Widok

Toksyczna teściowa

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie. Mojej teściowej chodzi o to żeby z kłócić mnie z mężem, gdy sprzeczamy się czasem przy niej to stroi usmieszki. Mamy synka którego ma gdzieś tak odwraca się plecami a jak tylko jest mąż w pobliżu to wtedy go uwielbia jaki wnusio. Mąż jest na wszystko ślepy ze ma swojego psa którego miłuje całuję niż wnuka. Mieszkamy razem niestety ciągle było coś nie tak od samego ślubu źle zmywa źle gotuję źle nawet pierze. Mąż niby to widzi ale nie chce nic mówić bo zaraz będzie kłótnia a z nią stałe są kłótnie ciągle docinki zagrywki nastawianie swoich dzieci jest ich jeszcze 3 siedzimy wszyscy na jednym piętrze co jest uciążliwe. Nie raz byłam u swoich rodziców na 2tyg miałam dosyć kłóciliśmy się z mężem. Siedzę tu że względu na małżeństwo żeby się nie rozpadło bo go kocham ale jak ułożyć sobie życie z osobą która się kocha gdy jest obok teściowa która mąci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


często jedż za miasto, wyjazdy wycieczki oderwą Was od tesciowej.....zaborczej,
inaczej Was wykonczy......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim i najważniejsze porozmawiaj na spokojnie z mężem. Wytłumacz, że dla Ciebie to jest bardzo trudna sytuacja i się psychicznie wykańczasz, że nie dasz rady tak dalej żyć. Zaproponuj, aby zmienić miejsce zamieszkania. Niestety innej opcji chyba nie ma. Teściowej nie zmienisz. W końcu się wykończysz i popadniesz w nerwicę lub depresję i się wam małżeństwo rozsypie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko powiedzieć, czy bardziej ci współczuję upierdliwej teściowej, czy męża, który dla waszego wspólnego dobra nie potrafi /lub też nie chce/ nic z tym zrobić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomaga słownik poprawnej polszczyzny i ortograficzny też.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry