Supermarket SPAR

Supermarkety

Gdańsk, al. Grunwaldzka 471

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ceny w markecie wątek zamknięty Dziś byłem na zakupach w Piotrze i Pawle. Wiele cen przy produktach nie...
~Niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Mięso - tragedia! wątek zamknięty Pracuję obok, często robię zakupy, ale mięso tam kupiłam ost raz. Jakiś czas...
~Monika
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Trzeba uważać na kasjerki wątek zamknięty Robiłam zakupy i Pani kasjerka naliczyła mi 80zł więcej.Trzeba sprawdzac...
~koko
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

ul.Rajska-Gdańsk Piotr i Paweł wątek zamknięty Dnia 9.10.15 zrobiłam zakupy w sklepie Piotr i Paweł w Gdańsku.W domu...
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

IRYTACJA wątek zamknięty Kolejny raz balagan. Zamówiłam dostawę między 10-12. Przed 12 dostałam...
~Kobieta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

moje ostatnie zakupy przez internet w tym sklepie !!!!!!! wątek zamknięty Zawsze stracę więcej zdrowia przy zamówieniu zakupów internetowych niż mają...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

zdziwiło mnie zachowanie kasjerki wątek zamknięty Płaciłem za zakupy 13.06.2014r. ok. godz.20.15, kasa ze stoiskiem...
~michał czarniecki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

D - opinia wątek zamknięty Jakis czas temu będąc w Piotrze i Pawle zszokowało mnie zachowanie pani...
~D
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

inna cena przy kasie, inna w sklepie wątek zamknięty Właściwie to stardard, że inna cena jest naliczana przy kasie, zdarza się to...
~M-A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

.. wątek zamknięty Radzę uważac w dziale wędlin na wagę przestawioną o 20%!! 10 plasterków...
~oszukana klientka
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

UWAGA NA STARE MIESO wątek zamknięty Poprosilam pania z obslugi o piers z kurczaka i spytalam czy jest swieze....
~byla klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

stare szczypiorki , śmierdzące, powtarza się to wątek zamknięty Po raz kolejny kupiłam stary szczypior śmierdzący , gnijący na Końcu...
~hanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Piotr i Paweł Manhattan : ) wątek zamknięty Piotr i Paweł to rewelacyjny POLSKI sklep : ) Robię tam zakupy praktycznie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Oszukują na wadze wątek zamknięty Waga na sali - 50g, waga przy kasie - 150g. (...)
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

Polecam!! wątek zamknięty RZeczywiście nie ma cen jak w biedronce ale chyba nie wszedzie być takie...
~Dominika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

Uwaga na sprzedawce w dziale alkohol wątek zamknięty Pan w dziale alkohol zamiast 30 złotych reszty wydał mi 20 zł. Po mojej...
~J.O
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

rewelacja wątek zamknięty polecam zakupy każdemu
~jaja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Budynek po IKEA wątek zamknięty Nie poleca ze względu na ceny - BARDZO DROGO !!!
~klient
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2010

super wątek zamknięty najlepszy sklep w Gdańsku, jeszcze ani razu nie z niczym "nie podpadł" :)
~Piotr
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 października 2009

Piotr i PAWEŁ W BLASZAKU wątek zamknięty BARDZO DROGI SKLEP !!!
~kLIENT JEDNORAZOWY
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

20

wątków

do góry