Widok

Śluz z krwią

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
właśnie się doczekałam tzw. "czopa". jestem 3 dni po terminie skurcze już od kilku dni mam ale nie regularne.
zastanawiam się ile to może jeszcze potrwać
Jak u was było? długo po śluzie z krwią czekałyście jeszcze w domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja równo tydzień, ale miałam czopa raczej bez krwi, taką meduzkę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mam z krwią. Zastanawiam sie czy by powoli sie nie zacząć szykować juz do szpitala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi czop z krwią odszedł dzień przed porodem, ale byłam już w szpitalu. Na drugi dzień miałam wywoływany, a poszłam już z 6 cm rozwarciem na porodówkę. Położna powiedziała, że sama bym tego dnia urodziła tylko, że pod wieczór. Podobno czop z krwią odchodzi dobę przed porodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie jesteś spakowana jeszcze? Jak nie to sie spakuj, hehe, bo kto wie czy lada chwila nie bedziesz jechać.
Na IP możesz jechać zawsze, zbadają Cie... ktg zrobią, usg... najwyzej odeślą Cie do domu i bedą kazali czekać na regularne skurcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ogólnie to spakowana jestem... chodzi mi o nastawienie męża do drogi, przygotowanie kanapek i takich tam... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aniu szukyj sie, mi wody odeszly, pozniej czop wlasnie z krwia urodzilam nastepnego dnia...wiec spokojnie szukuj sie, mam na mysli ze nie sa to nitki itp w czopie, tylko krew...

i powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie w obu ciazach sluz z krwia pojawil sie w nocy, a nastepnego dnia wieczorem chlopaki byli juz na swiecie.
i juz w nocy pojawily sie regularne skurcze co 10 min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja urodziłam na drugi dzień po odejściu czopa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to będę dzisiaj czekać na skurcze:)... ale dopadły mnie teraz mieszane uczucia... i strach i radość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja po 5h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie czop odszedł zaczął odchodzic o 1 w nocy (odchodził etapami), a synek urodził się po 21. Także zaraz nadzejdzie godzina zero :) powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te mieszane uczucia, niedlugo miną:)
Pewnie do jutra urodzisz;)!!!!!!!!
powodzonka!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, ja już tak chciałam urodzić, że w końcu jak dostałam skurcze to stwierdziłam, że to chyba nie to i miałam zamiar pójść spać :). U mnie poszło tak błyskawicznie, ze żadnego czopa nie zauważyłam.
Trzymam kciuki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ooo, u mnie "godzinowo" identycznie jak u zabolinki :-)))

Ania - nie stresuj sie za duzo, tylko ciesz, ze bedziesz niedlugo miala swojego malucha w ramionach :-)))
Lekkiego porodu zycze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa i ja rodziłam 11 dni po terminie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny za ciepłe słowa:) bardzo mocno dopingują!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi czop z krwią zaczął odchodzić 14 wieczorem,a cały jakoś z 14 na 15 koło 4rano ,po o 8 byłam na porodówce,a urodziłam 9,55 :) Mały przyszedł na świat dokładnie 2tyg przed terminem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czop może zacząć odchodzić nawet 2 tyg przed porodem ale z reguły trwa to krócej. Mi np w ogóle nie odszedł, nie wiem co to :) a wody na porodówce przebili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jeszcze niepojechałaś do szpitala to lepiej jedz..jai po 8 godzinach po odejściu czopu urodzilam i nagle pojawily sie skurcze...jeśli z krwią to czas rozpoczęcia akcji porodu i jeszcze to że jesteś po terminie,a wiedz,że musza cie tam zbadac wypisac historie choroby itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry