyrektor pieknie die usmiecha i tyle w temacie
~Ak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lutego 2023

rodzic - opinia Praca na zmiany. Budynek niedostosowany do takiej dużej ilości uczniów....
~rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Rodzic - opinia Szkoła ta to porażka Od kiedy jest ta Dyrektorka to szkoła spadła na Psy. Nie...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2022

Boża Krówka - opinia wątek zamknięty Podpisuję się pod opinią mojego poprzednika, piękne ale puste deklaracje, nie...
~Boża Krówka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Nie polecam. Dyrekcja do wymiany. wątek zamknięty Nie polecam za całokształt. Piękne słowa i pozorowane działania najlepiej...
~artusek@op.pl
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Tragedia wątek zamknięty Nie polecam ,poblazliwosc dla ucznia niski poziom nauczania .Kadra do...
~Hanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Porażka wątek zamknięty Szkoła utrudnia działania grupom wolontariuszy, jak np. harcerze, którzy co...
~Rodzic harcerza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2019

serdecznie współczuje wątek zamknięty kadrze nauczającej, rodzicom już mniej, to co się z tej szkoły wylewa o 17...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Brak tolerancji wątek zamknięty Moja opinia byłaby bardzo dobra gdyby nie to ze szkoła nie jest zbytnio...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Strasznie to wszystko pomieszne wątek zamknięty Zdecydowanie, szkoła (klasy 1-3) i oddziały przedszkolne (zerówki), w roku...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Przeludnienie wątek zamknięty Podstawowa bolączka tej szkoły to zbyt dużo dzieci jak na możliwości szkoły....
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

ja i moja corka jestesmy zadowolone wątek zamknięty Dziecko uczeszcza do tej szkoly 2 rok. P. Dyrektor bardzo sympatyczna, panie...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Ile ludzi tyle opinii !!! wątek zamknięty Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o tej szkole. Moja córka uczęszcza tam...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Nie jest tak źle wątek zamknięty Jestem uczennicą SP12.I według mnie nie jest tak źle jak inni piszą catering...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

dzieci nie są najważniejsze niestety wątek zamknięty Nie przepadam za tą szkołą. Atmosfera dyrekcja i pracownicy szkoły versus...
~piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Porażka wątek zamknięty Moje dziecko uczeszcza do tej szkoły trzeci rok..ale od przyszłego zabieram...
~Agnieszka
10

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Brak bezpieczeństwa uczniów. Sprzeczne informacje : kontrola wejścia i...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Tusia - opinia wątek zamknięty ta szkoła jest bez sensu bo niby najnowocześniejsza szkoła w Polsce a...
~Tusia
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

Normalna szkoła wątek zamknięty Polecam ta szkołę. Świetna P. Dyrektor, super nauczyciele. Szkoła...
~Hania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

27

wątków

do góry