Sphinx

Restauracje

Gdańsk, Złota Karczma 26/19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Restauracja w Centrum Handlowym wątek zamknięty Jak można się spodziewać, restauracja jest w centrum handlowym więc jest...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Wiecej niz porazka wątek zamknięty ODRADZAM !!!! obsluga do niczego . Ciagle jakies zamieszanie . Pracuje w...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Wczoraj tj. 09.08.2015r wybralismy sie do tej restauracji. Bylismy mile...
~Angela s.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

dla dobra żołądka radzę unikać tego miejsca! wątek zamknięty Byłam ostatnio przez przypadek po długich zakupach na kolacji w tej...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Beznadzieja w Sphinkx wątek zamknięty do restauracji SPHINX chodziliśmy regularnie z mężem , a od pewnego czasu...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Upadek Sphinxa wątek zamknięty Bardzo słabo, zawiodłem się bo pamiętałem, że to przyzwoity lokal był. Teraz...
~Gdzienaobiad
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

KATASTROFA!!!! wątek zamknięty Wstąpiliśmy z mężem na obiad. Środek tygodnia, nieduży ruch..ewidentnie nie...
~Tośka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Po raz pierwszy mam ochotę wyrazić swoją opinię na tej stronie, gdyż jakość,...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

okrutnie zawiedziony - masakra wątek zamknięty Zamówiłem z żoną dwa dania z karty kultowe oraz napoje. Po 40 minutach...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Obsługi brak wątek zamknięty Byłam dziś, to jest 26/10/2013, z moim narzeczonym w tej restauracji. Po 20...
~Laura33
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

.... wątek zamknięty Skoro nie moge umiescic opini na Waszym fp na FB, nie omieszkam zrobic tego...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

creme brule wątek zamknięty Kilka razy błam w restauracji Sphinx i generalnie jedzenie nie jest złe. Ale...
~malika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Specjalnie dla "Pana Kolegi" wątek zamknięty Jesteśmy stałymi bywalcami restauracji i nigdy nie narzekamy. Obsługa bardzo...
~Agnieszka i Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Sphinx w Madisonie - zdecydowanie nie wątek zamknięty Przyszedłem w przerwie obiadowej, na kelnera czekałem dośc długo chociaż...
~Daniel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

no nieciekawie wątek zamknięty zamówiłam shoarmę delikatną, otrzymałam mięso odgrzewane po raz n-ty oraz...
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry