Widok
Zawsze na owu boli mnie lewy jajnik, dokładnie jak dziś... około połowy cyklu... takie uczucie napięcia i ciągnięcia. no i moje biedne piersi, marzę o jakichs zimnych okładach czasami...
bardzo dziękuję ewwa za odpowiedź, dziś poszukam, jutro może zrobię... choć mam ciotkę farmaceutkę i nie ma dobrej opinii o testach... o rany... kiedyś robiłam test z marszu, jak nie byłam pewna, bo się nie starałam o dziecko, a teraz to zbyt waż
ne i tak się martwię...
bardzo dziękuję ewwa za odpowiedź, dziś poszukam, jutro może zrobię... choć mam ciotkę farmaceutkę i nie ma dobrej opinii o testach... o rany... kiedyś robiłam test z marszu, jak nie byłam pewna, bo się nie starałam o dziecko, a teraz to zbyt waż
ne i tak się martwię...
zależy jaki masz test, niektóre wykryją szybciej. Kilka babek mi mówiło,że testowało się 3 dni przed @ i wychodziły dwie krechy ale tylko niektóre testy są na tyle czułe, jak na opakowaniu pisze,że w dniu spodziewanej @ to wcześniej bym nie testowała ale na niektórych jest napisane,że szybciej można chyba bobo test i quick vue nie jestm pewna
Izulucha będzie dobrze! ale dobrze, że się przebadasz, będziesz przynajmniej dobrze wiedzieć co i jak. a to, że zaznaczają i się zastanawiają to jeszcze nic nie znaczy, poza tym, że się przykładają do badania :)
Ewwa nic się nie martw, myślę że jutro jak Mąż będzie już po porawce i w dobrym humorku, Wam się uda :)
Ewwa nic się nie martw, myślę że jutro jak Mąż będzie już po porawce i w dobrym humorku, Wam się uda :)
A mi zaczął się wieczorem płodny śluz :))) Jupi!!!
A wczoraj miałam czarną rozpacz z powodu jego braku i w ogóle zbyt małej ilości.
Oczywiście żeby nie było za łatwo, to mąż siedzi w drugim pokoju i się uczy, bo jutro rano ma poprawkę :( i nie wiem czy będzie chciał się przytulać. Nie powiem mu przecież, że ma przyjść na chwilkę, bo śluz jest dobry.
A wczoraj miałam czarną rozpacz z powodu jego braku i w ogóle zbyt małej ilości.
Oczywiście żeby nie było za łatwo, to mąż siedzi w drugim pokoju i się uczy, bo jutro rano ma poprawkę :( i nie wiem czy będzie chciał się przytulać. Nie powiem mu przecież, że ma przyjść na chwilkę, bo śluz jest dobry.
wow Monia, to super i aby tak do konca.
ja-dwisiu: po peirwsze w tym UK lekarze nic nie mowia ci co widza ci na USG, ale kazala koniecznie pojsc do rodzinnego i on bedzie mial opis i wyniki, ale chyba mialam cos, bo zaznaczali na zdjeciu cos, dlatego sadze, ze musieli cos znalezc. pewnie sobie wkrecam i po prostu musze uspokoic sie. bedzie dobrze. w srode rano mam wizyte , wiec dowiem sie szczegolow.
ja-dwisiu: po peirwsze w tym UK lekarze nic nie mowia ci co widza ci na USG, ale kazala koniecznie pojsc do rodzinnego i on bedzie mial opis i wyniki, ale chyba mialam cos, bo zaznaczali na zdjeciu cos, dlatego sadze, ze musieli cos znalezc. pewnie sobie wkrecam i po prostu musze uspokoic sie. bedzie dobrze. w srode rano mam wizyte , wiec dowiem sie szczegolow.
