Widok

Stulejka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
U synka 3 latka lekarka stwierdziła prawdopodobnie stulejkę -mamy udać się na konsultacje do chirurga, ale chyba czeka nas zabieg. Może znacie jakiegoś dobrego chirurga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o chirurga dziecięcego - to 2 różnych lekarzy polecało nam lek. med. Krzysztofa Lewickiego - specjalistę chirurga dziecięcego :)

przyjmuje na NFZ w przychodni na Jagiellońskiej i pracuje w szpitalu Wojewódzkim :)


my byliśmy u Niego z guzkiem na głowie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi lekarka mówiła że teraz chirurdzy tak szybko tego nie operuja najpierw daja masc Diprogenta a dopiero jak ona nie pomoże to pod nóż - wiecej optymizmu zycze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj obyś miała racje...bo zabiegiem jestem przerażona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas ta maść ( steryd..) pomógł tylko na chwilę.Nie wiem jak to jest do końca, bo koleżanki syn miał zabieg i również pomógł tylko na jakiś czas ;-((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas masc zadzialala rewelacyjnie, smarowalismy ponad miesiac i juz nie mamy problemu
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas maść też zadziałała :) POWODZENIA
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakim wieku nalezy już cos zacząć działać np.zacząć leczenie maścią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kopiuję co napisałam w innym stulejkowym wątku ;P


Gabryś ma 8m-cy a już mamy za sobą kurację maścią... gdy było smarowane - rewelacja :) dawało się ściągnąć napletek :P

jakieś 3 tygodnie temu skończyliśmy kurację maścią - dzisiaj nie jest aż tak źle jak na początku, ale niestety efekt kuracji jest już słaby :( napletek tak tylko troszkę można ściągnąć...

u Gabrysia wychodziły w posiewie bakterie, typowo "napletkowe"... dlatego tak szybko miał kurację maścią :P




(czyli miał 6,5m-ca jak dostaliśmy maść - smarowaliśmy Diprogenta 2 tygodnie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My na bilansie dwulatka dostaliśmy skierowanie do chirurga dziecięcego i dostałam wspomnianą Diprogentę. Smaruję już trzeci tydzień, efekt- REWELACJA! Myślę, że unikniemy zabiegu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beti - my zaczelismy jak Bart mial 3,5 roku i lekko ponad miesiac smarowania i problem mielismy z glowy.
Mimi, nie decydujcie sie tak szybko na zabieg....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedzi.Z zabiegu to oczywiście najchetniej bym zrezygnowała. Dlatego tez szukam dobrego chirurga lub urologa dziecięcego by to skonsultować. Ostatnio slyszę że bardzo często jednak wysyła się dzieciaczki na zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam do obejrzenia i wysłuchania

http://www.mp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mp.pl/wideo01/?id=453&l=1019&u=23217553
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój synek ma 1,5 roku i nic a nic ten napletek nie schodzi,ale moja pediatra nie widzi na razie problemu, boję się, czy ona nie bagatelizuje sprawy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beti...obejrzyj wykład. Warto! Link wyżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy z synem u chirurga na jagiellonskiej jak miał 3lata. powiedział, że do 5r.z. napletek ma prawo nie schodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas tez chirurg po tyg stosowania masci kazal ciąć, ale poczytalm, tu na forum zalozylam watek i okazalo sie ze masc zaczyna dzialac od 4-6 tyg, i tak smarowalismy i wszystko sie dobrze skonczylo, napleek schodzi i nic sie nie dzieje, a mial calkowicie nie schodzacy
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A PROPOS...Z tą stulejka różnie bywa. Pamiętam jak pediatra mówiła (to było jak synek skończył rok, albo jakoś przed) by podczas kąpieli próbować sukcesywnie odciągać napletek a pan chirurg dziecięcy wprost zabronił! - Bo to prowadzi do pęknięć i mikro urazów. Nie poganiać matki natury...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn 10 letni miał robiony zabieg na stulejkę. Na początku obawiałam się tego zabiegu ale wszystko poszło dobrze. Zabieg był robiony u dr Smoleńskiego w klinice Bona Dea w Krakowie. Polecam jak najbardziej tego lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

JAKI PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA? (41 odpowiedzi)

Niedługo zbliżają się te święta a ja kompletnie nie mam pomysłu... Majka ma 8 miesięcy,...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

do góry