Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wanda - ocena Pierwsze wrażenie wspaniałe, aprtnerski układ między ucziem a nauczycielami,...
~Wanda
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 grudnia 2023

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo polecam Żyrafę. Jest to wspaniałe miejsce pełne zrozumienia i domowej...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Sam bym tak chciał wątek zamknięty System nauczania o jakim wcześniej nie miałem pojęcia. Sam chciałbym chodzić...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Szkoła, która daje szczęście wątek zamknięty Kiedy słyszę opinie znajomych rodziców o tym, jakie trudności oni i ich...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Lato leśnych ludzi wątek zamknięty Fantastyczne, przyjazne dzieciom miejsce. Z gatunku tych, gdzie trzeba...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Żyrafia Osada - polecam wątek zamknięty Moja dwójka dzieci uczestniczyła w wakacyjnych zajęciach organizowanych w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Zyrafia Osada wątek zamknięty Zapisałam syna na półkolonie do Żyrafiej Osady przede wszystkim zauroczona...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Miejsce dla Żyraf, i nie tylko:) wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się z mężem na tydzień półkoloni dla dwójki naszych dzieci...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

ciekawe miejsce dla dzieci wątek zamknięty zapisałam synka na tydzień półkolonii i tak mu się spodobało, że został na...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Półkolonie w Żyrafiej Osadzie wątek zamknięty Super miejsce,fajna ekipa, panie otwarte i nastawione indywidualnie na każde...
~monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Półkolonie w Osadzie wątek zamknięty Bardzo fajnie zorganizowane półkolonie. Zajęcia prowadzone z dużą dozą...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Cudowne miejsce dla dzieci i dla dorosłych :) wątek zamknięty Moje dziecko brało udział w pierwszym tygodniu letnich półkoloni. Widziałam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Takich miejsc powinno byc znacznie więcej :-) wątek zamknięty Cieszę się, że w Trójmieście powstaje tak wspaniałe miejsce. Skorzystaliśmy z...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry