Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
matka - opinia wątek zamknięty Najlepsza publiczna szkola podstawowa w Gdansku.
~matka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Opinia wątek zamknięty Szkoła faktycznie spokojna. Ale w razie jakiś trudności nie ma co liczyć na...
~Anonimowy
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

To najlepsza szkoła wątek zamknięty Moje dziecko uczęszczało do tej szkoły zaledwie przez rok. Trafiło tu po...
~Ewa K.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Bardzo przyjazna szkoła wątek zamknięty Niedawno ukończyłam tę szkołę, uczęszczałam do niej od zerówki. Byłam w...
~Była uczennica SP 45
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Fatalna odradzam stanowczo wątek zamknięty Poziom nauczania poniżej zera dzieci które cokolwiek wiedza więcej niż...
~Zorro
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

niezadowolona wątek zamknięty niestety jestem niezadowolona z tej szkoły. Syn chodził tam do szkoły. Na...
~niezadowolona
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

yap - opinia wątek zamknięty znakomita świetlica
~yap
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

szczerze NIE polecam!!!!!! wątek zamknięty dzieci sa na ostatnim miejscu szkoła mała wydawałoby się,że będzie "rodzinna"...
~grunda
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Dobra szkola wątek zamknięty Szkoła ma dobry poziom nauczania.Nauczyciele bardzo życzliwi,niektorzy wręcz...
~Sylana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

moja opinia wątek zamknięty Nie mogę zgodzi się z przedmówcą. fakt że w dwóch miejscach miał rację. Po...
~absolwent
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

koneksje wątek zamknięty ....Szkoła schodzi na psy, brak toalety dla chłopców na 2 piętrze, remont...
~Życzliwy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

Bartosz - opinia wątek zamknięty Szkoła jest bardzo przyjazna dzieciom i rodzicom. Prowadzona w przemyślany i...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 listopada 2008

bartek - opinia wątek zamknięty Od miesiąca jest nowa dyrektorka i już widać zmiany na lepsze.
~bartek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 grudnia 2007

To jest dobra szkoła wątek zamknięty Nasze dziecko jest aktualnie uczniem tej szkoły. Wysoko oceniamy...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2007

dziura wątek zamknięty 45 to taka dziurka zapyziała. Dość nieciekawy background mają uczniowie w...
~Dziudziu
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

15

wątków

do góry