Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Propozycja:) Moi mili! :) Widzę, że temat spotkania w realu wraca (niejako) jak...
malutka25
17

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 24 marca 2003

pomocy Siedze na necie i szukam jednego jajeczka.Śmiesznie to brzmi, ale taka...
~dotka
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 marca 2003

POZNAM FAJNEGO>>>:) poznam fajnego....chłopca...chciałabym, bo czuje sie samotna...i nigdy nie...
szczurzyca
12

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 stycznia 2003

test, bynajmniej nie ciążowy ... Na www.hph.prv.pl jest fajny test, taki ogólnorozwojowy. Polecam, można...
~King Kong
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 marca 2003

Wiosenny pomysł, ale głupi tytuł, ale nie wiem jak to nazwać, hehe WIOSNA... mamy pierwszy dzień wiosny, wiec ogarnięty optymizmem, euforią i...
Antyspołeczny
25

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 marca 2003

POPR Czy mowi wam cos skrot POPR? Jestem ciekawa czy ludzie znaja te...
~dotka
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 marca 2003

Pozdrawiam serdecznie wszystkich! Po dokładnej lekturze Waszych wypowiedzi, chciałabym się przywita, jestem od...
~karolka
19

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 marca 2003

Ch... Mam prośbę, czy ktoś mógłby pilnować, żeby chociaż na początku nie pojawiały...
Lipa
27

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 marca 2003

Do Ka. Ka.... Wiem, że to, co napiszę nie będzie dla Ciebie pocieszające. Ja wiem,...
malutka25
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 marca 2003

Kto ma ciekawy pomysł na week-end? Ludzie! Czy robicie coś w week-endy, poza siedzeniem w internecie i...
Przytulanka
18

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 marca 2003

Dawne wątki odpowiedzami na obecne pytania? To nie będzie jakieś pytanie które wymaga jakichś głębokich przemyśleń...
Antyspołeczny
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 marca 2003

Wiosna... nareszcie wiosna...teraz tylko czekamy na słoneczko:)) Dziś pierwszy dzień wiosny... z powodu wojny ministerstwo edukacji odwołało...
Antyspołeczny
15

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 marca 2003

nicki Czy jest mozliwe na tym forum ze dwie lub kilka osob uzywa takiego samego...
Manor
64

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 marca 2003

Jest mi źle :-( Przeczyta, kto chce, ale jest mi źle (mimo tego, że rymuję) A teraz się...
Przytulanka
19

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 marca 2003

"Typowa rodzina" Czy zauwazyliscie jaki jest obraz "typowej rodziny" jaki pokazuja w...
gamrep
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 24 marca 2003

Kiedy odejdziesz? Kiedy odejdziesz?..jestem już sporo na tym forum...wcześniej byłem pod...
Antyspołeczny
25

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 marca 2003

Dowcip dla S. Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Jej pierwsze uderzenie...
Antyspołeczny
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 marca 2003

Czy kobiety lubia misie? Mam pytanko które mnie troszka że tak rzeknę nurtuje. Brzmi ono następująco:...
~misiek
12

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 marca 2003

sorry sorry crach, swoop nie moge sie dostac na strone. do zobaczenia w sobote.
~ooolgaaa
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 lutego 2003

coś tu cicho.. coś tu cicho na tym forum jak w Sztuthoffie....
~h.
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212783

postów

8724

wątków

do góry