Widok

Szczepionka Bexsero

Witam wszystkich. Ostatnio rozważam zaszczepienie dzieci (w wieku przedszkolnym i szkolnym) tą właśnie szczepionką. Czy są tu rodzice dzieci szcepionych szczepionką p/meningokokom -Bexsero? Czy były jakieś powikłania po szczepieniu? Jak Wasze dzieci znosiły tą szczepionkę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja szczepilam niemowlaka. Dwie dawki. Zadnych nopów nie bylo, jedynie "kulka" pod skórą w miejscu wkłucia przez kilka tygodni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas tak samo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A sama Bexsero wystarczy?
Nie trzeba dodatkowo Nimerix?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję :) Właśnie mi lekarka mówiła, że najpierw zrobić 2 dawki Bexsero a na koniec 1 dawka Nimenrix.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nasza pediatra zaproponowała najpierw 3 dawki Nimenrix, a po roku Bexero... (Dziecko 4miesiace) Poszliśmy do innej, bo mała akurat zachorowała, a nasza doktor była na zwolnieniu i ta druga pediatra była zdziwiona że chcemy szczepić teraz Nimenrixem... Odpuściliśmy na razie, może za parę miesięcy wrócimy do tematu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U nas po bexero pojawił się stan podgaraczkowy przez jakieś 3 dni, poza tym synek narzekał na ból ręki. Szczepionka 4 latka. Wcześniej szczepilismy Nimenrixem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja droga lepiej daj wiecej warzyw a mniej cukierków i coli z chipsami i zdrowsze będą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkole Tik Tak - proszę o opinie. (68 odpowiedzi)

Witam. Chciałem się zapytać o opinie mieszkańców, którzy oddają dzieci do przedszkola Tik-Tak...

brzuch po cc (29 odpowiedzi)

witam jestem 6 miesięcy po cc i nadal został mi brzuch pytam się dlaczego?

Gdzie kupie folie wypelniona kulkami z powietrzem? (11 odpowiedzi)

Szukam takiej folii bo musze paczke zapakowac ale potrzebuje jej duzo,najlepiej jakby mozna bylo...

do góry