Szkoła Podstawowa nr 8

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Marcina Dragana 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama ucznia - opinia wątek zamknięty Ta szkoła to jakiś żart . Pani dyrektor to Pani od muzyki . Wice to Pani...
~Mama ucznia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Uczeń - opinia wątek zamknięty Ta szkoła to jakaś kpina, nauczyciele nie potrafią wytłumaczyć uczniowi jakie...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkoly i czuję,ze moje dziecko jest dobrze...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Dobra szkoła wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Dobra organizacja życia szkolnego i pozaszkolnego....
~Ewela
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Nie zapisujcie tam swoich dzieci!!!!!!!! wątek zamknięty Ta szkoła jest okropna !!! Moje dziecko zawsze płacze kiedy z tamtąd wraca.
~Magdalena.M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Mój brat wątek zamknięty Nie zgadzam się ze opinią poniżej mnie
~BRATZNANEJPOSTACI
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Znana postać wątek zamknięty W tej szkole niektórzy rodzice myślą że ich dzieci są takie ''wow'' nie...
~KAMILPOLO69696969696969
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

szkoła bardzo przeciętna wątek zamknięty Jestem rodzicem 2 dzieci - różnica w wieku dzieciaków - 3 lata, także mam...
~rodzic
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Koszmarna świetlica wątek zamknięty Witam jestem mamą pięciolatka uczeszczającego do klasy O .Wychowawczyni...
~Mama
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2012

Na - opinia wątek zamknięty Nie jestem w wieku szkolnym, ale korzystałam z przebieralni na piętrze....
~Na
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

SP8 TO MOLOCH wątek zamknięty dzieci są od zerówki na zmianach popołudniowych (3x w tyg), kończą nawet o...
~nauczyciel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

To było piękne... wątek zamknięty Jestem absolwentką sp. 8 i muszę przyznać, że to najlepsza szkoła na świecie....
~filmówka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2013

Święto Szkoły wątek zamknięty Ciekawe jakie wrażenia mają Państwo nt. dnia wolnego z powodu Święta Szkoły?
~rodzice
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

mama - opinia wątek zamknięty Witam moj syn zaczoł własnie chodzic do pierwszej klasy do 8 na pierwszym...
~mama
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2011

rekrutacja okręgi bzdura wątek zamknięty nie rozumiem dlaczego szkoła która jest blisko naszego osiedla ogranicza sie...
~mama
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2012

opinia wątek zamknięty szkoła ogromna, masowa, odnoszę wrażenie, że w klasach początkowych panuje...
~lola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

A jednak ! wątek zamknięty Bardzo miło wspominam "ósemkę" . Zawdzięczam to większości ludziom, których...
~Julkovaa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Super wątek zamknięty Witam ! Jestem absolwentką 8 z 2006 roku. Od tego czasu pewnie trochę się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

niebezpieczny incydent w szkole wątek zamknięty Witam. Czy ktoś wie z jakiego powodu, nagle, zostały wprowadzone...
~Zaniepokojona mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

lukasz - opinia wątek zamknięty szkola rządzi
~lukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

22

wątków

do góry