Scena Teatralna NOT

Teatry

Gdańsk, Rajska 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena nowy temat Szczerze polecam
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Jarosław - opinia Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem 100% usatysfakcjonowany. Byłem...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Arek - opinia Rewelacyjna sala i wspaniały repertuar!
~Arek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2023

Kris - opinia Nie oceniam repertuaru bo pewnie każdy znajdzie coś dla siebie ale komfort...
~Kris
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2022

Aleksandra - opinia 24.08.2022 - Kabaret Hrabi - mistrzostwo. Niestety sala NOT tragiczna, przy...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Alina - opinia wątek zamknięty "1" za rażący brak odpowiedzialności organizatorów w czasie pandemii i...
~Alina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem :) Piękne przedstawienie :) Brawooo :)
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Kuma - opinia wątek zamknięty Bardzo mi się podobało, polecam, wnętrze klimatyczne, sztuka ekstra.
~Kuma
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Hildegarda - opinia wątek zamknięty Głęboka komuna. Do tych warunków to bilety po byku drogie.
~Hildegarda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Nigdy więcej!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Ceny biletów - z kosmosu. Sala jak z lat 70-tych, siedzenia wąskie, twarde,...
~Ewa N.
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2018

Mariola - opinia wątek zamknięty Niewygodne, zniszczone siedzenia chyba z lat 70-80-tych, ciasno ustawione. W...
~Mariola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Krółewna śnieżka wątek zamknięty Strona z repertuarem powinna być zmieniona , 02.06.2013 spektakl jest...
~Zawiedzina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Brawo ! wątek zamknięty Byliśmy z żoną na kabarecie Ani Mru Mru, na Bałtroczyku, a ostatnio na...
~konserwatysta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Fajny Teatr wątek zamknięty Byłam w Teatrze Kontakt na Ani Mru Mru, chłopaki jak zwykle dali czadu....
~Zuza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Warszawskie spektakle w Gdańsku wątek zamknięty Nareszcie mogę zobaczyć te "niedostępne" spektakle w moim mieście bez...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Super !!!!!! wątek zamknięty Wrażenie bardzo pozytywne,jestem zachwycona !!! Super Scena w samym centrum z...
~Ewka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Dobra alternatywa wątek zamknięty Chyba byłam w innym teatrze niż pan wypowiadający się wcześniej, bo mam...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Skandal wątek zamknięty Wysoka cena za skandaliczne warunki. To nie dopuszczalne aby na spektaklu...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry