Widok

SPA z córką

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
chciałabym spędzić weekend z 10-letnią córką w jakimś fajnym hotelu niedaleko Gdańska...córce marzy się masaż czekoladą :) Mamy półrocznego szkraba w domu, któremu poświęcam trochę więcej czasu niż córce i chciałabym żeby ten weekend był naprawdę taki dla nas :) Może macie jakieś fajne miejscówki na taki wyjazd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel kiston ja z corka na weekendy wyjezdzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram Kiston.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Primavera jadtrzebia góra mają super spa i wiele innych atrakcji. Fajne spa jest też w Dolinie Charlotty ale to już nieco dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Faltom w Rumii byłam z córką w podobnym wieku, spa, basen, zjeżdżalnie, jacuzzi - wszystko w jednym miejscu i blisko. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Adler Medical Spa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie zastanawiam sie nad tym Adlerem ,ale po przeczytaniu opini ,ze pokoje standard z grzybem i wystroj rodem z prl to sie obawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My tam jeździmy od kilku lat parę razy do roku i naprawdę polecam. Pokoje z grzybem i prl to w tych domkach obok, ale w samym hotelu standard jest naprawdę wysoki, bardzo czysto i nowocześnie. Pyszne jedzenie, fajne zabiegi spa. Jest to miejsce, do którego ciągle wracam i nigdzie nie odpoczywam tak jak tam. Nie jestem pracownikiem ani nie robię reklamy. Naprawdę jest to jedno z fajniejszych miejsc w jakim byłam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Grand Lubicz w Ustce.jest bosko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam http://katany.com.pl/jakie-sa-zalety-spa-wypoczynkowego/ fenomenalne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

do góry